Jump to content

אריה8

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by אריה8

1. בסדר בגלל זה הקבוצה ניראת ככה!!! מילא היית מעודד חלק מהשחקנים ואותו לא אז סבבה.. אבל אתה מעודד את כל השחקנים ורק אותו לא... מעליב פי אלף על קללות!
  2. אם כל הכבוד שזה היה יפה וכל זה אבל לדעתי האוהדים זילזלו בעומר פרץ... עזבו אותכם מה הוא עשה פעם ואיפה הוא "שיחק" היום הוא לובש תחולצה של מכבי.. הוא נ-י-ל-ח-ם בשביל מכבי! והוא היה יכול לעבור להמון קבוצות בארץ והוא בחר במכבי (ובניגוד לשאר השחקנים זה לא בגלל הכסף!). שרים לקובי מוסא שלא מקבל דקה אפילו ששפונגין ניפצע ולעומר פרץ שמחק 90 דקות כמעט כל משחק לא שרים! פרץ שחקן טוב מאוד והוא יכול להצליח במכבי אבל הוא שחקן צעיר ושחקן צעיר צריך בעיקר את הקהל מה שהוא לא מקבל פה! תעשו חושבים עם עצמכם!!!
  3. לדעתי אם אין שום ברירה חייבים ללכת לבג"צ.... למשטרה אין זכות לקבוע לקבוצה מה להכניס ומה לא. הקבוצה משכירה את האיצטדיון ואת השוטרים... זאת זכותה לקבוע איזה דברים יכנסו לאיצטדיון (שהיא שכרה) ואת העבודה של השוטרים שהיא שוכרת. לדעתי צריך לעשות עם זה משהו.. כי דרבי בלי דגלים וצבע זה לא דרבי! עוד 11 למנאייק!
  4. כמה אתה רוצה על הדגל? אני פשוט לא ממש מתמצה במחירים.. דבר אלי.. אם יש בתקציבי אז בכיף...
  5. מתי פותחים את קרית שלום היום????? מה השעות פתיחה והאם ישנו את זה בגלל המשחק היום??? מחכה לתשובה!
  6. פרצלינה לא מאשר הכנסת אביזרי עידוד כי הוא טוען שבתוך האביזרי עידוד (שלטים, דגלים וכו'..) מכנסים אמלחים... הוא צריך להבין שזה לא ככה.. כי אם יכניסו לו השבת אבקות הוא לא ידע מה לחשוב כבר... אתם צריכים להבין שהשבוע זה לא הבעיה שלנו.. זה רק הכח.. עוד שבועיים יש את חיפה! ובהמשך העונה יש עוד דרבים! ושם תיהיה הבעיה.. אנחנו צריכים לחשוב על אז... כי לפי הדיבור שלו זה עונש לכל העונה, ומבחינתו לתמיד!
  7. חברה יש כרטיסים לשער 11 (39 שקל כולל עמלה) אז לא להיות לחוצים על ניקובים.. זה לא כמו שנה שעברה שלא היו כרטיסים
  8. מבחינת תקנון ההיתאחדות למכבי אסור למכור כרטיסים במחירים שונים לשער 11 ולשער 5....
  9. הוא הציל 2 גולים בטוחים! גם בהתחלה ביב כדור שאם לא גליץ ענק שלו ברדה היה 1 על 1 מול קאלה!
  10. עוד 22 גולים הוא משתווה לאלון מזרחי, יש סיכוי אתם אומרים?!
  11. אתר שנותן כסף על קריאת פירסומות. כנסו, תירשמו, ותביעו פה את דעתכם... http://www.kesefkal.net/heb/?refer=acab8 אבל רק אחרי שאתם באמת רואים תביעו את דעתכם. אל תפסלו ישר ותגידו שזה חרטא.
  12. אני צריך את המספר טלפון של קרית שלום, ואת השעות פתיחה. תודה מראש.
  13. אני גם משרת בצריפין... וגם סוגר שבוע הבא... העיקר שאין משחק שבת הבאה... אז זה לא כזה נורא לסגור... בה"ד 6 בסיס מחורבן...
  14. זה בא לי בידיוק בזמן הנושא הזה, כי אני צריך כמה שיותר קליפים שקשורים להיתנתקות (חוץ מאלה שפה)... יש לכם משהו לארגן??? תודה מראש
  15. אתה במ.צ?! אחי הולך להיות לך שירות ארוך מאוד! אני כבר שנתיים במ.צ ואני מרגיש כאילו אני כבר בקבע... מזל שעוד נפלתי במקום טוב! שיהיה לך בהצלחה!
  16. אז ככה הינה לך התשובה---> חבר שלי כבר ב3 וחצי חודש גימלים! הוא אמור לחזור ליחידה בזמן הקרוב! השיבוץ מחדש זה רק אם אתה מקבל פרופיל 24! שזה נחשב שאתה יוצא מהצבא לתקופה קצרה וחוזר אח"כ שאתה חוזר זה כאילו היתגייסת מחדש! אתה מקבל שיבוץ מחדש--->ל-2 חברים שלי זה קרה!
  17. נשמה לכי תוציאי גימלים.. ניראה לי יש לך חום איפה את משרתת???? איפה את משרתת????
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.