Jump to content

אריה8

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by אריה8

1. אם טיבי באמת יותר טוב, למה הוא לא משחק?!
  2. המצב שונה מלפני שנתייםאז ידעו שכולם ילחמו על לשחק שם ויש הרבה אופציות, בעונה הבאה 2 מהקבוצות שמשכירות שם היום עוברות לבלומפילד.
  3. אני יודע שאני במיעוט, אבל לדעתי האסילנבק הוא פלופ, שחקן נחמד מאוד לקבוצה קטנה. להשוות אותו לנווקמה שכבר ברעננה ראו שהוא מפלצת זה בדיחה. שיחתום בב"ש בשביל כמה שיותר כסף.. טוב לנו
  4. אתה מאמין שנצליח למכור בסכום ראוי כשנשאר לו שנה אחרונה בחוזה?! אני לא מאמין. עדיף להינות ממנו, בכל זאת המגן הימני הכי טוב בארץ
  5. אנחנו נאבד אותו בכל מקרה. הוא לא רוצה לחתום ונראה שהוא גם לא לחוץ למצוא קבוצה חדשה. מעדיף כנראה לצאת חופשי בסוף העונה. כרגע מכבי קצת בבעיה בנושא, לא מאמין שנמצא קבוצה שתשלם עליו עכשיו.עדיף להינות ממנו עד סוף העונה ושילך לדרכו בחינם.. מבאס אבל זה הכדורגל
  6. לא יודע מה הלחץ על קנדיל. כפי שזה נראה דסה נשאר ויהיה חופשי בסוף העונה. אין שום סיבה להילחץ ולהביא את קנדיל בכוח כבר העונה. וידאר חייב ללכת בסכום הנכון ולתת לקבוצה לנשום קצת כלכלית.
  7. אין ספק ההחתמה ההזויה של השנה
  8. וזה בגלל שכרטיסים חולקו חינם למנויים.בחמישי מאמין שנגרד את ה4000 ואני ממחנה האופטימיים
  9. חבל מאוד. היה הבלם הכי טוב שלנו העונה. אין שום סיבה שלא ימשיך עוד עונה כגיבוי
  10. הוא לא יבוא להוביל את הקבוצה גם אם הוא יתן עונה מהסרטים. זה לא הסגנון שלו להיות הכוכב.בלקמן כרגע לא רלוונטי ובנוסף אני חושב שהוא הרבה פחות טוב מבן חיים. הרבה.
  11. קודם כל חייב להגיד שמקצועית גם אני חושב שהוא לא מתאים...אבל.. כמה שחקנים במכבי שמו 9 שערים??? זה לפני שאנחנו מדברים שבסוף העונה הוא סופסל.
  12. השאלה היחידה שצריכה להשאל, האם יש ישראלי טוב ממנו שיגיע אלינו?או שעדיף שוב להמר על זר ולקבל בטוקיו?
  13. כמו שידעו לשרוק לו בוז מגיע לו עכשיו את כל העידוד שבעולם. שיחק אותה הילד. רק שימשיך ככה ויש לנו באנקר
  14. מחליף לגיטימי. הבעיה שלנו שאת מי שהוא מחליף. דסה פצוע כל שני וחמישי ככה שיובל שחקן הרכב פותח. ולא, כבלם הוא לא מתאים. עדיף את טב"ח
  15. למה אנחנו צריכים להציע יותר מב"ש בשביל לזכות בשחקן??? בגלל שיש לנו קומץ מטומטם?
  16. מקצועית? שחקן בינוני מינוס לדעתי. וגם שחקן בעמדה שאנחנו פחות צריכים... אבל אם באמת גורדי חשב שהוא מתאים לו והוא לא בא בגלל האוהדי ביתר שיש לנו בקהל אז זה בזיון. נקסט..
  17. סולומון יהיה שחקן מצויין. אבל לא כמו שעושים ממנו. מנצסטר סיטי עלק
  18. אף אחד לא שם לב לדוס סנטוס שבעט בטדה שעף על השוער שלו?!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.