Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Everything posted by פישנזון המקורי

1. אחי אני ממליץ לך לחכות להודעה רשמית של ראשי המחאה, אני מניח שלפני המשחק הבא תצא הודעה מסודרת עם הסברים, כמו שהיה לפני המשחק הקודם...
  2. שאבי נמני יהיה על גלגלים.... אני לא אתחיל להתייחס לחתימה שלך, כי אין לי זמן, ולא כח אבל בכל זאת בוא אני אלמד אותך לשון: כשאומרים כמה יפים היו אותם ימים, אתה לא יכול להגיד יהיה, בגלל שאתה לוקח משפט פשוט ומשלב בו שני זמנים, מה שרק עילג יכול לעשות. ואגב, לפני שאתה מצייר את הצלב קרס, אני ממליץ לך לבדוק מה הוא סימל (כיתה ג' לומדים את הבסיסי ביותר), אז לפחות תמחוק את זה. ואני מניח שאתה אוהד הפו*ל, לפני שאתה קורא לנו גרמנים, תבודק טוב טוב את עצמכם, "שתהיה **** למכבי" מזכיר לך משהו??
  3. אח הלוואי שבכל פיגוע אצלנו היו בכל יושבים ובוכים על ההרוגים, מנסים לנצח את הפיגעו, וחושבים איך להפסיק...אולי עכשיו הספרדים יבינו איך אנחנו מרגישים.... יהי זכר ההרוגים ברוך.
  4. מילאן עלתה לרבע גמר.....איזה משחק 4-1 עד המוות אינזאגי..... תודה רבה לך אייסי מילאן גם ריאל עלו
  5. השיר ששרו ביום שבת, "מלשין מלשין".... הוא לפי המנגינה של יגאל אנטבי תתגייס כבר...... ולירן אלכסיי קוסולאפוב לא הלך ככה....זה היה כמו סבסטיאן סימרוטיץ'...
  6. יוסי פה אתה טועה, יש הרבה שלא יודעים בניגוד למה שאנשים חושבים...
  7. האמת יש פה כמה וכמה טיעונים נכונים משני הצדדים: ברור שעד שהמח לא יסתדר לראובן עובד הוא לא יגדל להיות השחקן הענק שהוא יכול וצריך להיות. אבל, למרות הכל, אם יש מישהו שמסוגל לעזור לו בזה זה קלינגר, כי למרות שכרגע אני לא בדיוק אוהב אותו, עדיין הוא יודע לסדר לאנשים את הראש, סה"כ תראו מה הוא עשה לדגו, אם הוא היה עושה את זה לעובד היה פה שחקן ענק, אז אי העזרה של קלינגר, רק מזיקה לשני הצדדים, מוטב ששניהם יתעוררו ויפה שעה אחת קודם.
  8. יוסי כמו שאמרתי לך באייסי משחק אחד, זה ממש אבל ממש לא פונקציה, אמרתי כשהמחאה תיכשל אם היא תיכשל, כלומר שהאנשים ירימו ידיים...יש עוד הרבה זמן....
  9. הריב עם אברי מונצ'ר... המכות עם קוביקה... תאקלים עם זיתוני ורייס באימונים.... תבינו אני חולה על עובד, מת שהוא ישחק במכבי עוד מיליון שנה גם, אבל זה לא קשור, עד שהמח לא יסתדר לו, כלום לא יעבוד אצלו...
  10. בוקר טוב כל הפרשנים לענייני עובד ותמיר כהן...יאללה תחזרו לישון קיבינימט כולכם אוקיי יכול להיות שעם עובד היום היה יותר יפה יותר מעניין יותר גולים, מצד שני, יכול להיות שהיה יותר גרוע איבודי כדור ואוחי הפסד. עובד מסבך את עצמו, אם היחס של קלינגר נכון או לא?!?!? זה רק הזמן יגיד, בטח שלא אנחנו, כנ"ל לגבי אם ראובן יצליח באירופה, כישרון יש ועל זה אין ויכוח, אבל צריך לעבוד ולעבוד קשה, כדי לשחק במכבי... אגב באירופה בקצב שראובן מסתבך היו מטיסים אותו מכל קבוצה....
  11. יוווו רעיון ענק... אבל אני ארשום את זה על הקיר בכיתה יהיה מרגש....מעניין תוך כמה ימים אני אעוף מבית ספר... שביתה שעה ראשונה זה של כוסיות הם לא יותר טובים מהרשויות שזיינו את המח ולא עשו כלום...בנתיים ביום רביעי כל הבית ספר שלי מסיים ב-11 זה כבר משהו טוב...ארגון המורים הפציץ.... ותרשום מה בראש שלך, קצת ציניות עוזרת בחיים..... ועומר אני יודע שקיץ זה אחלה.....עד המוות כוסיות בבגדים מינימליים!
  12. תגיד לי אתה אהבל?? מה הקשר לאוהדים צהובים עכשיו?? אתה חושב שכל האנשים שהתחילו את השביתה המוזרה שהייתה היום (דפוקה לגמרי, משביתים אז לכמה שעות ולא לשעה אבל נניח), הם אוהדי מכבי??? ראבאק ממש ממש לא, אבל הם כן קיבלו את הרעיון מא.ק ומאורי משיח.... אז זה ים אנשים הולכים אחריכם... וד"א אני אוהב את הקיץ, בחורות בבגדים מינימליים...היום כמעט היה נקע בעיניים
  13. כן. רק למנויים יש זכות לדבר. למה? מה אני לא אוהד מכבי? אני לא סובל כשאנחנו מפסידים ומאושר כשאנחנו מנצחים? אני לא הייתי גם באליפויות ובגביעים אבל גם כשהפסדנו לחיפה 3-0 ובהפסדים בדרבי? הייתי. אני לא פחות אוהד מאף אחד אחר, אז די עם ההתנשאות המיותרת הזאת. חוץ מזה, להגיד אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד, זה אפילו יותר צביעות! תבינו, אם לא תעודדו, השחקנים ישחקו בלי נשמה, בלי גב. ואם הם ישחקו ככה, זה רק ייתן לכם סיבה עוד יותר לא לעודד, ואז נכנס למצב שלא נצא ממנו! הקהל תרם המון למכבי בעבר. אבל לא יותר. שמע אם אתה מצטט צטט הכל, אני לא אמרתי שאין לך זכות דיבור, זכותך המלאה, אבל אם אתה לא מנוי, אז לא עברת משחק אחד שלם, ושמעת שיחה אחת שלמה, אם מישהו עם חולצה שחורה, בתוך בלומפילד, ומן הסתם אתה לא יודע כמו כל אלה שבאים עם חולצות שחורות על המחאה, אז לפני שאתה מדבר, תבדוק טוב את העובדות. וגם כשאנחנו מעודדים, השחקנים משחקים בלי נשמה, זה ממש לא משנה, פשוט יש להם יותר רצון שאנחנו מעודדים, וזו המטרה שבבלומפילד לא יהיה רצון, לא יבואו אוהדים לבלומפילד, לוני יפסיד כסף, ואז המחאה תסתיים, לא לפני "שהבוגדים יבקשו סליחה, וכשההנהלה תשב איתנו, ולא תחזור בה".
  14. יודעים גם יודעים, אבל הם מעדיפים להעלים עין, ככה זה היה, ללוני יש מספיק עיתונאי חצר שיעשו את זה בשבילו, ילכלכו וישמיצו, וזו הבושה הגדולה, שהיו"ר במקום לתמוך בנו, משמיץ אותנו.
  15. אנשים חשבו על זה הרבה, אבל אמרו את זה, ונגיד שוב: "במלחמה כמו במלחמה, יש קורבן שחייבים להקריב אותו". אם לא נקריב את הקרבן הזה עכשיו, נאכל חרא כל החיים שלנו, הרי ברור שהמחאה לא תוכננה כדי לפגוע בקהל, בקבוצה, או בשחקנים, גם לא אישית בלוני או בניר קלינגר, זה ברור, היא נועדה לפגוע בכיס של לוני, ובכך לשכנע אותו שמגיע לנו זכויות. אנחנו הורסים את הקבוצה?? מעניין שלפני שלוש שנים, אמרו על אלו שהקימו את השחקן שבגלל שהם מעודדים גם בהפסדים הם הורסים ת'קבוצה, מעניין ששנה שעברה אחרי באר שבע, שעודדנו גם בהפסד, אכלתי מכות כי אנחנו "מפנקים" את השחקנים, לא משנה מה נעשה תמיד, אבל תמיד, יהיו את אלו שמתנגדים, שגם זה טוב, צריך לקבל ביקורת, אבל אנחנו לא הורסים את הקבוצה, המחלה שיש לקבוצה הזאת באה מבפנים, השחקנים הורסים אותה לבד.
  16. על אותו משקל : ppv--> 20 ש"ח די עם השטויות נו באמת, לא מנוי, לא יודע, לא מעורב, אז אל תדבר, אף אחד לא ציפה שזשה ייגמר אחרי חמישה מחזורים, הרי זה פחות מחודש, רק עכשיו מתחילים להרגיש באמת את ההשפעה של המחאה. קיווינו, באמת שקיווינו שהמחאה תיגמר מהר, אבל ככה זה, ובמלחמה כמו במלחמה, חייבים להקריב קורבן, השחקנים לא רוצים לעלות לשחק, מצטער מאוד להגיד את זה פה, אבל רוב השחקנים לא שווים שנעודד בשבילם, אני יכול לספור גג שישה ששווים שנעודד, וזה כולל את כל הסגל (!!). לא אנחנו פגענו בקבוצה, וכן אנחנו אוהבים את הקבוצה חלקנו כמוך, חלקנו יותר, וחלקנו פחות, מן הסתם, אבל עדיין האהבה נשארה, והרצון לראות אליפות קיים איפשהו, אבל עדיין ביחס שאנחנו מקבלים עכשיו, שלא יצפו לעידוד, כי מכו ששניר אמר: אין תנאים לאהבה יש תנאים לעידוד
  17. יוווווווו בחיי שאני לא מבין אותכם??מה עוד אתם רוצים מאיתנו??מה אנחנו אחראים על מה שמופיע בעיתון??? נו באמת בחייאת דינאק, תחשבו קצת אבל רק קצת, אי אפשר לבוא לאנשים פה בטענות על כל דבר, אתה לא רוצה לקרוא את הכתבות על מכבי דלג עליהם, כמו שאני עושה, הרי גם ככה 90 אחוז אם לא יותר זה חארטות. ובקשר לזה שמגעיל לבוא....זה מה יש, עד שלא נקבל זכויות למה שבמשחקי בית, שמתייחסים אלינו בהם כמו אל חיות, נעודד?? מכבי זו מכבי, אמנם שנה שעברה היה שקט יחסית להשנה, אבל אחרי שבע שנים, ואליפות כמו שהייתה שנה שעברה ציפיתם ליותר?? נו ב'מת ( כמו שאמר איש קטן גדול ) , די כבר להתבכיין, הרי היו דברים יותר גרועים ועברנו אז נעבור גם את זה.
  18. ניר קלינגר אולי גיבור.....אבל נמני אגדה ואני אגיד לך משהו כזה דליה: "heros come, heros go' but legends live forever" ובעברית: "גיבורים באים, גיבורים הולכים, האגדות חיות לנצח" זה בדיוק ההבדל בין נמני לקלניגר ולאיך שנזכור את שניהם!
  19. מרחביה מהיום הכלבים האלה באחריותי המלאה...כמו גם הקנגורו ושאר החיות ואלו בדיוק השלטים שהיו שם.....אז הם תלו שלט, לזכותם ייאמר, שהם לפחות מנסים, והם עודדו במחצית השנייה מה ששער 11 לא עשה....
  20. וואי גיא טור מרגש.......טור ענק אחי....... תמסור ד"ש לקנגורו הכלבים וכל שאר הגן חיות שיש לך באוטו, יום חמישי מתקרב בצעדי ענק תמשור טוב טוב
  21. מציפון יפה יפה, וזה שיש לך חברים אדומים זה ידוע שמעו אל תטפסו עליו והוא לא יטפס עליכם מן הסתם...... ומצטער אם נפגעת אחי, אתה יודע שאני אוהב אותך, למרות שאתה מציף וטעית שם זה קונסטנטינובסקי ולא אני לא רוסי...ולא קוראים לי אברהם.... ופונצ'י זו לא הייתה פנייה רק אליך אלא למי שמקלל (אתה על סמים זה לא נחשב) ולא אין סמים קלים ואני אדבר איתו רק בשבילך
  22. סליחה סבא, באמת מצטער שאנחנו מתנהגים כילדים קטנים, אל תפתח ויכוחים שטותיים כאלה, כמה פעמים יבקשו לא לדבר על מכות פה?? לך תרביץ למישהו תצלם את עצמך ותעלה את זה לאתר שלכם כמו שאתם תמיד עושים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.