Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. אם אני לא טועה, בגלל הכספים האלה יצאנו מתקופת הצנע לא? חוץ מזה שאין קשר בין הדברים. המדינה חייבת לדאוג להם, פשוט בזיון מה שקורה איתם.
  2. אם בסרטים עסקינן, אתם חייבים לראות את הסרט "התנגדות" עם האחים ביילסקי, זה אחד הסרטים הדוקומנטרים היותר מרגשים שיצאו לי לראות. פשוט מדהים.
  3. לא נתפש, פשוט לא יאמן מה שהלך שם בזמן שכל העולם הנאור ישב, ראה ושתק.
  4. ההפך, אני שונא את תופעת הצילום-אייפונים שיש בקהל שלנו. הטירוף שבצומת יכל להיות הרבה יותר גדול אם חצי ממי שהיו שם היו מעודדים במקום לצלם.
  5. דוד אל תפגע נשמה, הביקורת לא מופנת אלייך או כלפייך. אני מבין שאתה אח שלו ואתה אוהב אותו והכל, אבל אח שלך חתיכת מתרומם ותמסור לו את זה ממני בבקשה. גם אם בעבר הוא היה "פרו מכבי" היום הוא ההפך הגמור והכתבות שלו לא מביישות סקופים של כתבים אדומים עם בליל של אופירה אסייג. עצוב, באסה, לא כיף, אבל זה מה יש.
  6. חחחח קוסטה מה אתה משחק אותה קורא ספרים כולך דפ"רניק אל תנסה לצאת חכם
  7. בלי לפגוע, כן? אבל לא הגיוני ש1000 מתוך 2000 אוהדים יצלמו עם האייפונים המזויינים שלהם ובסוף יצאו סרטונים מעפנים כאלה. תתחילו לעודד במקום לצלם. ואם כבר מצלמים, אז לפחות לא משער 11 אלא משער 8 או 13, למה זה נראה לא טוב.
  8. איך אתה בא בטענות לציונות הדתית? אותם אנשים, שכלו את חבריהם, משפחותיהם וקרוביהם מאז 67 ועוד היום, והם יודעים יותר צער מאשר שמחה. איך אפשר לבוא אליהם בטענות, כשהם "שמחים" כאשר אנשים שמנסים לגרש אותם מבתיהם או אנשים שפוגעים בהם בעקיפין ותומכים בצורה ישירה באלימות והרצח נגד המתנחלים(כמו האזרחים מחו"ל לדוגמא), מוכים ע"י החיילים? איך אתה היית מגיב, אם אנשים מהמשפחה שלך, שכנים שלך, קרובים שלך ועוד, היו נרצחים בדם קר לאחר פיגועים בקרבת מגוריכם או לחילופין אותם אנשים(אירופאים נאורים עלאק שלאאאא תוקפים חיילים) מנסים לעשות ככל יכולתם על מנת לגרש אותך מביתך? אז תגיד לי: לא היית שמח אילו היה קורה להם משהו רע? אתה באמת לא יכול לרדת לסוף דעתם ולהבין למה הם שמחים שאנשים כאלה נפגעים? ברצינות? היה מישהו מהשמאל שגינה את רבין כשהוא הכריז "תשברו להם את הידיים ואת הרגליים" בתגובה לזריקות האבנים של הפלסטינאים או שזה דווקא בסדר כי אין לו כיפה והוא לא גר בזמנו באיזה "גבעת שכוחת אל"? גם אם אכן במקרה הזה הסמח"ט טועה, וקרוב לוודאי שהוא טעה בתגובה שלו, למרות שקשה לבוא בטענות לאדם ששברו לו את שתי אצבעותיו לפני מס' דקות והוא עדיין באותה התקרית עם כאבי תופת, למה לשחק ללעוס את זה שוב ושוב? מה זה נותן לכם? רווח פוליטי? סלידה מעמדות הימין? לא ברור לי, באמת שלא. זה מזכיר לי כלב רעב שמחכה שישימו לו אוכל בקערה, ואיך ששמים לו מעט אוכל הוא ישר אוכל את מה שיש בתוך הקערה בלי לראות בכלל איזה אוכל שמו לו שם. עד מתי יעשו לנו בית זונות במדינה ואנחנו נאכל את הזין ונגיד תודה? בארה"ב זה היה עובר ככה? בדנמרק זה היה עובר ככה? בבריטניה? בסוריה? למה רק בישראל?!?
  9. אשש על הבוטוקס בשפתיים!
  10. אהה אוקיי אם אתה מכיר אז אני לא אתווכח איתך. לא אמרתי שאין בכלל, אבל הם בטלים בשישים לעומת אלו שלא עושים צבא, ככה שהם בכלל לא נספרים. ואני לא מדבר בכלל על היהדות הציונית דתית שכבר הבהרתי שהיא לא כלולה בעסק. הכוונה היא לכל השאר. לא משנה, אתה צודק. דבר איתי עוד 5 שנים מהיום, נראה אם הדעה שלך השתנתה.
  11. איך זה בדיוק מתאים אם לפי סיפור הבריאה, החיות שיש בעולם כיום הן החיות שנבראו בבריאה ושום חיה לא התפתחה או "שודרגה"?
  12. מי שעובד זה המיעוט, והם עובדים בעיקר בשחור. ככה שהמדינה לא מקבלת שקל מזה. ומי שעושה צבא זה המיעוט, והם משרתים שנה ו-4. ככה שהמדינה מפסידה יותר ממה שהיא מרוויחה. צא מהסרט.
  13. ושוב פעם אתה מסית את הדיון. עכשיו ביבי אשם. ביבי לא עשה צבא, ביבי מעולם לא עבד, ביבי אשם בזה שהוא ראש הממשלה וצריך לקבל דברים בהתאם לתפקיד. ואללה שכנעת אותי!
  14. כן אני שניה מרים טלפון לחבר שלי הכתב שיושב איתי כל שני וחמישי בבית קפה של ת"א עם כל שאר הברנז'ה התלאביבים, שיבואו להפגנה ויסקרו את האירוע... ובכלל, המשטרה מה זה תתן לנו אישור להפגנה הזאת... ובכלל 2, התקשורת מה זה תתן ביטוי לתופעה הזאת... ובכלל 3, המדינה מה זה לא יכולה לעשות כלום גם אם היא רוצה... וקלאסיקו אני בבית עם החבר'ה, הייתי בכיף מגיע לדבר איתך על המאמן החדש של מכבי ועל הרכש שהוא הולך להביא מברסה ב', אבל זה כנראה ידחה בגלל לחץ של לימודים(:
  15. הבית של ראש הממשלה? מכספי המדינה? ברצינות אחי? עקרות בית? (אתה מתכוון לחד הוריות?) לא הבנתי את הגישה שלך. אתה אומר אם הערבים חרא, X חרא וגם Y הוא בן זונה, אז זה בסדר גם להיות חרא? איזו מן גישה זאת?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.