Jump to content

mta forever

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. מי שירצה למכור אני ידבר איתו כבר על מחיר
  2. פירסמתי כבר פעם אחת אבל לא קיבלתי תשובה.... בבקשה זה חשוב אם מישהו מוכר מנוי לשער 8 במחיר סביר אני מוכן לקנות מי שרוצה : אי סי קיו - 196860317 או בהודעה פרטית
  3. תודה אחי התחברת אליי גם לאייסי דבר איתי ברגע שתוכל!!!!
  4. אם מישהו מוכר מנוי ל 8 במחיר סביר שיצור איתיקשר בהודעה פרטית או ב אייסי196860317 *מנהלים בבקשה לא למחוק חיפשתי נושא של מכירת מנויים אבל אין כזה
  5. יאללה אחים שלי לא להתעצל מחכים לכם
  6. נכון יש את השיר החדש : תמיד אני אוהב את , מכבי עד המווצ , הלב שלי צהובב... משהו כזה זה הסוף שלו.. מישהו יכול לרשום את המילים..?? ואם יש הקלטה זה בכלל יהיה סבבבה תודה מראש
  7. תודה צבר אתה איש גדול.... היו קצת סיבוכיםם אבלל בסוף הכל הסתדרר..... לא נורא .....נלמד מטעיות תודה גם לכל מי שהשקיע מאמצים כדי שיהיה לכל בנאדם בדרום שרצה להגיע הסעה מסודרת! היום ג----ה----נ----ו----ם!!!!!!!!!!!!!!!!! קרית מלאכייי חוליגנססססססס
  8. צבר קרית מלאכי כמעט מסודרים חחחח ההסעה לא עונה לי עכשיו אני ינסה מחר בבוקר ובכל מקרה יודיע לך ... יהיה טוב (אליאב) ותודה צבר על כל המאמצים שאתה משקיע!
  9. צבר תעדכן קרית מלאכי 8 איש ! עידכנתי גם את דרור
  10. שבוע טוב וצהוב לכולם פשש קרית מלאכי אימפריה אאה?? חחחחחח מלאכי או מוות
  11. שמות מקריית מלאכי : אליאב דאי זה אני... עוד 5 אנשים : אדם דניאלי לירון אילוז איתמר ירושלמי +בן דוד שלו אריק דאי אהה זה 6 בסופו של דבר.. תגידוו רק מתיי תגיע ההסעה והמחיר.... דאלההה מלאכייייי
  12. מקרית מלאכי כרגע יש 7 שרוצים הסעה... אם בסופו של דבר תעברו בקסטינה כמה זה יעלה ומתי ההסעה תעבור?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.