Jump to content

אריה8

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Everything posted by אריה8

1. פעם אחרונה האוהד שלהם ננעל בשירותים.. היום הוא העדיף לזרוק מרחוק
  2. מחזק. שחקן מצויין. המגן הישראלי הכי טוב בארץ בפער. אבל הפציעות שלו זה משהו שבאירופה לא ישבו ויחכו לו כמו במכבי...
  3. מסכים, אבל אולי זה הסרטון שעורר כמה אנשים שעשו מעשה ועכשיו עוזרים לו...
  4. לאמשחק טוב שו אבל במשחקים שכן שיחק העונה ובעונה שעברה הוא אחד השוערים הטובים בארץ
  5. כן. חואן פבלו היה מעביר זמן על ימין ועל שמאל גם שהיינו באותו מספר שחקנים בזמן שהיינו ביתרון
  6. צאו מהסרט, רז אמיר כתב. הוא אולי היה אוהד, היום הוא לא אוהד מכבי. זה התפקיד שלו וזה מה שמושך את הקהל הישראלי, כל הרפש הזה.
  7. תראה את המחירים של המנויים שלהם ותספר לי את מי שודדים
  8. ישארו כרטיסים חצי שעה לפני המשחק???
  9. 660 שח. אני גם זוכר שהיה מנויים בפחות. אבל בכתבה מופיע 660. https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001056519 יש גם פירוט מדוייק כמה הם מכרו בעונה הראשונה.
  10. לא יזיק לציין שמכרו ב 500 שקל את רוב המנויים.
  11. לא צריך לקבוע. מקבלים גם בלי תור
  12. מי שצריך מזרחי עליון כנראה מחר יהיה לי כרטיס אחד
  13. ואם לא קיבלתי את הקופון, עם מי לדבר? מכבי או לאן? יותר נכון עם מי לנסות לדבר...
  14. לא לשער 11. אלה אם היה טעות והרווחת. ברעיון לא ניתן לעשות
  15. עכשיו התעוררת?! היית עד לפני אמה ימים אוהד סוג א שמקבל קדימטת על כולם.. היום תצטרך להתפשר על מה שנשאר. עם כל הכאב
  16. אני מניח שעשה פוראבר + ללא אשראי
  17. לא. 240 שקל זה קופון שהם נותנים לך... הפטור מכרטיס הוא בנוסף וזה לשנה הראשונה. עשיתי 2 פוראבר + עם האשראי של ישראכרט. קיבלתי רק קוד אחד לקלוז... עם מי מדברים?
  18. מתנצל אבל חצי ממה שמכבי העלו או לא רלוונטי ולא מעניין או לא ברור. יכול לתת לך רשימת שאלות חשובות שמכבי לא ענו עליהם
  19. איפה מזינים את המספרי מנוי שיש לי באתר של לאן?! יש לי יוזר אחד 3 מנויים ופלסטיק אחד שאבד ולא יודע את מספר המנוי
  20. שטויות. שלחתי להם 3 פעמים הודעות. בכל הפעמים ההודעות נצפו ובאף אחד לא נענו... פשוט עצוב ומעצבן
  21. רק לי מכבי לא עונים בפייסבוק? איך אני משיג אותם??? פשוט גיהנום השירות לקוחות שלהם השנה...
  22. רשום שהוא שנה וחצי בארץ. לדעתי תמאש יותר
  23. שחקן מצויין, אבל עם כל הפציעות שלו אין לו מה לחפש באירופה. שום קבוצה באירופה לא תשמור לו הרכב עם כל הפציעות.
  24. שטויות. הביאו אחלה חיזוק. סולומון נחמד ויהיה טוב בעתיד, בליגה כרגע הוא היה עוד שחקן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.