Jump to content

רק מכבי!

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

1. גם בתקופות הכי קשות ברחתם כמו נמושות עם התקשורת מדברים הלה פמילייה כתבים אתם משחקים אותה גברים יודעים לזרוק רק אבנים אנל'א יודע ת'המשך הלה פמילייה כתבים אחרי התקופות הכי קשות לקחנו 3 אליפויות עכשיו על כולם משתינים קיבלתם זין לפנים אתם חיים בהזייה חושבים אתם אירגון פשיעה אבל בפייסבוק מדברים בגלל זה חיכו לכם שוטרים
  2. זה רק הבית הראשון: גם בתקופות הכי קשות ברחתם כמו נמושות עם התקשורת מדברים הלה פמילייה כתבים אתם משחקים אותה גברים יודעים לזרוק רק אבנים אנל'א יודע ת'המשך הלה פמילייה כתבים אחרי התקופות הכי קשות לקחנו 3 אליפויות עכשיו על כולם משתינים קיבלתם זין לפנים אתם חיים בהזייה חושבים אתם אירגון פשיעה אבל בפייסבוק מדברים בגלל זה חיכו לכם שוטרים
  3. החודש אני מתגייס ליחידה קרבית, ויודע שאת מכבי בשלוש שנים הקרובות אני לא אראה יותר מידי אם בכלל. יש משהו שאחד השיקולים שלו היו לוותר על לא לשרת בקרבי או בג'וב שלא יאפשרו לו לראות את מכבי הרבה?
  4. כל מי שקנה כרטיס ליציע 5 א' או כל מי שקנה כרטיס ליציע כלשהו של חיפה, שיכתוב פה.
  5. חלק גדול מהאוהדים מתחילים לשיר ישר ''דאלה דאלה דאלה הו דאלה דאלה יא מכבי'' ומדלגים על ההתחלה מה שיוצר חוסר תיאום בין הקהל הרחב לגוש ששר כמו שצריך. שימו לב להתחלה: ''להה להה להה להה לההאה'' http://www.youtube.com/watch?v=UkNjA9htsMQ
  6. נושא מולטימדיה בלבד! מי שצילם שיעלה היו רגעים טובים אתמול.
  7. כמו בסרטון, מיציע ליציע,לדוגמה שער 11 צועק ושער 13 עונה. לפי דעתי זה יהיה בהרבה יותר טוב לשיר את זה מיציע ליציע כי הקהל של מכבי מורגל כבר לשירים מיציע ליציע ובכלל שיהיה מעורב עוד יציע בשיר זה יכול להיות יותר חזק. אין מה להפסיד גם, השיר במילא לא תפס חזק.
  8. מישהו יכול להעלות לפה את כל התפאורות מתחילת העונה של השחקן והפאנטיקס?
  9. לא מובן לי הקטע הזה אצל חלק מהאוהדים, בעיקר בשער 11 שקושרים צעיף לפנים שמסתיר את הפנים ושרואים רק את העיניים. אפשר הסבר?
  10. לא כידונים , לא חניתות , רק הדם היהודי, בלב תמיד, מגן דוד, מי כמוך עוד מכבי, לא משנה, מה היה ומה עוד מחכה לי, תמיד אהיה , ואתן לך את כל מה שיש לי, ובימים, שקשה ואי אפשר לשמוח , ארים ראשי , ואזעק חזק בכל הכוח , אהובתי (כפיים), לא לוותר , כל 11 אחרייך , עד יום מותי , לא אשבר, ואגן על חומותייך, אגרוף קמוץ, מוכן למלחמה , ביציעים, נפריח השממה, מכל העיר, יגיעו להקשיב , לראות אותך, מכבי תל אביב ! צהוב עולה (כפיים) , צהוב עולה , דאלה דאלה דאלה הו... שיר חזק מאוד! חדשים מהיציע:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.