Jump to content

Nike

משתמשים רשומים
    134
  • Last visited

Everything posted by Nike

1. הסכום הגבוה לדעתי זה למען יראו וייראו. הרי אם יתנו לך 100 שקל אז קרוב לוודאי שתמשיך לעשות את זה. אבל כשמדובר בסכומים כאלה אז אתה תחשוב פעמיים בישיבה הבאה. אני באופן כללי בעד ענישה מחמירה. כמובן שהכל תלוי במקרה, אבל אתה צריך להבין שמקרה כזה, זה מקרה שיגרום לך לספר את הקנס לאחרים והם יחשבו כמה פעמיים לפני שימשיכו להתנהג ככה. לדעתי, רק בצורה הזאת פותרים בעיות כאלה. חוץ מזה, שבהודעה הראשונה שלי התכוונתי יותר לאנשים שהגיבו אחרייך והצדיקו אותך או ייעצו לך מה לעשות אם פקחים מגיעים ולא ספציפית אלייך אז להבא תקרא ותנסה להבין מה כתוב בהודעה לפני שאתה מגיב.
  2. לא קיבלתי. ואיך זה קשור?
  3. התנצלתי כי אני חושב שהתגובה שלי הייתה יותר מידי אימפולסיבית. אם הייתי כותב אותה עכשיו היא הייתה הרבה יותר מתונה. בכל מקרה, ציינתי שלא התכוונתי לפגוע באנשים ספציפים או בהורים שלכם, זו לא הכוונה אלא מה שכתבתי לך לפני שתי הודעות. אני אגיד לך תאכלס? אם הייתי רואה את זה בעיניים שלי אני חותם לך שהיית מנקה את כל הזבל שעשית וזורק לפח כמו גדול. וזה לא רק זה. זה מתחיל מהספסלים ונגמר בלשבת ליד אנדרטות עם וודקה רדבול וגרעינים ולזבל את כל האנדרטות של החללים או את כל הגנים ציבוריים ואחרכך בא המנקה המבוגר שתלוי בפרנסה שלו כי מלבד הניקיון הוא לא יכול לעסוק בדברים אחרים, וינקה אחריכם במקום לנוח. תנסה להבין את זה, כי זה מאוד חשוב. עזוב קללות בצד עכשיו, זה לא המהות. אני מנסה להעביר לך מסר מסויים ואני מדבר איתך מלב אל לב כי זה מאוד מציק לי כל העניין הזה. תהיה בוגר ותבין מה מדברים איתך. תחשוב אם סבא שלך היה במקומו או חס וחלילה אח שלך היה נהרג בצבא והיו מפצחים גרעינים ומזבלים את האנדרטה שלו. קצת חמלה לא יותר. ואני כותב לך את זה מול כולם ולא בצורה אישית כי יש כמוך עוד עשרות בפורום הזה ואם כמה שיותר נערים יבינו את זה אז אשרייכם.
  4. צודק. במציאות אני פחות מאופק.
  5. שמע חמוד, הכל טוב ויפה מאחורי המקלדת ואני בעד חופש הביטוי, אבל אני חושב שבמציאות לא היית מתנסח ככה, בטח לא פנים מול פנים. מה שכן, אם פגעתי באנשים פה או בהורים שלהם, אני מצטער, זו לא הייתה הכוונה. הכוונה היא די ברורה וכואב לי הלב שאני רואה זילזול כזה, שמתבטא בזריקת זין "כי יש מי שינקה אחרייך". מקווה שהבנת את הרעיון המרכזי, אני לא מתכוון להמשיך עם הקללות האלה חביבי. תקלל חופשי אחי, אתה הגבר פה, אתה ילד קטלני, רק תבין מה שאני מנסה להסביר לך ולא יותר. ותאמין לי שזה יעזור לך בהמשך החיים.
  6. אני לא מפצח גרעינים במשחקים וגם אם אני שותה קולה או אנערף, אז אני דואג לנקות אחריי ולהרים את כל הזבל שעשיתי. תאמין או לא על הזין שלי. חוץ מזה שבבלומפילד אין פחים אז יותר קשה לשמור על הניקיון, אבל למרות כל זה אני לא מלכלך. ו730 שקל זה כלום לעומת מה שמגיע לך באמת. תאמין לי שאתה ילד מושתן ועצם זה שאתה לא מבין שאתה טועה זה מביא לי עוד יותר עצבים אז עדיף שתשב בשקט. לא מעשן חביבי. שום צדיק. יש עובדות בשטח. בן אדם מבוגר בא לנקות אחריכם את כל החרא שאתם משאירים. אם יש בכם קצת חמלה ולב אז תבינו את זה ותפסיקו ללכלך, ואם כבר עשיתם זבל אז תרימו אחריכם, בדיוק 2 דקות ולא יהרוג אף אחד.
  7. מי שזורק גרעינים על הרצפה מגיע לו גם מכות ולא רק קנס רק תבינו מה קורה. אתם מפצחים גרעינים, זורקים על הריצפה ולמחרת בבוקר בא אדם מבוגר, שרוב הסיכויים שהוא עולה חדש, ומנקה את הזבל שאתם השארתם אחריכם. ואללה אני באמת שמח שמזיינים אתכם על כל הזבל שאתם משאירים שם. תענוג. מי שמתנהג כמו ילד חרא אז שישלם, או שההורים שלו ישלמו על זה שהם לא חינכו אותו לא לזרוק זבל על הריצפה.
  8. אחו שרמוטה מכביסט מלך מלך מלך! אין מה להגיד עלייך ולך, חוץ מתודה על הכל ובהצלחה בהמשך. אוהבים אותך תמיד.
  9. תלוי בצורכי המערכת, בדרך כלל אסור לסגור את שניהם ושסוייר ימותתתתת כבר
  10. אה נו ישבתי לא רחוק מכם, קצת מעליכם, הייתי עם הצעיף של מכבי וחולצה צהובה ואללק קלטתי שהממושקף בן זונה גדול. כל דקה צעקתי לו פאסיבי אבל כנראה שהנכה הזה עושה דווקא ולא בא לו להרים ת'יד חבל שלא ידעתי לפני זה שהוא שונא מכבי, באמת שהייתי ממרר לו את החיים. ושמע אני חייב לארגן חולצה של חליפי, יש לי בן דודה בן 8 שהוא אחד השרופים שלו. הבאתי אותו למשחק והוא אשכרה חיכה עד שהוא יצא מהאולם כדי ללחוץ לו תיד. חייב לארגן חולצה. איך אני משיג לו??
  11. יש לי חבר שרוצה להצטרף להסעה שיוצאת ממודיעין הוא, הבן שלו ועוד חבר של הבן. אמורים להיות 3. אני אחזיר תשובה סופית בימים הקרובים.
  12. אני בן אדם חרא אף פעם לא אומר שלום אז אל תיפגע ואיזה שופטים שרמוטות האא?
  13. את מי שזה מעניין ניצחנו. עלינו למקום ה-3 אם אני זוכר נכון
  14. המשחק ברחובות או בהדר יוסף??? דחוף!
  15. נכון אבל לא הבנת חביבי את עטר אפשר למכור ולהרוויח עליו כסף את יצחקי לא. ולכן יש שיקול כלכלי להשאיר אותו. תסתכל על הגישה של המנהלים של מכבי ולא של האוהדים. המנהלים מעדיפים להשאיר את יצחקי ולא את עטר וזה רק בגלל שיקול כלכלי. אז נראה לי שהקרב הזה די אבוד.
  16. לדעתי קצת פספסת את הנקודה שלי, אבל לא נורא. בשורה התחתונה, אנחנו חיים באותה המדינה. אין לנו ארץ אחרת וזו לא קלישאה. אז כדי לקרב אנשים לדת, צריך קודם כל לפתוח אותה, לגלות סובלנות ולתרום בצורה שווה כדי להמשיך את קיומה של המדינה. ולמען הסר ספק, אני לא מתכוון לציונות הדתית, הם דווקא כן מתנהגים כמו שאני חושב שצריך להתנהג. אני מתכוון דווקא לכל שאר החסידויות והזרמים בדת שהם בעייתים מאוד והם גם שולטים בהרבה גופים במדינה שמוצאים חוקים דרקוניים שמרחיקים את הציבור החילוני מהדתי ובעצם מגבירים את השסע בין שני המחנות. באסה, אבל צריך להבין מאיפה זה מתחיל. החילונים לא אשמים. גם לא האפיקרוסים. כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה, אבל ברגע שהדת הופכת מדבר טהור ויפה למחלבת כספים שמתעלקת על המדינה על חשבון האזרח החילוני, זה מקומם, מעצבן, מתסיס ומרחיק אנשים מהדת היהודית. אם הדבר הזה יפתר, החרדים יצאו לעבוד, הנטל במס יפחת והסטטוס קוו ישבר לטובת הרוב(אם זה בתחבורה ציבורית, צבא ועוד), אז ורק אז יהיה פה שינוי. ורק אז אני אישית אהיה מסוגל להתקרב ולחזק את הדת היהודית במתכונתה הנוכחית. כל עוד אין שיתוף פעולה ואין תרומה למדינה אלא הם רק מעוניינים "לקחת" ולא "לתת" מעצמם. הם בדרך לאבדון וזה לא יקח הרבה זמן להגיע לשם. יש שיגידו שהם כבר שם, לדעתי הם עומדים על הצוק ועוד דחיפה קטנה והדת תהפוך ללא רלבנטית בעליל במדינה הזאת. חבל, זה לא צריך לקרות, אבל הזרם האורתודוכסי הביא את זה על עצמו.
  17. נקווה שזה יהיה עוד לפני, כדי שתזכה לראות אותו...
  18. שמע צחוק צחוק עטר ויצחקי זה שילוב שנועד להכשל. אין מה לעשות חביבי, זה או עטר או יצחקי. ולאור העובדה שיצחקי לא יעזוב, אז מה שנשאר זה למכור את עטר לאירופה ולבודד את העגלגל. סוג של הפרד ומשול. ואז הכל יהיה נפלא! אין ברירה חבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.