Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. לא יודע למה אבל מעכשיו אני אוהד את הקבוצה הזאת.
  2. החסרונות שנתת אלה בדיוק הסיבות למה לא כדאי שהליגה תיבנה כמו בארגנטינה=)
  3. לא מסכים. לה ליגה זו ליגה שמרובה קבוצות טובות אבל יש את שלושת הקבוצות(ולנסיה,ברסה וריאל) שתמיד אחת מהן תיקח אליפות חוץ מפעם ב..(מקרה דפור) הליגה בספרד מתקיימת על הרבה מאוד כסף(יותר משאר הליגות),קהל רדוד ויבש ואווירה מכוערת ביציעים. הפריימרליג זה משהו שאפשר לחלום שיהיה לנו. תרבות כדורגל גדולה,אחוז קהל גבוה יותר מכל הליגות שהזכרת ובכלל זוהי מדינת כדורגל. אווירה מצויינת,קבוצות עם מסורת גדולה,קבוצות מלאות באנגליים מצויינים(למעט ארסנל) ולא שכירי חרב כמו בספרד.יש באנגליה אווירה של כדורגל ולא סתם ביזניס כמו בשאר ליגות(חוץ מצ'לסקי). הסריה A נחשבת לליגה הגנתית וכסחנית אבל מייצרת כדורגל התקפי ונפלא. עם פחות כסף ממה שיש לקבוצות צמרת בליגות אחרות,מתקנים איכותיים ותספורות מיוחדות של השחקנים הליגה האיטלקית נאבקת חזק באנגלית על המקום הראשון. הבונדסליגה בהחלט הליגה עם פחות המשאבים ועם האיצטדיונים המדהימים(תוצאה של המונדיאל),עם הקהל התומך והמשחק ההתקפי של הקבוצות,פשוט ליגה שכיף לראות אחרי משחק איטלקי עם 0-0 משעמם הליגה הצרפתיתליגה בהחלטת מושכת עם כדורגל טוב ואטרקטיבי אבל יש בעיה אחת וזו ליון שדורסת שנה אחר שנה את הליגה ולא משאירה ספק לאלופה חדשה,מזכיר קצת את הליגה שלנו לא? הליגה ההולנדית ליגה לדעתי הכי פחות תחרותית עם הכי הרבה שמות מוזרים ו 3 טוענות לכתר שנה אחר שנה,נמשך לליגה הזאת רק בגלל אייאקס אבל בתאכלס,איך אפשר לוותר על הליגה הישראלית עם הגרעינים,הקהל האדיר של מכבי פ"ת ויס"מים החביבים שהופכים את הליגה לאטרקטיבית במיוחד ומתחרה עיקרית עם הסרייה A והפריימרליג. ליגת העל עד המוות!
  4. הכי איכותית:אנגלית הכי מזומנים:ספרדית הכי הגנתית:איטלקית הכי שערים:גרמנית הכי קהל:ארגנטינאית הכי מסריחה(תרתי משמע):צרפתית הכי מוזרה:הולנדית הכי כוכבים:ברזילאית הכי טובה(אין מה לעשות):ליגת העל הישראלית ימותו קנאים!
  5. כל הסיפור הזה זה קטע של התקשורת,הם התחילו עם השאלות החודרניות על המשחק שלו ואם הוא מתכוון לשמור,זה לא שדודו התקשר לכתב ואמר לו פרסם שאני לא מתכוון לשחק בכיפור. אני בסה"כ לא מבין אותו למה הוא החליט לנהוג ככה אבל בהחלט מקבל את הדרך שלו.
  6. אני יושב פה וקורא תגובה תגובה ואני לא מבין מה מפריע לך שדודו לא שומר יום כיפור,הוא לא חייב לאף אחד כלום,יש שחקני נבחרת שהודו בעבר שהם רואים סרטים בDVD בכיפור וזה לא הפריע לאף אחד,אבל כשיש מישהו שמצליח מחוץ לישראל לשם שינוי חייבים לגרום לו להרגיש רע ולהיתפס על גל ההצלחה שלו. ישמור או לא מה זה משנה,שכל אחד יעשה את החשבון נפש שלו ולא יחלק מוסר לאחרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.