Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Everything posted by פישנזון המקורי

1. אז גם אנחנו צריכים להיות כמותם אחי? ואפילו שזה לא שירי נאצה כמותם אבל זה עובר את הגבול אני וגם אתה יודעים שלשיר לאדם שכמעט נהרג שירים כאלה זה לא הכי מתאים לאוהדי מכבי כי אנחנו לא כמותם צודק אבל זה עדיין לא מצדיק כי בכל זאת זה אדם שכמעט נהרג כמעט אבל לא.... אז שוב אז כל אדם שנפגע מפיגוע ושומע אותנו צועקים הפו*ל חיזבאללה נפגע, אז די כבר לזיין את המח, עוד מעט תגיד שאנחנו שרים מוות לאדומים זה לא בסדר, מי שמנסה לצאת פה בסדר זה אתה, כי אנחנו מודים ששרנו, וקיבינימאט אם אנשים ירצו הם ישירו עוד פעם, אפשר לחשוב מה קרה, מה אמרו כבר??? תפסיק לנסות להיות קדוש, אמרתי לך משהו על זה אתמול כבר, חאלאס, אבי אני רוצה לראות אותך מסתדר בלי כל השירים שבהם אנחנו מאחלים מוות לאדומים, כי נכון יש הבדל, אבל אם אנחנו צריכים להיות נחדמים, אז עד הסוף, אין אפס, ואין אמצע, הצבנו לעצמנו גבולות, אבל אני לא אשתוק שמישהו מאחל לי ****, ואחרי זה קורא לי ****, מצטער אבל זה לא מקובל עליי. הגיע הזמן שהם ילמדו שלא רק הם יודעים לצחוק על מני לוי, לא רק הם יודעים לחצות גבולות, מטעויות לומדים, ואם (אני מדגיש אם) טעינו, אז לא נעשה את הטעות שוב, אבל האמת, זו לא כזאת טעות, לא יקרה שום דבר אם נשיר את זה פעם או פעמיים.
  2. לשער 11, שיהיו במחירים סבירים, מחירי חבר הם מחירים סבירים, גם העונה, עכשיו אין "חבר" אני אישית לא אקח מאבא שלי כסף כדי לעשות מנוי, אבל אני לא רוצה לשרוף את כל הכסף שלי על מכבי, עם כל האהבה, יש עוד דברים בחיים. מחירים סבירים למנוי נוער זה 500 ש"ח זה סביר מאוד אפילו, ושוב כמו שאמרו שלא יהיה מקורבים לבוטקה, אלא שיהיו באמת בני נוער, ואת העודפים שימכרו למקורבים.
  3. יודע מה, אני לא מאמין שאני עושה את זה, אבל אתמול או שלשום כתב פה אוהד הפו*ל, שאח שלו נהרג בפיגוע, או מירי חיזבאללה, אז זה בסדר שמשווים אותו לאחד כזה?? לא זה בסדר שהם משווים אותנו לנאצים??לא, אבל מה?כולנו קראנו להם נאצים לפחות פעם אחת. אז מי שצבוע פה זה אתה, לא אני, כיתה פתאום משנה את הדעה שלך, שוב אתה לא עונה לי על השאלה, שאתה צועד מוות לאדומים זה בסדר, אם אחד מהם ימות, אתה תפסיק לצעוק??לא...אז מה זה משנה, מי שרוצה לשיר ישיר ומי שלא לא...ושוב אם זה מפריע לך סתום ת'אוזניים, אתה לא חייב להקשיב. תפסיק כבר לבוא ולשחק אותה כאילו אתה קדוש, אומר לי מה צודק מה לא, לא טוב לך אל תשיר, אבל זה לא קשור למכביסט או לא מכביסט, מי אתה שתבוא ותגיד לאנשים שנותנים את הנשמה למכבי שהם פחות מכביסטים כי בא להם לשיר כמו אש על הפנים, או למה לא קשרת ת'נעל? הם לא צבועים מהסיבה הפשוטה שהם אף פעם לא אמרו שאכפת להם ממנו, הם אף פעם לא צעקו על זה שהאדומים איחלו לנו מוות, ויש הבדל בין בן אדם שיצא מזה, והיום הוא בריא, לבין מני לוי שאם אתה לא זוכר הוא עדיין בתרדמת, וחוץ מזה איך אפשר להשוות את שני המקרים?? אז אל תבוא ללמד אותי מה מותר ומה אסור, כל אחד יעשה מה בזין שלו, המשחק לא התחיל היה טקס מעפן שגם ככה אף אחד לא התעניין בו, אז תפסיק לזיין ת'מח, ומעכשיו בגלל ששרים היום נשחט את הפו*ל, אל תשיר וולקום, כי אז אתה תהיה צבוע...
  4. מה זה קשור!!! זה שאתה שר שירין כאלה אתה פוגע בכבוד שלך אתה פוגע בך כמכביסט אתה לא מבין!!!!!! עיקר הטענה היא איך אתה בתור אוהד מכבי זר שירים אלה. גם אני שונא את הפו*ל אבל אני לא יורד מהרמה שלי אני לא יפגע בעצמי בכבוד שלי בתור מכביסט אם השירים האלה הבנת???????? אתה מזיין את השכל........ אתה שר את השיר welcom? אתה מאחל להם מוות: "היום נשחט את הפו*ל" "לובש אד*ם ימות היום" ועוד שירים כאלו... אתה שרת מוות לערבים שכולם שרו את זה, אז אל תגיד זה שונה, זה לא, לצעוק מוות לאדומים או מוות לערבים, זה לא עושה אותך אדם יותר נאור וצודק אם זה בא על חשבון שיר כמו מה ששרו בדרבי, כל אחד פה לפעמים פולט איזה שטות, אז תפסיקו כבר לשחק אותה קדושים כל אחד פה, חאלאס נמאס לכם לשמוע את זה מבגרשים, אז סתמו ת'אוזניים, בדיוק שתי דקות, העיקר לקרוא להפועל נאצים שהם שרים על השואה אתם יודעים?? חאלאס כבר, כולנו צעקנו מיליון פעם כבר מוות לאדומים, וכתבנו את זה בכל מקום אפשרי (באינטרנט), אז אל תהיו פתאום נחמדים. ואבי כמו שאמרתי לך באייסיקיו, רק בגלל שהוא מנצל את הפגיעה כדי להתפרסם, צריך לעקוץ אותו יותר, ומה הקשר הטענה שלך של פוגע בכבוד איך אני שר שיר כזה בלה בלה בלה... די להיות צבועים מספיק עם זה.
  5. אייל, להגיד לך כמו שחוליגל אמר שתהיה חברה פרטית, אני לא רוצה זה לא מציאותי לא הגיוני ובטח שלא יקרה לאור המצב בכדורגל כיום..... מה אני כן רוצה? שיוריד את השוטרים מהגב שלנו קצת, לו יש חלק גדול באלימות כלפיו שיוריד את זה, שייתן לנשים להיכנס חינם לכל האיצטדיון, ילדים עד גיל שש לדוגמה יכולים להיכנס חינם (והתשובה לשאלה למה: לקוחות פוטנציאלים, אחרי זה הם כבר ישגעו את ההורים שיקנו להם כרטיסים\מנויים) התנצלות בפני השחקן ה-12 על הליץ התקשורתי שהיה לפני כמה זמן, הכרה בפועלו של השחקן (כסף אני לא מבקש, לא ריאלי כרגע). קיבלת רשימה חלקית, אלו מעשים, אבל עדיין, אני מעדיף מנוי נוער, לטעמי זה עדיף...
  6. את נמני וברצינות אני רוצה הבטחה לגבי המנויים של שנה הבאה, שלא יעלו אלא יורידו אותם, או לחלופין שיעשו מינוי נוער, כי עם כל האהבה שלי למכבי, אני לא מתכנן להוציא 1000 שקל על מכבי, אם אני עושה את זה, אין לי גרוש על התחת. זו אחת הציפיות שלי אישית, מאלי דריקס ומלוני הרציקוביץ', הרי לוני אמר יש מיתון והוא פוגע בכולנו, אם זה פוגע בו, אז הוא פוגע גם בי...
  7. שמע אחי, זה גם לא חדש, היה בשנה שעברה כשמכבי התחילה להצליח....והיו אותם מחירים....ובוא נגד את האמת המשחקים בבית הרבה פחות אטרקטיביים מאשר משחקי החוץ... אבל למרות הכל זהו צעד מבורך של ההנהלה וגם המחירים נמוכים, לפרגן גם צריך, צעד טוב מצד ההנהלה המיני מנוי הזה...
  8. כואב כואב..... יוני לא נוסע עד חיפה בשביל גביע אלא אם אבאל'ה(תמיד תישאר לא יעזור לך) יסיע אותי ואז שוב מורידים את כל הדגלים מהחלון??
  9. בנוגע למה שהיה, חזרנו לעודד במשחקי חוץ, ועדדנו נגד ב"ש בבית....מה לא מספיק לך ועכשיו ברצינות אנחנו מהצד שלנו נתנו, עכשיו נראה מה הם יתנו, ולגבי מה השחקן ייתן בעתיד, שוב אני אגיד לכם: אל תצאו היציאות אל תנסו להחליט החלטות חדשות סתם, חכו להודעה מראשי המחאה.
  10. מוקדש או לא...אמורים להבין או לא.... נכון...זה מה שצריך לעשות
  11. תהילה אם את עדיין צריכה מנוי דברי עם ניב...אני די בטוח שיש לו מנוי אקסטרה
  12. שלומי אחותך נראית נרקו אחו שרמוטה חחחח סופסוף מצאת סיבה להציף..... סתם סתם אחי בחרתי....
  13. אוי כמה שאתה צודק...פעם ראשונה בחיים שלי שאני מסכים עם אוהד הפו*ל.... ואולטראס הפו*ל.... למה לא עודדתם בדרבי?
  14. תהל תביני, אני לא מצדיק ולא מאשים, זה לא הויכוח מבחינתי כרגע, הויכוח שלי כרגע, הוא הויכוח, או יותר נכון, הנקודה, של איך לעזאזל אחרי כל הקריאות של אוהדי הפו*ל, הם קמים פה, ומרימים "קול צעקה", בלי בושה כשהם "שוכחים להם" את כל מה שהם צועקים לנו בשנתיים האחרונות ואפילו יותר.
  15. לאבא שלי יש משפחה שהושמדה בשואה, שאבא שלי ואני שומעים מה אתם שרים: "שתהיה **** למכבי" "למה לא נשרפתם באושוויץ" גועל זה באמת כלום לעומת מה שאנחנו מרגישים תאמין לי....
  16. למרות שהתגובות של פונצ'י פירקו לי את הריאות מצחוק, ולמרות שאני לא מסכים באופן מלא עם אבי ואחדי (ומחכה לך הסבר למה באייסיקיו), אני עדיין חייב להסכים שהיחידי שלא נכנס פה ללמה וכמה ואיך זה דורון, ואני מסכים איתו. אוהדי הפו*ל התעוררו אחרי שצחקו עליהם, מעניין איפה היו אולטראס הפו*ל והשני שאני לא זוכר איך קוראים לו, שדרבי האחרון בר"ג שרו למה לא נשרפתם באוושויץ, והיו עוד כמה שירים כאלה במהלך השנתיים האחרונות, תגידו מה שתרצו, לצעוק "שתהיה **** למכבי" זה לא בסדר, אז מה אתם מתפלאים שאחר כך כולכם קוראים לכם נאצים??אין פה שום דבר מפליא, אתם מאחלים ליהודי מה שהגרמנים לנו, אז אל תבואו בפליאה. עם כל הכבוד, לכם אין זכות לבוא ולצעוק שום דבר לאף אחד, לא אחרי הרפרטואר שירים המדהים שעשיתם לכם והמעשים שעשיתם, (הבובה של הבן של שורה דוגמה אחת מתוך רבות), אז שבו בשקט, ולפני שאתם באים לצעוק עלינו, תעשו בדק בית אצלכם.
  17. פונץ' רק בריאות נשמה..... בוא אליי לאייסיקיו שאתה רואה את זה
  18. אוי איציק אתה אשכרה מלך....אחד היפים ואגב, לכל אלה ששואלים ויוצאים בהצהרות, בחייאת חכו להצהרה שתבוא מראשי המחאה, ולא להביא אותה במה יהיה אם, נחכה ונראה מה יקרה.
  19. אז מה אתה רוצה?שיפסיקו לקנות שחקנים?? תזדיינו כולכם יודע מה? בראסמי לא מענייין אותי מכלום, מי שלא טוב לו שיפרשו מכדורסל בארץ, יש לכם בעיה שאתם לא מצליחים לשחק כדורסל ברמה גבוהה מספיק כדי לשמור על המשכיות באירופה, יש כסף יש הצלחה, אבל אין הצלחה גם אין כסף, זה מעגל שלא נגמר ואף פעם לא ייגמר. וראסמי נכון למכבי יש את אירופה, בליגה בארץ למרות הניצחון של הפו*ל בדרבי (ראשון מזה עשרות שנים) מכבי יכולה לעלות עם החמישייה השנייה שלה ועדיין לנצח כל קבוצה בארץ, אז לא מעניין את אף אחד הליגה בארץ.
  20. "הוא היה מטורף, אמר פוליטיקאי משופשף, נהרגו עשרות אנשים סיים קריין הטלוויזיה נקווה שיהיה שקט עכשיו הפרסומות".... בדיוק מה שאמרו בטלוויזיה אחרי מקרה ברוך גולדשטיין יובל בנאי כתב ת'שיר שהתייחס לכל הדברים, אבל בעיקר להפסד של מכבי....ודי..... ואגב כל האמונה שבעולם לא תעזור להפועל הם פשוט גרועים מדי.
  21. אוף השיר קשור לערבים בבית הראשון......וזו אחת הצורות שאפשר להתייחס לשיר הזה... הבית השני מץייחס להפסד של מכבי לחיפה תראו את ההתחלה: "חזרנו מחיפה עם הפנים בין הידיים, האוייב כבר לא מפחיד הוא רק זקוק לרחמים".... אי אפשר לדעת למה יובל בנאי התכוון כשהוא כתב את השיר הזה, זה גם לא משנה יותר מדי, הוא כתב ונגמר, זהו ת"א צהובה מהפועל אף פעם לא נפחד, ובאמת שמגיע להם רק רחמים, וזהו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.