Jump to content

shaysinay

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. כאילו שזה לא ברור שהכח מנצחים שבוע הבא את ביתר, שבועיים אח"כ מסיימים בתיקו עם הפועל ואז מקבלים בראש מנמני בבלומפילד ואז דרבי מחזור אחרון, האליפות צהובה ואז יהיה אפשר להגיד: השאר היסטוריה....... מכבי עד המוות.....
  2. הנה אפילו אתה אומר שאין חלק ממש מוצלח במכבי השנה... אבל מצד שני אתה אומר שזה גם לא כישלון, אז לדעתי אתה אומר את אך ורק בגלל מבחן התוצאה שהגענו לשלבי ההצלבה והיינו רחוקים משחק אחד מהפיינל שמבחינתך יחסית לקבוצה שיש לנו אז זה בסדר. וחבל שאתה לא מסתכל על עוד דברים.. אני דווקא חושב שזה מוצדק שמפילים עליו את הרוב כי הרי אתה מצפה ממאמן חדש שמגיע שיעביר דרך עבודה כלשהי ולא לראות חבורה של שחקנים שלא מבינים את עצמם. כי עם כל הכבוד לג'נטלמניות שלו אתה לא יכול להמשיך לתרץ שוב ושוב שהקבוצה לא מחוברת. ובאמת שכבר אמרתי את המון פעמים ובאמת שכבר חפרתי. אבל כן שורה תחתונה אני אומר שאולי עם מאמן אחר יכל ליהיות אחרת. אחי אני לא מתווכח איתך, להיפך אני שמח שאפשר לנהל סופסוף דיון נורמלי...
  3. אין לי שום בעיה עם ירידה באיכות המשחק, אחרי הכל קבוצה כמו שהייתה לנו ב-3 שנים סביר להניח שלא תחזור (לפחות לא בזמן הקרוב..), אפילו זה היה די צפוי אבל זה לא העניין פה.. השאלה פה הייתה אם העונה הזו נחשבת לכישלון או הצלחה? ומכאן אני מפנה אותך להודעה הקודמת שלי כמו שאמרתי למיכאל (לקטר?) כי אין טעם שאני יחזור על דבריי. אם תצטט לי משם דבר שאתה לא מסכים איתי, סבבה אענה לך בשמחה.. כי אם לומר לך את האמת לא הבנתי מה רצית להגיד פה? האם כוונתך(ותקן אותי אם אני טועה) הייתה שאחרי כמה שנים בטופ קורה שעונה אחת לא נגיע לפיינל פור? כי אם כן, אז הרי שאני מסכים איתך לחלוטין וכבר אמרתי שהכישלון זה לא האי עלייה לפיינל פור. בדיוק על זה אני מדבר! דוגמא נהדרת!. הנה ראה קבוצה כמו מלאגה שהתחילה די רע את העונה אך אט אט התחברה, השתפרה ממשחק למשחק (ואני מדגיש זאת כי זה הנקודה הכי חשובה ושאני הכי מתכוון אליה, כי זה מה שציפיתי ממכבי העונה! לא ציפיתי שהיא תגיע לפיינל פור, ציפיתי שהיא תשתפר ממשחק למשחק, שתשחק קצת כדורסל נורמלי, אני לא אומר סוחף ואטרקטיבי כמו בתקופת שאראס-פארקר אלא כדורסל נורמלי עם תרגילים חדשים, טקטיקה מסוימת, שיראו שהמאמן עושה משהו באימונים, שיראו שהם מנסים, ואת זה פשוט לא ראיתי!). ובחזרה למלאגה, היא למדה מטעויות, עשתה כמה שינויים בסגל ופתאום מוצאת את עצמה בפיינל פור. בדיוק על זה דיברתי, בגלל זה גם לא באתי בטענות בתחילת העונה כי אמרתי לעצמי: קבוצה חדשה, מאמן חדש, צריך לתת לזמן להתחבר. אך כאשר אתה מגיע כבר לשלבים הסופיים של העונה ואין לך עדיין חמישייה קבועה, אין לך היררכיה בקבוצה, ואתה רואה שהקבוצה משחקת אותו דבר מתחילת העונה או אפילו יותר גרוע משחקת רע יותר ממשחק למשחק עם כמה הבלחות פה ושם, אז משהו פה לא בסדר. עוד דוגמא מצוינת, זאת צסקא של עונה שעברה שהתחילה גם די רע וכולם יודעים איך הסתיימה. ועל זה מגיע שאפו ענק למסינה, הוא ביקש זמן וסבלנות ואכן ראו שצסקא ממשחק למשחק שיחקה טוב יותר (מה שמפחיד הוא שההשתפרות הזאת ממשיכה לתוך העונה הזאת וכנראה גם לעונה הבאה). אם אתה רואה איזשהי הצלחה בעונה הזאת, אתה מוזמן לשתף אותי... כי כל מה שאתם אומרים זה רק שהתרגלנו לשאראס-פארקר וזה פשוט לא נכון (לפחות לא לגביי). בלי להגיד לי מה בעצם ההצלחה בעונה הזאת... כלומר איזה דבר טוב ראית ממכבי העונה?
  4. מתי תבינו שהכישלון זה לא האי עלייה לפיינל פור?!?
  5. נפלתי ברמן 300 שקל.. שמתי שיינצח בגול... באסה
  6. כישלון ענק! ומי שראה את השידור אחרי המשחק אז ארז אדלשטיין הסביר זאת הכי טוב. עם כל הכבוד לזה שאנחנו קבוצה חדשה ושחקנים לא רצו לבוא ובלה בלה ועוד תירוצים. לפחות אתה מצפה שתשחק טוב יותר ממשחק למשחק, שבכל משחק שעובר אתה תראה עוד משהו שמתחבר, שנלמד מטעויות (!!!), ששחקנים ישתפרו (אולי חוץ מאליהו), שת-י-ל-ח-ם כל משחק ואת זה פשוט לא היה! כי באמת שלא איכפת לי להפסיד, אבל יש דרך להפסיד, פשוט הושפלנו פעם אחר פעם וזה דבר שאני לא זוכר הרבה שנים. איבדנו מכח ההרתעה שלנו, קבוצות שומעות מכבי וכבר לא מפחדות, גם במשחקים שניצחנו לא ממש שיכנענו וזה היה אחרי מאבק קשה כשהיינו בפיגור רוב המשחק. אז איך לעזאזל אפשר להגיד שהעונה הזאת הייתה טובה?? (ועזבו את זה שאיבדנו את הגביע אחרי עשור והאליפות בסכנה ממשית, ושאנשים פה לא יתחילו לספר לי סיפורים שהיא לא, בחייאת תנסו פעם אחת ליהיות ריאליים ואובייקטיבים.. כמו שהאמנתם שנעבור את צסקא..) כאילו תגידו לי דבר אחד טוב שמכבי ישתפרו השנה? איפה החותמת של המאמן? אתה מסתכל על משחק ופשוט רואה חבורה של שחקנים שלא מבינים אחד את השני, שכאילו באים סתם למשחק, עולים לפרקט ומה שיהיה יהיה, לא מאומנים, אין תרגילים מיוחדים, אין הכנה, כלום פשוט כלום! גם אחרי הניצחון על צסקא לא יצאתי מגידרי כמו רבים פה, אחרי הכל זה היה ניצחון של מלחמה חד פעמית בגלל שהאוהדים דיברו לליבם של השחקנים לפני המשחק. ובטח לא בגלל "שיעורי הבית" שספאחיה הכין למסינה. נקווה לעונה הבאה הרבה יותר טובה, בעזרת השם עם בלאט על הקווים (וגם אם לא, העיקר בלי ספאחיה).
  7. חברה די דחוף, אני לא מהאהבלים שיפתח נושא בשביל זה יש קו ישיר מעזריאלי לבלומפילד? או שנצטרך מעזריאלי לתחנה מרכזית ומשם רגלי?
  8. ססעמק טרייסי מגריידי מוביל בגדול עם 58% לעומת פארקר עם 30% פארקר - מתגעגעים !!
  9. נו יאללה שייגמר כבר הפסח הזה! אני רוצה לאפה!!! לאפה או מוות
  10. נמני... אבי נמני... באמת נראה לכם שהוא יפרוש בלי אליפות? אין סרט כזה כל ה-ל-י-ג-ה על ה-ז-י-ן !!
  11. היום הוכח בפעם המי יודע כמה שבכדורסל 90% ממשחק הגנה זה לב, הקרבה, רצון ומלחמה! ושלא תטעו, הניצחון לא בגלל ספאחיה. הקהל הסביר לשחקנים בדיוק מה הם רוצים. הם רוצים את הכבוד שלהם בחזרה, באו אליהם לפני המשחק ואמרו להם: תשחקו בשביל הסמל. ואכן ראו שהשחקנים שיחקו משחק מלחמה אדיר ועל זה מגיע להם כל הכבוד. ספאחיה?? עדיין צריך לעוף! שהניצחון הזה לא יסדר לו בטעות עוד עונה פה..
  12. לכל המאמינים והאופטימיים שעוד חשבו שלמכבי יש סיכוי.. אני מקווה שחזרתם לקרקע ושהתוצאה לא תבלבל אתכם (וכן היא מאוד מבלבלת), זה יכל להיגמר גם ב-30-40 הפרש... ורק בגלל חוסר רצינות של הרוסים שהפכו את המשחק למשחק אימון זה נגמר רק 22 הפרש
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.