Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. אני יכול להבטיח לך שאתה טועה ואני מכיר לפחות 5-6 חיילים עם תיקים פלילים לאחר שהוגדרו כעריקי מילואים ונשפטו בבית דין צבאי, אז הויכוח הזה מיותר.
  2. כן תודה אחי. אה הבנתי=\ עשית מנוי 'חבר', לא? כי אם כן תתבייש לך. אם אתה אוהד אמיתי אתה צריך לשלם מחיר מלא למכבי ולא דרך סבסוד.
  3. אה דרך אגב טוב שהזכרת לי ביקשתי שאני אקבל את הכסף של הזיכוי ועדיין לא קיבלתי או שכן קיבלתי לאיפה זה אמור להכנס? אולי יהיה לך מזל ותמות בזמן הקרוב ככה אני אפריש לך מעשר מהמענק שחרור שאנגלידיס הביא לי
  4. תאכלס שאני לא יודע אם אני אתרום אני מעדיף את התפאורות המטורפות של אולטראס 96 שהולכים תמיד על הקיצוני והביזארי ופורסים פריסה מטורפת של 20 בלונים ו30 דגלונים(15 צהובים, 15 כחולים) בכל שער 11, בכל משחק גדול וזה באורגינל עדיף בהרבה על תפאורה לזכרך. במחשבה שניה, אולי תפאורה לזכרך יכולה להטריף את השחקנים ואת הקהל הרחב שמע, דבר כזה זה באמת דבר משמח, אז לך תדע אני לא שולל
  5. תקראו טוב: לוזון, אבי לוזון, בא בטענות לשטראובר על השער הראשון שספג. אבי לוזון! יו"ר ההתאחדות!
  6. למה נראה לך שיעשו תפאורה לזכרך? וגם אם כן? האולטראס בטוח לא יאשרו אותה חחחחח
  7. סבבה אני לא לחוץ בזמן, אבל אם אני אחכה לך ובסוף תהיה פאדיחה ופתאום תמות, אז אני יאכל אותה מבין?
  8. ואללה לא מצאתי באיביי אני מחפש ספציפית את הצמודות עם הלוגו של בארסה, אבל לא מוצא אם לך, או למישהו בכלל איזה לינק של מוכר אמין עם רייטינג גבוה אז שיפרגן לי.
  9. טי-שירט, גופיות, קפוצ'ונים, חולצות צמודות סטייל קאפה(רומא) וכו'... מכיר איזה אתר אמין?
  10. אגב, ננצל את הנושא: מאיפה אני קונה מוצרים יומיומיים של בארסה?
  11. אם אני זוכר נכון החולצה מ1997 אבל יש מצב שאני לא מדייק, למרות שאני כמעט בטוח שאני זוכר נכון עריכה: סוייר ענה לך כבר ונדמה לי שזו החולצת חוץ מס' 2 של בארסה.
  12. בדיוק. זו לא התנצלות מכל הלב, כזאת שבעקבותיה אפשר לשקול ולסלוח. זו התנצלות בעל כורחו. אסור לעבור על זה לסדר היום, אבל אני יודע שיש אצלנו אוהדים שאפילו אסקופה נדרסת דורכת עליהם, ככה שאני לא כזה מתפלא לקרוא הודעות כמו שנכתבו בנושא הזה. שמע, הבעיה של הקהל מולו לא התחילה בגלל הלשון שהוציא לקהל, אלא הרבה לפני. הלשון מבחינתי זה עניין זניח שבאמת לא שווה להתייחס אליו וזאת כי הוא בטל בשישים לעומת כל החרא שהוא עשה לפני כן. כל עונה מחדש אנחנו אומרים "אוקיי בשביל מכבי אנחנו לא נתייחס ל-X ול-Y שמפריע לנו בתור קהל ולא בתור אינדיבידואלים", וכל עונה אנחנו נשארים יתומים מתארים וזאת בגלל שהדברים שמהם התעלמנו, עלו והזיקו לקבוצה שנית. אז הפעם אני לפחות לא מוכן לשתוק. לא עוד. אורגינל שיש גבול. כמה כבר אפשר לאכול חרא בכפית ולהגיד טעים? איפה נשמע דבר כזה ששחקן הולך נגד אוהדים, מאמנים ועודו משחק בקבוצה?!? רק בקבוצת החלם שלנו זה קורה.
  13. כן, גם חוסר ביציבות בגזרת ההנהלה לא הוסיף אלא רק גרע. אבל זה לא תירוץ. אי אפשר לתרץ כל דבר בחוסר הנהלה. יש קודים אתים שאסור לעבור עליהם ואני בכלל לא מאמין שאני מסביר את זה. שחקן מקבל מיליונים מקבוצה, מן הראוי שהוא יכבד את מקום עבודתו ויצדיק את המשכורת שלו. לא יצדיק? ילך הביתה. ככה זה נהוג בכל העולם, בכל החברות הגדולות, בכל המקומות, אבל רק במכבי מנסים לשנות סדרי עולם. כסף שמכסף, גם את נימני העיפו בזמנו כשהוא העיק על התקציב והיווה בעיה בתוך הקבוצה(ע"פ דיווחים מכלי תקשורת זרים), אז את מדו לא יעיפו? כשנוח למיץ' הוא טוען שכסף זה לא פקטור, אבל פתאום זה פקטור? המועדון הזה לא מחוייב בשיט לקהל שלו. חוץ מקישקושים וימים פתוחים הם לא עושים משהו פרקטי ביחסי קהל - קבוצה, ואת זה מיץ' יבין עוד שנה שנתיים(כי עכשיו הוא בתהליך למידה כמובן!).
  14. גל אם כבר פנית אליי אישית וציינת שאני מעריץ שחקנים וכאלה בקבוצה הנוכחית שלנו, אז אני חייב לתקן אותך חבר. חוץ משרן וחיימוב, כולם על הזין שלי. ממש ככה. אתה יודע מה? אולי אני אפתיע ואומר גם שהיחידי אחרי שרן וגיא שיש לי כבוד מקצועי אליו ותו לא זה מואנס, אבל חוץ משלושת האחרונים, כולם על הזין שלי ומצידי שהקבוצה תשרף בלהבות איך שהיא ונעלה רק נערים. אז אני לא מחזיק מאף אחד ואני חושב שכל אלה שמאדירים שחקנים שיורקים עלינו - הקהל - הם המחלה הכי גדולה שלנו בתור קהל וזה ממש הרסני. אני דוגל ביחס גורר יחס וכל שחקן שהתנהג בצורה לא מקצועית וירק על הקהל צריך לקבל את אותו היחס. ומדוניאנין אחד מהם לצערי. ומה 50-50? שרגא שמש, מזרחי או אבי רש היו נותנים לזה לקרות? באמת? אתה רואה את X מתעמת עם בלאט, גרשון וקטש(שבו זמנית מפוטרים מהקבוצה) ובנוסף לכך גם עם הקהל וממשיך לשחק במכבי? אתה רציני כפרה?
  15. גל, בעצם לא אמרת כלום, אבל אמרת הרבה. למה צריך לשרוף אותו? מה בחרנו לשרוף אותו? ככה זה הולך? כל עונה עושים הגרלה ואז מוצאים את השחקן שישמש כשעיר לעזאזל? בחייאת נו הבן אדם הביא את זה על עצמו שלא יזיין במוח מה היה המשפט שלירן אמר בזמנו? איך הוא קנה אותנו? הא כן, בהשתחוות. אז מדוניאנין יכול להגיד "קניתי אתכם ע"י כתבה בספורט 5 הרבה לפני שבאתי", "אחרכך קניתי אתכם שוב פעם כשהעדפתם אותי על פני נימני", "אחרכך קניתי אתכם שוב פעם כשהעדפתם אותי על פני איווניר", "אחרכך קניתי אתכם שוב פעם כשהעדפתם אותי על פני ניר לוין" וזה עדיין ממשיך.... עצוב, אבל זה מה שיש. אבל היי! לא לשכוח שיש לכם עקרונות! הרי אתם מעודדים 90 דקות ללא פשרות!!!111 מקווה שגולדהאר יתעשת ויחזיר אותו לחור שממנו הוא בא, כי זה מה ששמעון מזרחי, אבי רש ושרגא שמש היו עושים. לא?
  16. הייתי בטוח שתכתוב סיפור ארכני לטובתו שישכנע אותנו למה אנחנו טועים ולמה כן צריך לסלוח לו איזה כיף שטעיתי.
  17. האנלוגיה שלי היא תמיד שמעון מזרחי או יעקב שחר. תשאלו את עצמכם אם אצלהם הוא היה משחק אחרי שהוא הלך נגד שלושה מאמנים והלך נגד הקהל. ולא, גולסה זה לא דוגמא טובה.
  18. פה אני לא מסכים איתך. ולמה זה? כי כשאתה מגיע לכל הענפים אתה יוצר לגיטימציה שהארגון שלך מקבל בקרב אוהדי מכבי, אתה מכניס למעגל האוהדים אוהדים נוספים שמגיעים מהכדורגל לכדורעף וההפך - מהכדורעף לכדורגל. זה דבר מבורך, אבל כמובן שיש סדר עדיפויות של ארגון והוא צריך להיות כדורגל. מצד שני, יש משחק רגיש וצריך להתחשב במשחק הזה. אי אפשר להיות אטומים ואתה נכנס לקטנות בלי לראות את התמונה המלאה וזה שאתה לא אוהב כדור יד זה בכלל לא מעניין אותי. גם אני לא מת על הענף הזה, אבל לומד להתחבר אליו, אני לומד כי הוא מייצג את השם של מכבי ומייצג אותו בכבוד. אם הוא מייצג אותו בכבוד אז מגיע לו שתהיה לו תמיכה של אוהדים מאחוריו וכך יהיה. להגיד שעדיף שיהיה ארגונים שונים לכל ענף זו שטות. עדיף ארגון אחד שיש לו חבר'ה שכל אחד מהם דואג לענף אחר ומנסה למנף אותו כמה שיותר. למה? כי ארגון אחד זה כוח, ארגון אחד יוצר אחידות, ארגון אחד גורם לסדר ואם כבר, אז למכבי לא חסר אוהדים שיכולים למלא גם את בלומפילד וגם את הדר יוסף, אומנם להדר יוסף לא יגיעו ההארדקור במקרה של משחק כדורגל חשוב שמתנגש עם כדורעף, אבל עדיין תהיה שם נציגות מכובדת, ולמלא את שני המגרשים זה רק עניין של זמן, התמדה ודרך. ואת הדרך יש. אז רק צריך סבלנות. שער 13 של פאו, הקהלים היוונים ושאר הארגונים בעולם עושים את זה יופי, אז אין סיבה שלקהל שלנו זה לא יצליח.
  19. אני לא שייך לשום ארגון אז אל תזיין במוח יא ילד זין
  20. תחשוב על זה ככה: למוח לוקח זמן להתרגל לדברים מסויימים. זה כמו תרגיל במתמטיקה שבהתחלה יראה לך בלתי אפשרי לפתירה, אבל לאחר תרגול ממושך אתה תראה שכן אפשר לפתור אותו. זה כמו שאתה עובר לעיר חדשה, ופתאום נכנס לשכונה שאתה לא מכיר בה כלום. לאט לאט המוח שלך מתאים עצמו למצב ומאפשר לך להסתגל למצב החדש. כוח ההתמדה בקיצור. אני חושב שרק באמצעות התמדה אפשר להתגבר על כל קושי בחיים. בטח ובטח בצבא. אם קשה לך? במקום לבכות, לקלל את עצמך על היום שהתגייסת ולהיות דכאוני כל היום, תשנה גישה, תנסה להיות חיובי יותר ואם תמשיך בגישה הזאת לאורך זמן, אתה תסתגל למצב החדש שיצרת. נכון יש אנשים שלא מסוגלים להיות במסגרת צבאית, והכוונה היא יותר לאנשים עם ספקטרום כזה או אחר, אבל בגדול הרוב המוחלט של החיילים שמוציאים קה"ס, הם אנשים מפונקים שלא מסוגלים להתמודד עם קושי, וזה די חבל, כי זה ירדוף אותם לאורך כל החיים, ובסופו של דבר הם די יצטערו על זה.
  21. כדורגל אצלי זה מעל לכל. אם היה משחק של מכבי רגל בזמן שיש משחק של מכבי יד, הייתי מגיע לרגל בלי לחשוב פעמיים. אבל זה לא הסיפור. הסיפור הוא שיש לך מצד אחד משחק גמר גביע של מכבי, אחרי שהאחרונה לא הייתה בתמונה של תארים כבר למעלה מ40 שנה. ויש לך את ההפגנה שמארגן אייל ברקוביץ, שמלכתחילה הייתי בספק גדול לגבי האפקט שהיא יכולה ליצור (חוץ מכתבה ב-one). אז אם הסקת מזה שאני מעדיף כדוריד על כדורגל תהיה בריא נשמה, רק תבין שאתה מפספס את הנקודה וחבל.
  22. שמע דניאל פרי, אתה שובר פה שיאים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.