Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. לוחמים?!? לוחמים?!? אתה מבין כמה השמאל של היום הוא פח אשפה אחד גדול? קוראים להם מחבלים. עצמאות שמח. עריכה: "החטא הגדול של בנם היה שהפגין" אתה יודע מה עשה בהפגנה? אתה יודע אם הוא זרק אבנים? ניסה לחטוף נשק? חטף שוטרת? זרק בקבוקי תבערה? ירה בנשק על החיילים? או שכבר הסקת שהוא חף מפשע בגלל שהצבא הישראלי הרג אותו. בחייאת ראבק, אני הייתי עד לכל האחרונים שציינתי וראיתי בדיוק איך "המפגינים התמימים" בנעלין, בלעין, שיח' ג'ארח ועוד... פשוט מנסים לפגוע בחיילים, אבל מהר מאוד מבינים שזה יכול להיות בלטרלי ויש סיכוי שאם תנסה לפגוע בחייל אז אתה תפגע. לא נורא, אבל העיקר שהם הפגינו בשקט ובצורה רגועה, מעניין ממה חברים שלי שכבו בבית חולים מאיר בכפר סבא אחרי ההפגנות האלה ביום שישי. אולי חיפשו גימלים אין לדעת: http://www.youtube.com/watch?v=0BUEnhEJXAw וזה ממש בקטנה לעומת מה שמתרחש שם מידי שישי, אז אל תזיין במוח אם אין לך מושג וחצי מושג ואתה מוזן מהתקשורת או מחבר'ה שלך הפלסטינאים שהילדים שלהם נהרגו במקרה ובטעות, כי בסה"כ הם ניסו להפגין בצורה סולידית ורגועה.
  2. זה בהחלט שימש כקטליזטור להקמה, אבל גם בלעדי השואה אני מניח שהייתה קמה מדינה ליהודים במוקדם או במאוחר. מה שניתן להגיד בוודאות שהמיקום הגיאוגרפי של המדינה, קרי - ארץ ישראל, הוא השפעה ישירה של השואה, שאז, האמפתיה עם היהודים מצד אומות העולם הייתה גדולה מאוד לאחר השואה וזה בהחלט הוסיף לנו קרדיט על הלגיטימציה שלנו להקים מדינה יהודית בארץ ישראל.
  3. אישיות עצומה. דור של אנשים גדל עליו. יהי זכרו ברוך!
  4. אני מניח שהמרוץ בשישי הוא לזכרו?
  5. רמי זוארי, בן עפרה ושלמה. נולד בבי"ח סורוקה שבבאר שבע ביום כ"ג בתמוז תשמ"ח (8/7/1988), נולד שני למשפחה, אחרי אחותו הבכורה בת אל, אח גדול לאחיותיו לילך – לי, אורית ולאוהד הקטן שנולדו אחריו. למד והתחנך במערכת החינוך בבאר שבע, תחילה "בגן של מאירה", את מסגרת לימודיו היסודיים למד בביה"ס הממלכתי עמית שבשכונה ד' בעיר, בסיומם, עבר ללמוד בחטיבת הביניים שבמקיף ד', בסוף כיתה י"א, ביה"ס נסגר ולכן נאלץ כשאר חבריו לעבור וללמוד במקיף ג' עד לסיום מסגרת לימודיו התיכוניים. כבר בתקופת לימודיו התאפיין כתלמיד חביב, צנוע, ראשון להתנדב ולעזור, תרומתו והשתתפותו הפעילה בפעילות החברתית והטכסים שהשתתף בהם תרמו לא מעט להצלחתם. בעל מבנה גוף חסון, ידיים שריריות וחזקות וחיוך כובש שמעולם לא מש מפניו המאירות והיפות, בחזותו והתנהגותו הבוגרת יחסית לגילו הצעיר, הקרין על הסובבים אותו, נוכחות חזקה, ביטחון ואופטימיות. משחר ילדותו התאפיין כילד חביב ונוח להתחבר, ככזה חברים רבים היו לו שנקשרו אליו והוא אליהם בעבותות של אהבה וידידות עמוקה, לחלק מהם שימש בדרכו המיוחדת והנעימה מודל לחיקוי, אחרים מצאו אצלו כתף רחבה לנחמה עידוד ואוזן קשבת למצוקותיהם, הדמות המרכזית והמלכדת של חבורת צעירים שהלכו ביחד כברת דרך ארוכה, בלעדיו מעידים חבריו "בילוי לא היה בילוי". כמו כן, הם מציינים במיוחד את חוש ההומור המיוחד שבו ניחן, תמיד מצא את הבדיחה או הסיטואציה המתאימים כדי להצחיק בהם את חבריו ולרומם רוחם, חידודי הלשון הייחודיים לו, בהם נהג להשתמש ביטאו במילים פשוטות פילוסופית חיים שלמה. נהג להאזין למוסיקה המזרחית שאהב במקסימום ווליום, אהב ספורט, בעיקר כדורגל, משחק שנהג לשחק עם חבריו במגרש השכונתי בכל יום ו' בשבוע, מחשבים איתם היה מסתגר בהגיעו הביתה בסופי שבוע וכמובן חברים חברים ועוד פעם חברים. עוד לפני גיוסו הצבאי, הצהיר בכל דרך, וכל דקה מבחינתו הייתה כשרה לכך, על אהבתו הגדולה למג"ב, ככל שיום הגיוס הלך וקרב כן הלכה וגברה כמיהתו להתגייס לחייל זה, אפשרויות אחרות לא באו בחשבון מבחינתו, או כפי שנהג לבטא זאת בלשונו "או מג"ב או כלום" במרץ 2007 התגייס למג"ב באותו היום שבו אחותו הבכורה סיימה את שירותה הצבאי, סיבות ראויות מספיק לחגיגה במסיבת גיוס גדולה, ששולבו בהם, כיד המסורת, גם דברי שבח והודיה לה' יתברך. ביום הגיוס עצמו לווה על ידי בני משפחתו וחבריו הרבים, כחתן לחופתו בשירה, דרבוקות, סוכריות ואורז, מכאן ואילך נהג להקניט את אימו בדרכו החביבה "משמר הגבול היא המשפחה הראשונה שלי ואתם המשפחה השנייה". השרות הקשה והמסוכן במג"ב לא הכההו את אהבתו לחייל, נהפוך הוא, זו רק הלכה וגברה, "כל כך מורעל מג"ב היה שחבריו נהגו לכנותו בכינוי רמבו".התגאה מאוד בשירותו הצבאי וחלם להמשיך ולהתקדם לעמדות פיקוד, חלום שנקטע באיבו מכדורי המרצחים. ביום חמישי י"ז שבט תשס"ח 24/01/2008 רמי נפל בעת מילוי תפקידו מפיגוע ירי כשהיה בשמירה במחסום ראס חמיס הסמוך למחנה הפליטים שועפאט שבצפון ירושלים. רמי הובא למנוחות בחלקה הצבאית בבאר שבע. "אח יקר, איך נקטפת? אמרת לי שהכל יהיה בסדר, אבל השארת חלל ריק, ספדה בת אל אחותו על קברו הטרי של הלוחם כשהיא ממררת בבכי. החיים ריקים מתוכן בלעדייך". שוטרים ששירתו ביחד איתו סיפרו לאחר מותו כי "היה אדם משכמו ומעלה, אין אחד שהיו לו רגשות שליליים כלפיו, היה אהוב על כולם, תמיד צוחק, תמיד מחייך, לא פוחד מכלום", פקד אוהד עטר סגן מפקד הפלוגה שבה רמי שירת ספד לו בין היתר אמר, "בשם פלוגת נ"ו, שמור עלינו מלמעלה כמו שהגנת על ירושלים" ומפקד עוטף י-ם אמר על קברו הטרי "רמי חסם בגופו את הרוצחים ומנע אסון". רמי הותיר אחריו הורים שלוש אחיות ואח קטן. דוד שריקי, במשך 12 ימים נאבק דוד על חייו לאחר שנורה בראשו מירי של מחבל בירושלים, והובא למנוחות בבית העלמין הצבאי בראשון לציון. מותו של שריקי ניפץ את חלומו - להיות מפקד כיתה בפלוגה. "היו לו נתונים ללכת לקורס טיס או ליחידות מובחרות, אבל הוא רצה רק מג"ב",. "הוא היה לוחם גדול, כשהיית איתו, ידעת שיש על מי לסמוך. החברים שלו היו בשבילו הכל". דוד שריקי, לוחם בפלוגה ג' של מג"ב-ירושלים, הותיר אחריו שני אחים, בני 15 ו-16, וזוג הורים, זיוה וציון. די קשה לי לכתוב עליהם הרבה, וגם את מה שכתבתי עליהם העתקתי מאחד הפירסומים באתרים השונים. בחורים משכמם ומעלה שעוד לא הספיקו לעשות כלום בחייהם וכבר נלקח מאיתנו בגיל 19. שני הלוחמים דוד שריקי, ורמי זוארי נרצחו מירי של אותה החוליה. מדובר על חוליה של שני מחבלים ממזרח ירושלים. מחבל ראשון בשם מוחמד אבו סנינה ומחבל שני מוחמד ג'וליאני(שוחרר בעסקת שליט) שהתנהלו בצורה מקצועית לגמרי בעת חיסולם של שני הלוחמים. ברצח של רמי זוארי: הם התקדמו לעבר מחסום שועפאת וירו על רמי בחטף, לוחמת נוספת שהייתה עימו במחסום נפגעה קשה, אך לבסוף ניצלה. השניים ברחו מהאירוע ולא נתפסו. ברצח של דוד שריקי: לאחר חצי שנה מהפיגוע של רמי חזרו שוב המחבלים לפגוע בכוחות הביטחון הפעם בשער האריות בירושלים. המחבל מוחמד גו'ליאני תצפת על דוד שריקי שעמד בשער האריות בירושלים יחד עם תגבור של שוטר כחול בשעת לילה מאוחרת, ודיווח למוחמד אבו סנינה "שהשטח נקי" והוא יכול לפעול. אבו סנינה לא הניד עפעף וירה כדור לראשו של דוד שריקי שנפל במקום, ובנוסף גם פגע בצווארו של השוטר הכחול שנפגע קשה, אך לבסוף ניצל. השניים ברחו לבית הקברות המוסלמי שנמצא בסמוך למקום ולא נמצאו עקבותיהם. לאחר זמן מה, שבו השב"כ עבד קשה על מנת להשיג פרטים ומידע על האחראים לפיגועים, יחידה מיוחדת של משמר הגבול קיבלה אחריות לביצוע המעצר של השניים. היחידה ביצעה את המעצר ותפסה את השניים, וכך בעצם סגרה מעגל ונקמה את נקמתם של הלוחמים שנהרגו. בזירת האירוע נתפסו עשרות נשקים אוטומטים, מאות כדורים ומספר רימונים ומטעני חבלה. בחקירה אף הודו השניים שתיכננו לשגר טיסן ממונע עם מטען חבלה עליו, לעבר בסיס מג"ב ולפוצץ אותו בתוכו. כמו שציינתי לעיל, אבו סנינה יושב עד היום בכלא, ג'וליאני שוחרר בעסקת חילופי האסירים האחרונה, אבל אני מקווה מאוד שהוא יקבל את שלו במוקדם או במאוחר. מי שמעוניין להוסיף פרטים\מידע\הקדשה, יותר ממוזמן. יהי זכרם ברוך! http://www.youtube.com/watch?v=GIByyi2_-6Y
  6. האמת שביום השואה אני עצוב יותר מאשר ביום הזיכרון. וזה די מוזר, כי איבדתי חבר במהלך השירות, אבל בהרגשה שלי אני מסרב להכנס לבאסה ולהתבאס בגלל זה, למרות שזה ישמע אולי קצת מוזר, אבל אני מנסה לשמוח כמה שיותר, כדי לשדר לעצמי שאף אחד לא ישבור אותנו(או אותי ליתר דיוק), ככה שגם אם ההדחקה הזאת זה חארטה, היא די עוזרת בסופו של דבר. אז ואללה ביום השואה.
  7. כן, אבל אפשר להבין את זה במובלע מדבריו. שהוא אומר שהוא רוצה גם את יפו, אשקלון ובאר שבע, שאתה מגלה שהוא מחכיש שואה והוא טוען שהשואה לא הייתה באמת, ועוד מקרים מסויימים, אתה פתאום מגלה שהבן אדם אומר לך א' ואומר מאחורי הגב שלך ת'. ואז מתפלאים למה המו"מ תקוע. בחייאת נו.
  8. בדיוק. אני מציע לכולם, לקרוא את הדבר הבא: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A1%D7%9B%D7%9D_%D7%97%D7%95%D7%93%D7%99%D7%91%D7%99%D7%99%D7%94#.D7.A8.D7.A7.D7.A2 הסכם חודיבייה, שבגישה הזאת, של הנביא מוחמד, משתמשים מנהיגי הפלסטינאים, כדי להתמודד במישור הפוליטי עם ישראל. זו הייתה הגישה של ערפאת נגד ישראל וזו גם הגישה של אבו מאזן. שלום? עוד פיקציה בשבילהם.
  9. ידעתי שהייתי צריך לכתוב את האהבה עם מרכאות. הכוונה היא ברורה: היו שם יחסים נורמטיבים ומעבר. היה שם דו קיום. התושבים חיו בשלום. כן, היו מעשי זוועה ביהודים לאורך כל ה-100 שנה האחרונות. גם במאורעות תרפ"ט בוא לא נשכח, שבהם הישוב היהודי בחברון סבל ואכל מרורים מהערבים, אבל למרות כל זה, הם התאפקו וניסו לשמור על אידיליה והרמוניה באיזור. דבר שכמובן צלח עד תחילת האינתיפדה. ואת הגלגל לא יהיה ניתן להשיב. יש גבול לכל דבר, וגם המתיישבים בחברון הבינו שלשתוק לערבים בחברון זה לא צעד חכם, לכן יש הרבה מקרים אלימים בין הצדדים. אבל ברור לכל מהיכן זה התחיל ומה הטריגר.
  10. קח דוגמא את חברון. בחברון היהודים והמוסלמים היו חיים בשלום ואהבה. אני לא מגזים! שלום ואהבה! ממש כך. השווקים פרחו, הכלכלה שגשגה, אבל מאז האינתיפדה, היחסים התקררו והחריפו. למה? כי הפלסטינאים החלו לרצוח את היהודים. אם זה לא מספיק אז גם האינתיפדה השניה גרמה נזק לא יאמן ליחסים והיהודים במקום הגיעו לנקודת התפוצצות שאחריה הם היו חייבים להגיב. כמה כבר אתה יכול להיות הקורבן? כמה אתה יכול להיות מתון וסבלני במעשים שלך? ולכן גם קמו כל פעילי הימין הקיצוני שהחליטו להחזיר באותו המטבע לערבים. נוער הגבעות למשל זו דוגמא טובה. ברוך גודלשטיין למשל זו עוד דוגמא למה שהאינתיפדה הראשונה גרמה. ועוד ועוד. היחס החריף בגלל התנהגות הפלסטינאים ותו לא.
  11. כן אני מודע לעובדה שיש גם ערבים שלא עוסקים או תומכים בטרור, אבל הם בטלים בשישים לעומת אלה שכן מעוניינים, כן עוסקים וכן תומכים. ועצם זה ש"אני אומר" שכולם פראי אדם זה שוב פעם ניסיון עלוב שאתה מנסה לדפוק לי סטיגמה של גזען, כי לא אמרתי דבר כזה. אמרתי שהם מאדירים את המוות, מאדירים רוצחים, מאדירים פראי אדם. "הם" זה ברובם השלטונות והרשות הפלסטינאית. הרשות הפלסטינאית ואבו מאזן בעיקר, קרא לכיכר ברמאללה על שם אחד המחבלים ששוחררו. זה נראה לך בסדר? הרי זו האדרה של שמו. ואם הם מאדירים את שמו אז הם פראי אדם. ואם אבו מאזן נחשב כמנהיג המתון שלהם, ומייצג את אותם האנשים, הוא פרא אדם. ואם הוא פרא אדם, אז מה חמאס? כי חמאס נחשבים יותר קיצוניים ממנו. ואם אבו מאזן פרא אדם, אז אלו שחתמו על אסולו הם פושעים, כי הם חתמו על הסכם עם פראי אדם. אז להגיד שכולם כולל כולם הם פראי אדם, אני לא אגיד. אבל אפשר להיות סמוכים ובטוחים שהרוב המוחלט שהוא נע בין 90-95 אחוזים תומך בדוקטרינה של הטרור. שלא יספרו סיפורים, בעיקר לא הישראלים שמנסים לספר לנו מעשיות על אה ועל דה. פעם היה פייסבוק? היום יש נכון? יופי זה ההבדל. העם לא השתנה. מה שהשתנה זה המדיה. אל תלך שולל.
  12. לא מסכים. אתה קורא יותר מידי כתבות באינטרנט. זה סתם פופוליזם והאמת שהמציאות לא קרובה למה שמפרסם כל פופוליסט בשקל תשעים.
  13. מי שמאדיר פראי אדם הוא פרא אדם בעצמו. תגיד לי אתה מי מאדיר פראי אדם ואיפה הוא נמצא.
  14. אבל לא לרצוח ילדים של אחרים!!! וזה מהותי ביותר! נכון, לרצוח את הילד שלך זה אבסורד(וכמה כבר זה קרה לעזאזל? נראה לי שאתה מנפח כשאתה מכליל), אבל לשלוח את הילדים שלך לרצוח אחרים, או לרצוח ילדים בעצמך זה עלוב, פתאטי, ברברי, ומתאים לתקופות של ימי הביניים ולא לעולם הנאור שאנחנו נמצאים בו.
  15. דה בילבוליזציה, מפלטו של עוכר ישראל. קינג רובן טוען שאני גזען. אתה חושב שאני גזען? דיברנו על הטרור. וטענתי שאלו שעוסקים בטרור בצד הפלסטינאי הם פראי אדם, לעומת הצבא הישראלי שהוא הומני. אתה חושב שאני טועה? כי אם כן אתה גם בדיחה. רצחו משפחה שלמה באיתמר. אבא, אמא וילדים קטנים. אם זה לא פראי אדם, אז מה כן? מתי יהודי עשה ככה לערבי? ואם כן? מה היחס בין הערבים ליהודים שזה קורה? למה היהודים היו בגולה 1800 שנה ולעולם לא ששו לרצוח תינוקות כדי להקים להם מדינה? למה הערבים כן? למה אתם לא מצליחים להבין שהכל מתחיל ונגמר בדתות, והם בניגוד אלינו מקדשים את הג'יהאד-המוות לעומתנו שאנחנו מקדשים את החיים? ולמה אתה מסכים עם העלוב נפש הזה?! ברצינות, אתה חושב שהפלסטינאים שעוסקים בטרור הם הומנים? כי אני חושב שהם חלאות ופראי אדם. ואם הם חלאות ופראי אדם, והם זוכים לכבוד של מלכים כשהם משתחררים מהכלא ומאדירים את שמם בכל פלסטין, אז משהו שם קלוקל ברמות עצומות. אתם לא מצליחים לקלוט שאני לא מדבר פה על גנים או גניטיקה לשם שינוי, אני מדבר פה על תרבות ערבית שמפארת את הכבוד, האגו והמוות לעומת החיים. ובזה הם נבדלים מאיתנו ובזה הם פראי אדם. גזענות? יותר נכון הבנת המציאות. קינג רובן על הזין.
  16. ערב הסעודית והאמירויות ממש לא עניות ובכל זאת הם מממנים טרור.
  17. דניאל לוי, אני גם שירתתי בקרבי וגם ראיתי את כל המצוקות שלהם ובלה בלה בלה תפסיקו לבלבל את המוח, אח שלי הקטן נפצע אחרי שהוא רדף אחרי מחבל שהוא היה סטודנט שנה שניה וחי בבית פאר. תירוצים יש כמו חול... בסופו של דבר הם פראי אדם.
  18. אתה לגמרי טועה לגבי ההתאבדויות. ובשביל להבין מאיפה זה מגיע, אתה צריך לבדוק בציציות של שני הדתות ועשות אנלוגיה ביניהם ואז לגזור בעצם שהיהדות המודרנית מקדשת את החיים והאיסלאם המודרני מקדש את המוות. בשונה מהקמיקאזה, שהתאבדו ממניע לאומני-פוליטי, המוסלמים מתאבדים ממניע דתי. מניע דתי, זה המניע הבעיתי ביותר ואין להשוות בינינו לבין המוסלמים בפן של הלחימה, כי אנחנו הומנים ברמות מטורפות ואני אישית חושב שלפעמים גם יתר על המידה, לעומתם, שהם פראי אדם שמוכנים לקחת איתם גן ילדים שלם "לעולם הבא" העיקר שהם יזכו ב72 בתולות שהדת שלהם מבטיחה להם או שהם יזכו בכבוד למות כ"שהידים". תבין, ישראל פועלת לפי הרוח החילונית ברובה, הערבים פועלים לפי הרוח הדתית. זה ההבדל ועד שהם לא יעברו תהליך של חילון, זה ישאר כך, והם ישארו פרימטיבים, ברברים ופראי אדם. אז כן, הם שונים מאיתנו.
  19. 1) אתה לא יכול להחזיר 320 אלף אזרחים. פשוט אי אפשר. וגם אם אתה משאיר את הגושים הגדולים, עדיין אתה צריך לפנות משהו כמו 100 אלף איש לערך. בוא נגיד שחצי מהם יתפנו מרצון אוקיי? מה עם כל הימנים שיגיעו לשם? אל תשכח שכל הימנים יגיעו לשם כדי לתמוך בהם ולא לאפשר את הפינוי. אתה בעצם תגרום למלחמת אזרחים ושוב, בגלל הקפריזות של השמאל. הרי אם תסתכל על המפה של איו"ש ושל ההתנחלויות כולל גדר ההפרדה, אתה תראה שזה אפשרי שהגדר תעבור מסביב להתנחלויות גם אם הן ליד שכם. זה אפשרי! זה לא בשמיים והכל בר השגה. השאלה אם בזה מעוניינת הממשלה. ההתנחלויות האלה בעצם נתנו לך אוויר לנשימה ואופציה לעשות חילופי שטחים בעדם(אם וכאשר), אתה לא יכול לבטל אותם במחי יד, זה פשוט לא נתפש. השמאל כל היום צועק: "הומוניזם", "זכויות אדם", "דמוקרטיה", אבל כשמדובר על אזרחים שלו פתאום זה הופך למה בכך. תחשוב על זה רגע, ותראה שזה מדוייק. הרגש כלפי הפלסטינאים מצד השמאל הוא פי כמה וכמה מאשר הרגש כלפי המתנחלים. למה? ברצינות, למה? מה הם עשו לשמאל רע? הם בחרו להשתכן שם, או שהשמאל שיכן אותם שם? אתה שם מישהו במקום מסויים ואז שונא אותו כי הוא לא רוצה לעזוב את המקום הזה? ברצינות? 2) ירושלים תחולק חד משמעית. אני לא אכנס איתך פה לדיונים של כמה ולמה, כי גם אני חושב שסילוואן, ג'אבל מוכאבר ועוד לא קשורים אלינו וצריך להעיף אותם קיבינימט, אבל זה לא נקרא לחלק את ירושלים. מה שנקרא לחלק את ירושלים זה את הר הבית והעיר העתיקה בעיקר, וזה אכן יקרה וזה אות קין לשמאל. ואני לא אדם דתי כלל וכלל. בקושי מאמין באלוהים(אם בכלל), אבל עדיין, מסורת זה מסורת, ירושלים זו ירושלים. לוותר עליה כדי לגרוף רווח פוליטי זו שערוריה בלתי רגילה. ואתה תראה שכך יהיה וחבל.
  20. מתן, תסלח לי אחי, אבל מה שכתבת על "הטרוף הדתי" זה כל כך בולשיטטט אני לא מבין בכלל מה הבעיה עם ההתנחלויות. באמת ובתמים אני אומר לך שאיבדתם כיוון לגמרי. ההתנחלויות הן ברכה, ההתנחלויות הן חוקיות ומוצדקות, אנחנו לא חייבים לאף אחד דין וחשבון(או יותר נכון לא היינו חייבים עד הסכם אוסלו), מכיוון שהשטח הזה הוא שטח שלא בבעלות של אף מדינה, ולכן זה לא יכול להיות שטח כבוש(ירדן ויתרה על השטח הזה בשנות ה-80). אז גם הטיעון הזה נופל. מה שכן אפשר לטעון, זה אופי המשטר שם. שבאמת צריך לשנות את המשטר הצבאי בהתנחלויות והחוק הצבאי, וצריך להחיל משטר אזרחי, אבל שלא יהיו חלק מישראל. מה זאת אומרת? זאת אומרת שזה כמו מצב שבו יש אנשים בעלי אותו הלאום שמעוניינים להתבדל מהשטח שלנו, כמו קטלוניה לדוגמא, ואתה נותן להם את השטחים שאתה חושב שאתה יכול לתת להם או שמגיעים להם, ולא את כל איו"ש כי "ככה הוחלט". הרי זה בולשיט. זה קישקוש אחד שלם. למה תתן את כל איו"ש? איזה זכות היסטורית יש להם על איו"ש? למה שהם יקבלו בכלל את איו"ש? האתוס הזה מעצבן בטרוף. למה השמאל המזורגג הזה מנסה להכניס בכוח "עובדות" לא נכונות. הרי, ברור שנעשה עוול בשטחים והם צריכים לקבל טריטוריה או לחילופין ת.ז כחולות(והם יקבלו טריטוריה מן הסתם), אבל למה זה ברור מאליו שהם צריכים לקבל את כל איו"ש ולא שטחים מסויימים ומצומצמים? למה מלטה יכולה להיות מדינה קטנה והם לא? אתה יודע למה? כי השמאל הפך את זה ללגיטימי. אתה יודע למה ירושלים אמורה להיות מחולקת? כי ברק הפך את זה ללגיטימי. השמאל החדש=מחלה. איך שלא נסתכל על זה. צר לי שאנשים הולכים עיוורים אחרי השמאל וחושבים שהשמאל הנוכחי הוא השמאל של פעם. זה שקר, זה עיוות וזה לא נכון. אני אגלה לך סוד? אם זה היה השמאל של פעם אולי אבל אולי הייתי בוחר בו. אבל לא כך הם פני הדברים ומי שטוען אחרת הוא פשוט שקרן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.