Jump to content

פישנזון המקורי

משתמשים רשומים
    1,304
  • Last visited

Everything posted by פישנזון המקורי

1. אמא שלך מתה נו מה איך בבית ספר??? תגיד איציק כבר עושה פטרולים לתפוס מעשנים??
  2. לירן אתה שרוט...... תגיד לי שעל הכסא אין אף אחד ורק נדמה לי שאני רואה יד....... בואנה אתה פשוט דפוק בשכל....יש גבול לכמה שאפשר להתלהב ממוות של ערבי (אפילו שיש כאלה שיגידו שהם לא בני אדם, דיר באלאק לחשוב על זה אפילו זה כבר תורת הגזע זה הגזמה)
  3. יאיר, לפני שנתיים לדעתי אולקר לא הגיעו לארץ וחטפו הפסד טכני.....ולנסיה לא תגיע תקבל בראש.... אבל בזמן האחרון מכבי משחקת יותר טוב בחוץ מאשר ביד אליהו....אולי עדיף שהם ישחקו בחוץ.... ככה במקרה הכי גרוע גם יהיה לנו תירוצים
  4. מנהלים לנעול....כל נושא על פוליטיקה גורם לריבים, זו לא הייתה המטרה שלה נושא הזה...המטרה הייתה שנסתכל על עצמנו... וכמו שאביב אמר, שכל אחד יעשה מה בזין שלו ודי.
  5. מרוב שאני אוהב את העם שלי אני שונא את היריב שכל מה שהוא רוצה זה להרוג אותי! על אותו משקל (ויסלחו לי כולם על האנלוגיה), מרוב שאתה אוהב את מכבי אתה שונא את הפו*ל? חארטות, בחיים יש הרבה יותר משחור ולבן, תאמין לי שאני אלך לקרבי, והחלום שלי זה לשים מחבל בין הכוונת ולפרק לו את הראש, אבל אף פעם לא צעקתי סתם ככה מוות לערבים, בטח שלא במגרש כדורגל, פשוט אין קשר אחד לשני, שלא יבינו לא נכון, אני לא שמאלני, גדר הפרדה זה חיוני ובלה בלה בלה....כי זה לא הנושא, הנושא הוא גם לא אם לערבים מגיע למות או לא (שי כהן אתה יודע מה אני חושב על זה ) הנושא הוא שהמקום לזה הוא לא במגרשי כדורגל, אתם רוצים לצעוק את זה? לכו להפגנה של הימין הקיצוני (שמעת שי??), רוצים לדפוק ערבים, לכו לקרבי, אבל תפסיקו לצעוק את זה במגרשי כדורגל, זה לא קשור. אדהם שביטה, גרם לי לשיר את זה מהסיבה הפשוטה שהוא מנצל את הכל כדי להתפרסם, וכדי לזיין את המח, בזמן שאני בטוח במיליון אחוז שהוא בדיוק כמו כל אוהד הפו*ל צועק שתהיה **** למכבי, אז אין לו זכות לקרוא לדי לאלימות. אם ישאלו אותי אם אני שונא את הערבים? כן. למה? כי טיל פגע במוצב של חבר טוב של בן דוד שלי ושל כל המשפחה שלי, בן אדם שהיה מאוד קרוב אליי, עוד בתקופה שהיינו בלבנון, וריסק את הבן אדם, זה למה אני שונא את הערבים. להרוג את כולם? לא יודע, מצד אחד, הקם להורגך השכם להורגו, מצד שני, חוסר צדק ואם אין צדק בעולם, העולם לא יתקיים יותר. אבל בתשובה לשאלה, אם לצעוק מוות לערבים וכל שאר השירים שנגד הערבים (תנו לצה"ל לנצח זה לא שיר גזעני- זה שיר תמיכה בצה"ל חובה לשיר אותו פעם במשחק), אין להם מקום במגרשי הכדורגל.
  6. לא אמרתי שזה וויכוח בינן לבינו אישית, אולי זה השתמע מהדברים שלי, מצטער כתבתי לא ברור מספיק, אמרתי שתהייה כזאת הייתה צריכה להיעלות בארבע עיניים, לדעתי האישית הרבה יותר מכובד, שוב למרות כל הוויכוחים,היה מעניין ושוב תודה. אגב בהודעה פרטית יש פירוט
  7. שמע אייל את מה שהיה לי להגיד לך כבר אמרתי לך באייסיקיו ובפרטי, צברי אליך תגיע אותה הודעה מקווה שתספיק לקרוא, תלוי בזמן שיהיה לי ועכשיו, אני באמת שלא חושב שהודעה כזאת הייתה במקום, לא מצד שי ולא מצדך, את הוויכוח הזה, כמו שאר הוויכוחים שהיו פה ביומיים האחרונים הייתם צריכים לנהל בפרטי, בדיוק כמו שהיו שאלות ששאלתי אותך ואת אייל בפרטי, שלא היה טעם שכל האנשים יקראו, כי לא היה צריך לדבר על זה לעיני כולם. מאותה סיבה לא היית צריך לענות לעיני כולם. אם אני לא טועה חז"ל אמרו פעם: "כבדהו וחשדהו", מבלי להכיר אותך אני לא יכול לתת בך אמון מלא, אני חייב איפשהו שיהיה בי הספק, בכוונות שלך ובמניעים שלך, בלי זה, אני נאיבי, ותמים וכשאתה נאיבי ותמים, אתה לא נזהר, ואם לא תיזהר תיפגע, שלא יבינו אותי לא נכון, אני סומך על ההנהגה של השחקן, אבל אני תמיד חושב, שבבדיקה שניה אפשר לגלות דברים שלא גילית בפעם הראשונה, בגלל זה שאלתי וניסיתי להבין, כדי לא להיפגע. אבל בכל זאת, עזרת אז תודה על העזרה, ובהצלחה בהמשך.
  8. בדואים הם או נוצרים או מוסלמים..... לדורזים יש דת משלהם..... שהיא סודית, הם דפוקים...
  9. שתי תשובות: טועמה היה שחקן של הפו*ל??מוסלמי... וסאלם דרוזי, ואם לא אז אני עשיתי אותו אחד.... מה קרה אסור לטעות? ודותן, הוא לא עשה צבא, הוא עושה מה שהבחורות הדתיות עושות....אז הוא מוסלמי...(דוס הוא לא יכול להיות הוא לא שומר שבת ) ומה זה משנה השתחרר על נפשי??העיקר עשה צבא רק שלא ישתחרר ממכבי על נפשי גם אנטבי סתם סרבן.. הוא היה אמור לעשות עבודות שרות במקום אבל גם מזה הוא הבריז.. סאלם ערבי דרוזי, לא מוסלמי, זה עדיין נחשב ערבי אבל הערבים הבעיתיים הם המוסלמים.. גם הדרוזים (כמו שכבר נאמר) עושים צבא אז תכבדו עד המוות דרוזים
  10. אחי הדרוזים הם מן נספח לערבים, אבל הדת שלהם שונה משל הערבים..... הם דוברי ערבית......
  11. שתי תשובות: טועמה היה שחקן של הפו*ל??מוסלמי... וסאלם דרוזי, ואם לא אז אני עשיתי אותו אחד.... מה קרה אסור לטעות? ודותן, הוא לא עשה צבא, הוא עושה מה שהבחורות הדתיות עושות....אז הוא מוסלמי...(דוס הוא לא יכול להיות הוא לא שומר שבת ) ומה זה משנה השתחרר על נפשי??העיקר עשה צבא רק שלא ישתחרר ממכבי על נפשי גם
  12. יש הבדל בין הדרוזים למוסלמים...אבל לא יודע בדיוק כי לא מכירים את כל הדת שלהם...וחוץ מזה בניגוד לאנטבי טועמה ושאר המוסלמים שמעבר לכביש....אצלנו כולם (כולל סאלם לכל מי שינסה לקפוץ) עשו או עושים צבא אפילו עובד
  13. UM macabist אביב רוסי?!?! אין יציאה mta בריטני ההומו (לפחות ההתחלה) והמגן דוד של השחקן על הקירות בצד השני
  14. עידן מה רע באוטו של גיא??? עד המוות ילדונים
  15. חחחחחחח תיזהר אתה מדבר עם מלך הילדונים אז אני הבוס...... אגב מחכה לך הודעה בפרטית....על זה לא מדברים
  16. חכה יה דיקטטור...אני אגיד את השם שלך בבליך.....יכריחו אותך לפצות על העבודה של בוריס השרת (דוד של מיכאל )
  17. חחחחח עזוב את גיא...זה חפיף מסכנים הכלבים, כל אחד בא עושה להם סיבוב מחוץ לחלון....מרגישים כמו הומלסים ומה זה נראה לי??סעמק ערס, טוב חפיף גם ככה אני לא יכול לזוז....
  18. רן, לא צריך שער 11 חכה אני אחזור ללכת אני אבוא לבקר אותך בבית ספר יהיה מרגש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.