Jump to content

רועי נוריאני

משתמשים רשומים
    99
  • Last visited

Everything posted by רועי נוריאני

1. זה אותו שיר שSimba כתב סלים טועמה מחבל שביט בתחת מקבל לפיני יש גבות עבות אבוקסיס מזיין זונות כל העולם אותכם דופקים ההתאחדות ההימורים אז בוא תבכה קצת תאומים חיזבאללה הפועל חיזבאללה איתן טייב נשמה בית שאן תודה רבה נראה לי זה ככה
  2. יש צעיף מהמשחק שנה שעברה של בוקה-מכבי לזה התכוונתי
  3. שאתה אומר של מכבי ושל בוקה אתה מתכוון לצעיף שהיה במשחק שנה שעברה?
  4. בטוח 11? בדרך לבלומפילד שמעתי בשירים ושערים שיש 4 ובONE כתוב שהיה 6 וכל הכבוד להנהלת חיפה על מחיר כזה לכרטיס אחיד
  5. יש ב5 ועשרים משהו כזה אבל יש את המשחק נגד בני יהודה
  6. אם אני לא טועה יש את 28 אם אתה מגיע לתחנה מרכזית ב1 ורבע-1 וחצי שלח לי הודעה לפרטי
  7. כתוב שהקופות לא יפתחו וגם בלאן כבר לא מוכרים
  8. אל תלכו מחר לבית ספר וזהו יש שביתה
  9. http://news.walla.co.il/?w=//1092790 http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3388708,00.html
  10. למשחק שלהם בנתניה הנהלת אשדוד מכרה לאוהדי אשדוד כרטיסים ב20 שקל כולל הסעה הלוך וחזור
  11. יוסי שיבחון - הזמנה לחתונה/אורי בנאי שש עשרה אביבים מלאו לבת ראש הכפר שתי עיניה כוכבים ושערה מפוזר היא יפה על גופה רק כותונת מבד ועדי על צוואר שהיא הכינה לבד ובכפר בחורים וגופם בריא הם תמיד מחייכים כשמביטים בראי וכל אחד מתגאה לי תהיה הבתולה אם צריך את הכל אני אתן בשבילה אתן לה שושנים (יוסי שיבחון עולה) צרור דובדבנים (יוסי שיבחון עולה) ושיר עם מנגינה (יוסי שיבחון עולה) הזמנה לחתונה (עולה עולה עולה) אתן לה שושנים (יוסי שיבחון עולה) צרור דובדבנים (יוסי שיבחון עולה) ושיר עם מנגינה (יוסי שיבחון עולה) הזמנה לחתונה (עולה עולה עולה) את עינייה היא איפרה שחור את שפתייה מלטף האור אני אוהב לראות אותה קסטנייטות מלוות אותה מניפה שבויה בכף ידה היא תרקוד ודאי עד יום מותה השמיים מתכסים באורם של כוכבים ואור נוגה שוב מלטף אותה היא רוקדת לצלילים זה שירם של אוהבים ריקוד סוחף שמהפנט אותך שושנת ספרד יפה (ארז ארז מסיקה) באדום היא עטופה (ארז ארז מסיקה) נעליה רוקדות כדי ללכוד אותך (אוווווווווווו אוווווווו אווווווווווו) שושנת ספרד יפה (ארז ארז מסיקה) מסתובבת כמו סופה (ארז ארז מסיקה) שתי ידיה נוגעות (אווווווווו) ברגשות שלך (ארז מסיקה)
  12. ערב עירוני - יוסי בנאי בלב יש רק קבוצה אחת-רק את ולא אחרת. אותך מכבי לא ננטוש לעד-נאהב אותך עד מוות. בגאווה אשא דגלך-אני נשבע כאן אמונים. כשהמגן דוד קרוב ללב- איתך כל החיים. ומי כמוך באלים-זאת אהבה שלא נגמרת. אוהב אותך כל החיים-אוהב אותך ולא אחרת. איתך אלך עד סוף ימי-בלב האהבה בוערת ולך נמשיך לשיר עד סוף ימי-שירה שלא נגמרת. תירקו פה דם על המגרש-תהיו גאים בדגל. תילחמו בשביל האוהדים-שחקו בשביל הסמל. ומי כמוך באלים- זאת אהבה שלא נגמרת. אוהב אותך כל החיים-אוהב אותך ולא אחרת. יש על זה נושא במדינת היהודים
  13. זה מה שעושים אבל יש כאלה שזורקים את הדגל ויושבים שם או שאם מבקשים מהם לעבור כי האיזור שמור הם מתווכחים
  14. ישששששששששששששששששששששששששש היה צריך להיות לי מחר 9 שעות ללמוד ומבחן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.