Jump to content

אריה8

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אריה8

1. 46 דקות לפני, BRoi said:

לתת שחקן כמו מיכה או אצילי שכל אחד מהם לקח 2 אליפויות ברצף עכשיו לחיפה יכול לחזק אותם מאוד מנטלית לדעתי ולא רק מקצועית,

ותוסיפו לזה את העובדה שאנחנו כמו תמיד יוצאים כבשים ונשחרר 2 שחקנים ששווים כל אחד את המיליון יורו (לפחות אצילי) בחינם...

גם ניקוליץ לקח 2 אליפויות ברצף... רק אומר

2. 16 דקות לפני, MR.Krabs said:

כמה שחקנים אצלך נתנו העונה 8 שערי ליגה?

רמז: לא מספיק. 

חוץ מזה שמי שלא רואה שהוא כוכב כדורגל לא מבין מה הוא רואה. 

הלוואי שהיה אפשר לשים  אותו פה במחיר הגיוני.

שחקן טוב. לא מתאים לדעתי למכבי. אם כבר אז רז שטיין מפוצץ כישרון וסקורר בטירוף

3. 13 דקות לפני, YoC said:

קובי סודרי/ארי שמאי אפילו? 
    צריך עו"ד שמכיר את הספורט והכדורגל בפרט, 
    מישהו מכיר אחד מהם?

1. זה אירוע של הפועל ת"א והיא אחראית על האבטחה והבידוק ככל שבוצע מחדל שאיפשר הכנסת אבוקות לאיצטדיון זה באחריותה ולא באחריות מכבי ת"א שאורחת באירוע ואין לה חלק בארגון שלו
    2. מכבי הגדילה לעשות, הציבה מצלמות על חשבונה, חקרה והגיעה ל"אשמים" והעבירה את השמות הלאה, כל זה מיוזמתה וללא שהיא חייבת בכך, מה עוד רוצים שהיא תעשה?
    3. הטענה שמכבי לא מנעה את האירוע פשוט הזויה, האירוע בניהול הפועל (סעיף 1) ואין לה כל דרך למנוע את זה למרות כל מה שעושה מיוזמתה ופורט בסעיף ב', היא לא יכולה להחזיק מערך אוהדים סמויים וגם אם כן הייתה יכולה לעשות את זה, קשה מאוד למנוע "פיגוע של מפגע בודד", לא משווה בין הדברים אבל הרעיון עצמו זהה, אדם שלקח אבוקה והחליט להדליק אותה, איך מכבי יכולה למנוע את זה?
    4. אין שום קשר בין הקהל שרכש כרטיסים לשער 11 במשחק של הפועל ת"א לבין מינויים קבועים בשער 11 במשחקים של מכבי ת"א - אז למה להעניש את המינויים שלא קשורים בכלל לאירוע? עוד מילא אם זה היה קורה במשחק של מכבי. 
    5. להעניש 20 אלף מינויים על אירוע שקרה במשחק חוץ שבו הם לא נכחו בכלל? 

בדיחה.

תוסיף לזה שקבוצות אחרות שהדליקו אבוקות וגם יותר מפעם אחת לא נענשו

4. 1 hour ago, Krishi said:

המנהלת פרסמה נתוני קהל (אחר כך הורידה את הפוסט כי טעו בין קבוצות הבית לחוץ, בטח יעלו מחדש אחרי תיקון), כמובן יש לקחת הכל בערבון מוגבל עם הנתונים שהם מפרסמים אבל אם ובמקרה זה נכון, רשום שם שחיפה הביאו 1900 לב"ש, מה שאומר שאם הם רוצים בב"ש הם יכולים לשחק עם ההפרדה בצפוני.

אגב אנחנו הבאנו 20 אלף בערך נגד נתניה שזה יפה מאוד. למרות שאני ציפיתי לאיצטדיון מלא, כי זה היה אחרי צאת השבת וכל הדתיים מצבא השם של אייל גולנ היו אמורים להגיע ולפוצץ את האיצטדיון...

אל תיתבלבל. במשחקים בשבת יש יותר אוהדים מאשר משחקים במוצ"ש/אמצע שבוע

5. 9 דקות לפני, קובי השועל said:

יתנו לך את ה10 אחוז שחובה לתת ולא מילימטר יותר. זה לא אשמתם שמשטרת חיפה כן מאשרת חציצות איתנו ומשטרת תל אביב ההומנית לא מאשרת.

לפי הבנתי זה היה ההסכם בין הקבוצות

6. On 29.11.2019 at 13:36, המכביסטית15 said:

אני אישית שילמתי הרבה יותר כדי בשביל הסימון (לנשים גם יש הנחה ב11..) ככה שאני בטוחה שעוד הרבה עשו כמוני. ברגע שכתבו סימון חייבים לפעול על פי זה. מקווה שהסדרנים יעזרו אם יהיו בעיות

מזה שילמת הרבה יותר?! אם מדובר על השורות הראשונות אז ברור שזה מקום מסומן. על שער 13 למעלה לא ניתן יהיה לשבת ע"פ מקום מסומן

7. 13 דקות לפני, danielone said:

אפשר לפתוח בטילללל...

אבל בכל מקרה אני לא חושב שמדובר פה במשהו חדש זה ידוע היטב להנהלה של הפועל ולכולם וזה קורה בקביעות בשנים האחרונות.

ההבדל היחידי הוא שפעם היה אינטרס להנהלה של הפועל שהאוהדים שלהם יקבלו את הכרטיסים ולא אנחנו. הפעם זה שונה לגמרי.....

ובכל זאת למרר לנו את החיים בשער ולהוציא אוהדים וכו הם תמיד יכולים שהם מוכנים לזה.

8. חושב שהנושא הזה צריך להיות נעול לצפייה לאורחים. כי שאנשים יקנו ליציעים אחרים זה סתם יעבור מהר מידי להנהלת הפועל שתעשה לנו כאב ראש. מי שמתכוון לקנות ליציעים של הפועל צריך לפתוח קבוצת וואטס אפ ולקבוע ביציע, לא פה בפורום

9. 16 דקות לפני, Helly22 said:

לגבי טננבאום, מקווה שאני טועה אבל זה נראה שהוא לא לרמה, עם כמה הזוי שזה נשמע אחרי 9 משחקים עם רשת נקייה הוא פשוט נראה שוער לא טוב, וביום שההגנה שלנו לא תתפקד יהיו פה כאוס, ההדיםות שלו מוזרות, חוסר בטחון, לא יוצא בחיים לכדורי גובה, משחק לאט, שוב מקוה שאני טועה אבל זה הרושם שלי ממנו, שוער נחמד אבל לא אחד שיכול לעמוד בשער שלנו

קשה לא לגעת בכדור על כך הרבה זמן. 

עדיין לדעתי הוא טוב מהיווני

10. 1 hour ago, itan17 said:

מסכים, אם בלקמן על הדשא אז רק באגף.

יונתן לא טוב מתחילת העונה, להוציא טדי כמובן

1 hour ago, silentyogi said:

בעולם וורוד גולסה עולה במקום ברסקי וזה שדרוג של 30% ביכולת של הקבוצה כולה.

בפועל יעלה דקה 70 ונאכל את הציפורניים עד אז.

אם בלקמן עולה מקווה שלפחות יהיה בכנף כי הוא טוב שם בהרבה לדעתי למרות כל העליהום שאוהבים לעשות לו, אני לא חושב שכהן הרבה יותר טוב ממנו מתחילת העונה והוא עוד נמצא בעמדה שלו.

בלקמן באמצע כ-9 זה לגמור אותו, את צ'יקו ואת כהן ביחד, פשוט אופציה נוראית ואני בטוח לפי החילוף באשדוד שאיביץ לא יעשה את זה שוב פעם.

יונתן מצויין בטוח ובטח יותר מבלקמן. 

הוא עושה מלא עבודה שחורה וכל התקפה עולה ויורד ושורף את הקו. נכון שהוא יכול לתת יותר, אבל להשוות לבלקמן?! נו באמת

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.