Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. גם אני חשבתי בהתחלה, אבל הוא לא: בלי שום קשר לזה, הוא עדיין אחד הזמרים היותר מוצלחים שיש כיום, ועם זאת גם אחד הבני זונות הכי גדולים שיש.
  2. כן אחי. מהסיבה הפשוטה, שהקהל משפיע על הכדוריד. ושם בניגוד לכדורגל, השחקנים סופרים אותך, אוהבים אותך, רוצים שתגיע, מזיעים בשבילך, קורעים תתחת בשבילך, מגיבים לך בפורום כדי ליצור איתך אינטרקציה, לא לוקחים אותך מובן מאליו, ובכדורגל זה פשוט ההפך. אז מה שתעשה, או לא תעשה, לא ישפיע על השחקנים וגם לא על התוצאות, מהסיבה הפשוטה שרוב המוחלט של השחקנים לא מחשבנים לנו. אז זה בטח לא יהרוג את מכבי אם תבוא עם חולצה שחורה או תחרים משחק וגם לא יפגע באירופה, כי לא אנחנו אשמים שהקבוצה לא תהיה באירופה אלא השחקנים הסמרטוטים שיש לנו, אז הקהל פה יוצא נקי מהעניין.
  3. כן, אבל אם אתה מלהיט אנשים ללכת להפגנה שההתחלה שלה ממש סמוכה למשחק של מכבי, אתה לוקח פה סיכון שאותם אוהדים לא יגיעו למשחק. בגדול, ביום נתון שאין משחק חובה לעודד אנשים ללכת לשם, אבל אם יש סמיכות עם משחק של מכבי, יש סדר עדיפויות ברור והוא משחק של מכבי, ואני מבין שלא התכוונת שאנשים ילכו להפגנה במקום למשחק, אבל אם זה יכול להוביל לכך שבעקבות ההפגנה, אנשים לא יגיעו למשחק או לחילופין יגיעו, אבל באיחור, וכתוצאה מזה מכבי תפגע. אז זה לא שווה את זה. בכל מקרה ההפגנה לא תקום או תיפול על 50-60 אוהדים שהיו מגיעים כתוצאה מהד בנושאים פה. צריך לעשות את זה יותר חכם, יותר המוני ויותר מחאה "של העם" שאותה מנהיגים האוהדים. בטח לא ברקוביץ', עם כל הכבוד לברקוביץ ועם כל זה ש"אין לו אינטרס לפגוע בלוזון" כמו שהוא לא פגע בו כשהוא לא לקח אותו לאמן. בקיצור נראה לי שהייתה אחלה התנהלות ואני מסכים שאסור להיות אדישים ושלטים במשחק כזה או אחר לא מזיזים ללוזון את קצה הזין, ולא רק לו. צריך ללכת על הקיצון. וכשאני אומר "קיצון", אני לא מתכוון לפעולות אלימות, אלא על החרמות של משחקים, ביטול העידוד, לבוא עם שחור או מה שזה לא יהיה. אין זמן יותר מתאים למהלך הזה מאשר עכשיו, בסוף העונה.
  4. סליחה על הישירות אחי, אבל אתה טועה. אני שירתתי במג"ב, עשיתי תפקידי משטרה מידי פעם אז תאמין לי שאני בקיא בחוקים ויודע אותם בפרוטרוט. אזרח יכול לעכב אזרח אחר וזה לא חדש, אבל פקח יכול לעצור אזרח וזה חדש! ולא רק זה, אלא גם מאבטח יכול. במקרה אני גם עובד באבטחה של משרד הביטחון, אז אני יודע בדיוק את החוקים ומה מותר ולמי, ולי אישית מותר לעצור, לעכב ועוד, כשאני בתפקיד. אז בטח ובטח שלהם, בבוא הרגע, תהיה הסמכות לעכב או לעצור אם יצטרכו. אני כותב לך את הדברים האלה, אחרי שישבתי וחשבתי על הנושא הזה בעבר, והגעתי לסף עצבים אחרי שראיתי דברים ביציעים שגרמו לי לחשוב על אלטרנטיבה אחרת. לדעתי האלטרנטיבה הטובה ביותר היא סדרנים עם סמכויות שיטור מינימליות וספציפיות לצרכיי היציע. מה גם שהשוטרים עדיין יהיו בעניינים, רק מחוץ לאצטדיון כחלק מאבטחה חיצונית שתפקידה לנטרל אירועי פח"ע בלבד, בלי התערבות במקרים פלילים "נורמטיבים", אלא אם כן זה עובר כל גבול, כמו לדוגמא שקהל מתפרע(סטייל שער 5 בדרבי עם קהל האחרון) או שבאמת יש עילה לערב משטרה. וזה אפשרי.
  5. לדעתי אתה טועה ובגדול. הישועה לא תבוא מברקוביץ'. צריך לארגן הפגנה גדולה, של כל האוהדים ולא 20 בודדים. ברגע שיהיה אוקיי של כל הארגונים של כל הקבוצות בארץ, או לפחות ארבעת הארגונים של הקבוצות החזקות, אז תראה איזה אינפקט זה יוצר. לבוא להפגנה במקום משחק של מכבי? פחחחח אתה רציני? ברצינות אחי, אני לא מאמין שכתבת את זה. איך אפשר לוותר על ענף ספורט שהוא מכביסטי אחו שרמוטה מכביסטי, וללכת להפגנה שאותה מארגן פרובוקטור כשאתה יודע שלא יצא מזה חר. שוב פעם, לא מזלזל במי שהיה, אבל האינפקט האמיתי יגיע שרוב הארגונים בארץ יתעוררו. הוא בטח לא יגיע מברקוביץ' ושות'.
  6. חן, אין פה שחור או לבן. סדרנים זה חרא ושוטרים זה חרא. צריך משהו באמצע. לדעתי, צריך להקים גוף של סדרנים מקצוענים, איכותיים, שיקבלו סמכויות ויוכלו לעצור במידת הצורך. כמו השיטור הקהילתי לדוגמא, שהם לא שוטרים, אבל יכולים לעכב ואף לעצור במקרים מסויימים. ככה למעשה אתה יוצא נשכר מכל הכיוונים, כי לסדרנים לא תהיה רוח גבית מהמשטרה, כך שהם כן יחשבנו ולא יפריזו בכוח ובאלימות כמו שהמשטרה הייתה מפריזה. ומה הקהל הרחב מעוניין זה לא משנה כל כך. מי שחווה אלימות משטרתית יעשה הכל כדי שהכלבים האלה לא יחזרו למגרשים. אין אפס. המקום שלהם זה מחוץ למגרש ולא בתוכו. נקודה.
  7. חחחחח איזה אח העיקר שהוא יעשה לנו אנרגיות חיוביות כפרה עליו
  8. זה אותו הריצת ניווט שצמודה לחירייה(10 ק"מ)?
  9. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יאווו גדול מני עוזרי הבא!
  10. קיצור אין מה לדבר על אליפות העונה הא?
  11. תאכלס היה לריאל הרבה מאוד מזל. אבל לא נורא, אולי המשחק הזה יהיה הגולל שישאיר את גוז'פה בקבוצה וזה דווקא יצא לטובה. מה שכן? ברצלונה יפתחו את הכיס בעונה הבאה. אין ברירה, הם חייבים. לפחות 3 חיזוקים הכרחיים. בנוסף ואלדס בפעם המי יודע כמה. אכזבה מארץ האכזבות.
  12. תוסיף לקופה ח' שקלים ממני. אביא לך במחזור הבא אם הוא לא ידחה.
  13. אם אתה יודע שצומת תפוח לא בתחומי הקו הירוק, אתה אמור לדעת שמצומת תפוח לקו הירוק זה דקות זעומות, וקרוב לוודאי שהם לא התכוונו לבצע כמות כזאת של פיגועים בצומת תפוח, אלא מעבר לה. שנית, זה מה שהבנתי מחבר שהיה בזירה והיה שותף למעצר. יכול להיות שהם משקרים, או לחלופין שהוא טועה. אני באופן אישי חושב שהוא דובר אמת, אבל יכול להיות שזה יופרך. בכל אופן, אתה לא יכול לבטל את המוטיבציה שנוצרה בגלל שיחרור המרצחים, וקבלת הפנים האהודה של העם הפלסטיני לאסירים בדימוס, ולא להסיק שייתכן שהאירוע הזה הוא תוצר של שיחרור המחבלים(גם אם יתברר שהם נשלחו ע"י מחבל אחר, עדיין זה רלוונטי ועדיין אני חושב שיש קשר ישיר בין השחרור לפעולות הטרור שמתגברות). שלישית, איו"ש "הפך" למקום רגוע יחסית. בטח ובטח רגוע יותר מעזה. הפיגועים האופיינים לפלסטינים במקום הם פיגועי דקירה, זריקת אבנים, דריסה ובקת"בים. עצם זה ששחררת בעלי ידע בייצור אמל"ח, הכנסת למאגר ההסלמה גם חגורות נפץ, מטענים, ובכלל נשק חם שקצת איבד מערכו בשנים האחרונות באיו"ש. דבר אחרון: זה שאתה חושב שכרגע השחרור לא פגע בנו, זה קצת נחפז. למה? כי לטעמי האיכויות שיש כרגע באיו"ש הן יותר מתוחכמות מאשר פיגוע זריז או הרוג בחטף. זה לא הכיוון לדעתי. הכיוון הוא הרבה יותר גדול סטייל ניסיונות פיגועים כמו גלילות, הרב עובדיה וכדומה. אבל נקווה שלא נשמע על דברים כאלה בעתיד, למרות שאני בספק.
  14. ואם אני אוהד ברצלונה מאז לואיס אנריקה, ריבלדו וההולנדים, אני גם מאוס ומגעיל? יאללה מי שישמע שהתחלת להיות אוהד ריאל מדריד, מנצ'סטר, ליברפול או מילאן, בגלל שנולדת באחת מהמדינות האלה, גדלת צמוד למתחם אימונים שלהן או אבא שלך זה נשיא הקבוצה. תפסיקו לזיין במוח, כולם פה אוהדי הצלחות כאלה ואחרים. גם אני. למרות שהתחלתי לאהוד את בארסה הרבה לפני תור הזהב המטורף שלה, עדיין, ההילה הייתה שם, גם כשהיא לא הייתה להיט, וזה מקביל למצב של מכבי כיום, שהיא קבוצה גרועה עם היסטוריה מפוארת. קיצור צריך לתפוס תבן אדם הזה שממציא את השטויות האלה, שקרוב לוודאי הוא אוהד ריאל מדריד מתוסכל, ולסתום לו את הפה. בעצם לא צריך, הוא כבר ישב בשקט עוד 15 דקות.
  15. כתבתי בפירוש שהכוונה היא לא להיכנס לתגובות ספציפיות אלא להלך רוח שהלך פה ובמדינה בכלל. וההלך רוח מוזיל בערך של שחרור המרצחים, ומשתמש בטענות הזויות שאנחנו "נדע איך להתמודד עם הטרור שיגיע כתוצאה מהתגברות הטרור" שבפועל? אתה בטוח יודע איך להתמודד עם הטרור, אבל עצם זה שיכלת היום "לאבד" בין 10-20 חיילים כתוצאה מפיגוע, ובין 10-20 אזרחים כתוצאה מהחדרת אמל"ח לתחומי הקו הירוק, זו בעיה קריטית. אני בכוונה רוצה שתקח לדוגמא את המשחק האחרון בין בני לוד והפועל רמת גן. בוא נתייחס לזה שניה. נראה לך הגיוני להגיד "בשביל מה להרחיק את השחקנים שהיו באירוע עצמו? הרי בכל מקרה האלימות תחזור על עצמה, אז עוד 6-7 שחקנים לא ישנו את האיזון שיש בליגות הישראליות מכיוון שהכמות בטלה בשישים" וזה בדיוק הרעיון פה. אתה לא יכול לקחת 1000 מחבלים(טוב, נדייק ונגיד שיותר נכון זה 600-700 מחבלים בפועל), לזרוק אותם חזרה לשטחים או לעזה, ואז לטעון שבגלל שהכמות קטנה, היא זניחה ולא משפיעה. אדרבא, לא מדובר פה על הכמות אלא על האיכות. ועצם זה שמחבל לשעבר גייס שני נערים בני 17 שרואים בו דמות לחיקוי ומופת, זו בעיה גדולה מאוד. תחשוב רק על כמה הרוגים היינו שומעים אילו הם היו מצליחים לחדור מעבר למחסום. אי אפשר לזלזל בכמות, אבל בוודאי שלא היא אמורה להדאיג אותנו, אלא האיכות של המחבלים. וזו הבעיה הגדולה לדעתי שבגלל אנחנו נבכה לדורות עד הודעה חדשה.
  16. איך חליפי, דבדה וזנגה, ועוד כמה לסיום?
  17. הקבוצה של קרוייף? יעני מכבי?
  18. יש מצב שאתה צודק, למרות זאת, אני כמעט בטוח שFC אבירי השולחן העגול היו קבוצה הרבה יותר מרשימה מהחבר'ה של די סטאפנו, אבל כמובן שזה נתון לויכוח תמידי, ואפילו טובי הפרשנים עד היום חלוקים על הנושא, אז מי אנחנו בתאכלס?
  19. מה לא הבנת? הוא כתב לך בפירוש: "חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח" האמת לקחתי את חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בפרו, ואללה קבוצה קטלנית, אז יש מצב שהוא צודק.
  20. לא יודע אם מפלים, אבל בוא נודה שיש פה צדק פואטי. לדעתי, וכל עוד אין פה את המשתמש ההזוי הזה שפותח סקרים של "מי הקבוצה הטובה בתבל", בארסה הקבוצה האדירה שיש, מאז ומעולם. כך, שזה די נכון להאדיר אותם יותר מאשר את ריאל. לא יודע אם זה אפליה, אבל כן יש לקיחת צד של הכדורגל היפה, לעומת הכדורגל הבכיין. ובוא נודה - בארסה נהנתה מהרבה שריקות לטובתה, אבל היי, גם לריאל לא חסר. אם אוהדי ריאל מעוניינים להכנס לדקויות ולהחזיר את כל התארים שבארסה לקחה כתוצאה משיפוט לא אובייקטיבי אז זה די הוגן. אבל לפני כן, שיחזירו את כל התארים שהם לקחו תחת המלכות של המלך פרנקו. אבל אז לדעתי דפורטיבו לה קורניה תעבור אותם במספר התארים, אז לא כדאי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.