Jump to content

רועי נוריאני

משתמשים רשומים
    99
  • Last visited

Everything posted by רועי נוריאני

1. רועי נוריאני מידה M קונה בטוח בשבת אני לא על המחשב בבקשה אל תמכרו ומחר אני בא לפ"ת
  2. ההורים שלי וסבא שלי וסבתא שלי ישנים מחר בבוקר אני ימצא לך
  3. קובי מי זאת הלילי הזאת היא גרה בקרית מלאכי?
  4. מי אמר לך?יש מלא אתיופים בקרית מלאכי ובקושי יש שם אשכנזים בכל האיזור חוץ מבכמה מושבים של אשכנזים מי פה גר בקרית מלאכי או באיזור ליד?גבעתי?שדה עוזיה?
  5. אלון קלקה אני לא שחור אתיופי אבל אני גם לא אשכנזי מניאק אני באמצע אבל אם אתה כזה גבר למה שלא תביא תשם שלך או פלאפון ותבוא למשחק באשדוד ולפני זה נפגש
  6. אני לא הלכתי שנה שעברה לטיול שנתי והשנה הטיול שנתי שלי יצא על משחק של מכבי אם זה משחק חשוב אז נראה לי אני נשאר בבית
  7. אני יביא כסף במשחק נגד אשדוד או שאני יביא לקובי או לשובל
  8. נראה את השוטרים האלה בלי מדים כוס אמא שלהם רפואה שלמה לשני האחים A.C.A.B
  9. אני לא מבין את ONE איך נותנים לחלוץ כזה ציון 4?!?!?! לפחות 9-10
  10. עזבו את הנרי את שבצ'נקו את אטו את דרוגבה ואת כל האחרים אין עוד חלוץ כמו גרשון בעולם
  11. רמי חליס לא הצליח להעלות את מילאן לחצי גמר אופא אז בוא נגיד ששתיהם החלוצים הכי טובים בארץ וזהו
  12. שמעון גרשון חלוץ הכי טוב בארץ איפה אתם רואים שחקן כזה גם הכניס במשחק עם מילאן גם הכניס עם דינמו בזכותו הפועל עפה מרבע גמר אופא גם ביתר עפה בגללו אין עוד חלוץ כזה בארץ
  13. אם אתה לא מצליח לשמוע דרך זה אז תלחץ על כפתור ימיני בעכבר>שמירת יעד בשם
  14. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח כן איזה מפחדים כל משחק אוהדי ביתר חוטפים מכות מהשוטרים רק שעל זה לא כותבים
  15. אל תבכה מאז שפ"ת אירחו את מכבי ברמת גן היו הרבה פעמים שעשו למכבי דווקא ולא נתנו להם לארח ברמת גן וקבוצות אחרות כן נתנו להם לארח
  16. אני גם צילמתי משהו אבל על מה שקרה במגרש לא צילמתי בזמן צילמתי רק בסוף אחרי שהשוטרים כבר נרגעו ורק דחפו קצת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.