Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. אל תקנו את הסרטונים הערוכים האלה. אני הייתי מחכה לתחקיר, ואם ימצא שבתחקיר הוא אכן אשם והאזרח מדנמרק לא הכה אותו לפני כן, אז הייתי מסיק מסקנות. לצערי אני מכיר את המקרים האלה מקרוב, ואי אפשר לקנות אותי עם הסרטונים הערוכים האלה.
  2. היום זו לא בעיה להשיג דרכון אמריקאי. אומנם יקח לך זמן, אבל אתה תשיג אותו בסוף. אז תעשה טובה, סע לשלום ואל תחזור. אנשים בפורום הזה נתנו את החיים שלהם בשביל המדינה הזאת ובעקיפין גם בשביל שכפוי טובה כמוך ישן טוב בלילה. אתה מעורר גועל, אבל נספוג את זה, במילא אני לא מתכוון להיכנס לנושא הזה יותר.
  3. נניח שאתה לשכת התעסוקה. יש לך שני עולים חדשים לשבץ: האחד מאתיופיה הכפרית, נטול השכלה וידע, שהגיע ממדינה מתפתחת. השני מברית המועצות, שהיה במסגרת לימודית כל חייו ולמד השכלה גבוהה והגיע ממדינה מפותחת. את מי תיקח למשרה פיזית ואת מי תיקח למסלול עיוני? שורה תחתונה ובזה אני אסכם גם את דבריי: הגזענות בין האשכנזים למזרחים הייתה ועוד איך הייתה ועודה קיימת במקומות מסויימים, אבל(וזה אבל גדול מאוד) זה לא דרכה של הציונות והציונות לא כיוונה למקום הזה, ככה שמה שאתה מתאר זה תופעות לוואי של הכור היתוך, שלא עבד בצורה הטובה ביותר. ואתה צריך להבין שאין מה לעשות, כשאתה נותן לאדם כוח, ללא רשות שמפקחת על הכוח הזה, הוא יכול לעשות בכוח הזה כרצונו. אז יש אנשים שסרחו, יש יהודים שנפגעו, אין מה לעשות, בסופו של דבר זהו טבע האדם. מה שכן? למרות תופעות הלוואי שלה, הציונות היא דבר שלא ניתן להתווכח עליו וחבל שאתה מנסה, כי עד כה, התועלת גבוהה הרבה יותר מאשר העלות.
  4. אין מה לעשות חביבי, מי שקורא פה, גם אם הוא לא רשום, זה הארדקור של האוהדים שמשפיעים בצורה ישירה ועקיפה על כל מה שקורה בבלומפילד. הרבה מהלכים גדולים ויפים התחילו דרך הפורום. לפורום יש משקל רב, ולפעמים צריך להתנסח בהסתייגות כדי לא לפגוע בקבוצה בטעות. לרגע לא טענתי שאסור להביע דעה או שדעה שונה מהדעה שלי היא פסולה. אבל יש מקרים שהדעות פה הן הרסניות, אז תשים לב לזה, לא יותר.
  5. ומה בדיוק תשיגו אם תבקרו את המהלך, חוץ מאנטיגוניזם שיושלך לעבר כר הדשא בבלומפילד אי שם במחזור ה-10 של העונה הבאה? בחייאת ראבק, שכחתם מה זה הקהל של מכבי? קצת לא ילך, ישר יתחילו הקללות, הנאצות וה"אמרתי לכם!" של כל גאוני הכדורגל שיש לנו בשערים 8,11,13,2. שורה תחתונה? 100 ימי חסד. בתאכלס, הוא גם לא יקבל רבע מזה. גם לא חמישית, והנה, כבר עכשיו יש "אוהדים" שמבקרים את ההחלטה בצורה קשה, מי שישמע הם במינימום פיטר קניון ויש להם ידע רב בעולם הכדורגל. תעשו טובה, אל תתיימרו לדעת יותר ממה שאתם לא. זה כבר מביא עצבים. תנו לקבוצה להתנהל בדרך של גולדהאר, לטוב ולרע. בנתיים? הנוער לוהט, הבוגרת פחות, וכנראה שהמינוי הזה הוא לשם שיפור הבוגרת, לא? אז הם מנסים, מתאמצים, עושים את הכל, ואתה יודע מה הכי מצחיק? שהם לא חייבים לנו כלום. אז בוא נראה קודם כל מה יש למאמן מקצועי הזה להציע, איך הוא מתנהל ומה הדרך שלו, ואז נקבע אם הוא טוב או לא טוב ליהודים.
  6. הקהל שלנו הוא פשוט הקהל הבכיין, המטומטם, הקוקסינל, המפונק, המזויין והאנטי הכי גדול שיש בליגה הישראלית. פשוט חבורה של כלומניקים, קוקסינלים שלא הרוויחו פרוטה בחייהם, לא ניהלו שום דבר חוץ מקבוצה במנג'ר ובקושי יודעים מה זה נבדל פסיבי, יושבת ומקלידה בולשיט כזה גדול, כאילו יש לכם מושג. עצם זה שגולדהר משקיע הון עתק במכבי אני מודה לו. עצם זה שיש לו אופי תחרותי אני מעריך אותו. עצם זה שהוא רוצה ומנסה אני מוריד בפניו את הכובע. הישגים? משני בהחלט. קודם כל דרך. והדרך של גולדהאר בריאה הרבה יותר מהדרך של לוני, שלהזכירך- נתן לבית"ר לעשות חצי הקפת אליפות בבלומפילד(!!!) ויצא מקריית אליעזר אחרי השפלה 3-0 לחיפה עם חיוך מאוזן לאוזן ואמר "העיקר שראינו משחק מהנה". איך אפשר בכלל להשוות? איך?!? תחסכו את הביקורת הבונה עלאק שלכם ותתחילו לתמוך בקבוצה הזאת. תהיו אוהדים לשם שינוי, ומי שלא מת על המינוי הזה, או יש לו בעיה עם גולדהאר, יכול לשים 100 מיליון במכבי ולהחליף אותו. יאללה בכיף שיהיה.
  7. :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please: :please:
  8. אני אוהד מכבי, אתה אוהד מכבי, דוד שלי אוהד מכבי, סוייר הבן זונה אוהד מכבי ובינינו אין מכנה משותף מיוחד. למרות זאת, יש לנו את אותם האינטרסים, קרי - הצלחת מכבי. עכשיו תקביל את זה לציונות.
  9. התכוונתי לתקשורת בכלל ולא ספציפית ל"הארץ", אבל זה לא משנה כל כך.
  10. לולא המועדים שאנחנו מציינים כל שנה בזכות המדינה, אנחנו צפויים לשכוח את התאריכים האלו בטווח הארוך, וההיסטוריה יכולה לחזור על עצמה או לחלופין - דברים שצריכים לקבל כבוד לא יקבלו אותו. אז כן, המדינה קובעת לך מתי להיות עצוב ומתי לראות כדורגל, ותודה לאל שזה אכן כך.
  11. למה מי אלה יצחקי ועטר? הם המציאו את הגלגל? כולה חיקוי עלוב של זלטן, קנטונה, רוני, אדריאנו ועוד שחקנים שלא יודעים להתנהג. בקיצור, גם באירופה יש כאלה ויודעים להתנהג איתם. מה זה אומר עליו? לא הרבה, אבל בטוח שהוא מכיר את הנושאים האלה.
  12. כמובן שאני מניח שחקרת והגעת לתובנות מסויימות, ייתכן שאף שליליות, מצד שני, גם ביהדות אפשר למצוא תובנות שליליות ועלות גבוהה מאשר התועלת שאתה מרוויח ממנה. בשורה התחתונה? העלות מול התועלת שאתה מרוויח מהציונות היא פי כמה וכמה מאשר העלות שאתה מרוויח מהיהדות. הציונות גרמה לך להתאגד ולבנות את עצמך כעם שיודע להגן על עצמו. היהדות לא. ואל תחזיר אותי לתקופת החשמונאים, יהודה, אחדות ישראל ועוד, כי מה שהיה שם זה בדיוק אותה הגברת בשינוי אדרת. ניסיון להתאגד בתוך עם שיגן על עצמו, וכן, בחסות סממנים זהים. אבל זה בטח ובטח לא היהדות. אלא ניסיונות של אנשים עם מרכיבים משותפים להגן על עצמם ועל משפחותיהם. הדת כמו שאתה מכיר החלה מבית שמאי ושלא יספרו סיפורים אחרים, כי לפני כן היהדות לא הייתה כמו שהיא כיום. בית שמאי הקצינו אותה וגרמו לפאנטיות בעקבות ההתבוללות שהייתה ביהודה בזמן שבית הלל שלטו, ואת זה וודאי אתה יודע. אז רק שתבין שכל המחקר שאתה עושה לא שווה כלום אם אתה לא מצליח להבין שהציונות זה הדבר הכי טוב שקרה לעם היהודי מאז ומעולם.
  13. לא הבנתי מה הצחיק כפרה, אבל מחסובק, אני מבסוט שאתה מבסוט.
  14. אז עזוב דימויים. יש קונספט שעובד ומצליח. במקום להכשיל אותו ולבקר את המהלך, תצטרף. ואני בז לכל מי שבעד הגישה של "לנטוש" את הארץ ממניעים של "רמת חיים". תנסה לפתור את העניין ולא לברוח. לברוח זה הכי פשוט.
  15. בגלל זה אנחנו בדמוקרטיה, ויש מאחורי הקברניט עוד שניים שלושה קברניטים שמחכים להכנס לתפקיד במקומו וידעו לעשות את העבודה לא פחות טוב. חוץ מזה, עדיף להיות מפוזרים בעולם, ללא הגנה, עם התבוללות, רחוקים מירושלים וארץ הקודש(שבטח איכפת לך ממנה) ולחיות בפחד ובחוסר וודאות? כי אתה לא מכיר את ההרגשה, אני גם לא מציע לך להכיר. גם אני אישית לא מכיר, אבל ממה שסיפרו לי זה היה לא נעים בכלל. חוץ מזה, "הטייס" שלנו עושה עבודה טובה עד כה. וזה לא קונספט שהיהודים המציאו אתה יודע...תחושת הלאומיות קורה בכל העולם וזה רק מתעצם(מאז נפוליאון ועד היום).
  16. לדעתי זה מג"בניק בן מיעוטים. לא יודע אם זה פלילי או לא, יכול להיות שניסו לגנוב לו את הנשק אז ישר מדביקים לזה פלילי אבל מצד שני, אם זה פלילי יש פה בעיה בניסוח של ההגדרה, כי לגנוב לחייל נשק(שיכול לשמש גם לטרור) ע"י דקירה זה כבר ביטחוני.
  17. חחחח תאכלס אבל תחשוב על זה רגע ברצינות אם אולמרט מתכוון להפציץ את הכור בסוריה, ויום לפני הוא נרצח. זה חמור הרבה יותר מאשר אם ירצחו את האבא והוא סה"כ לא יגיע לעבודה במפעל יום אחרי. וראיתי שהוספת גם את ההיטלר ואני מבין שעשית פה הקבלה לזה שהציונות היא דבר רע. סבבה לגיטימי. אם יש לך אלטרנטיבה אחרת שתשמור על עם ישראל אני איתך. יש לך? כי להאמין באלוהים ולחיות בין הגויים אני לא מתכוון לעשות. סבא שלי עשה את זה ביחד עם כל המשפחה שלו והוא נשאר השריד היחיד מאותה המשפחה. וסבא שלי לא צדיק, סתם בר מזל שברח ליערות. רוצה להמר על החיים שלך? כי אני ממש לא.
  18. בוא נעשה דימוי כזה: אבא מביא ילד לעולם. הילד של האב הופך לראש הממשלה והאבא נשאר פועל פשוט. אם אתה מסתכל על זה בצורה אובייקטיבית, אז הילד יותר חשוב מהאבא, כי הילד ראש הממשלה והאבא "סתם" פועל פשוט. מצד שני, הילד לא יכל להתקיים אם האבא לא היה מביא אותו לעולם, כי הוא מהזרע שלו, אבל כרגע הוא יותר חשוב מהאבא וזה מה שצריך להבין. ואם ההקבלה הזאת עזרה לך להבין, אז יופי. כי לדעתי הציונות חשובה הרבה יותר מאשר היהדות, למרות שהיא נגזרת שלה, ואין בכך סתירה כמו שראית בדוגמא שהבאתי.
  19. שהציונות חשובה הרבה יותר מהדת היהודית, אבל בלי הדת היהודית אין לה קיום. קצת מסובך אבל אני מבין את עצמי, זה הכי חשוב (:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.