Jump to content

ranle

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by ranle

1. עזבו ז'וסוואה, הגבר האמיתי זה דן גלזר!!! אנחנו ב"חולצות שאוהדים" החלטנו להנציח את ההתנהלות המופתית של דן גלזר, אחד המכביסיטים הגדולים בדור שלנו, על גבי חולצה. החולצה נמצאת באתר שלנו יחד עם עוד הרבה חולצות קונספט שאוהדים אוהבים >>> http://bit.ly/hebrewdg6 אז מר ז'וסוואה, שב בשקט, מה למדת עברית?!
  2. מוכר חולצה רשמית מהחנות עם הדפס של דור פרץ ופאצ' ליגת האלופות מידה L. מוכר ב250 ש"ח מחיר עלות. חדשה ולא נלבשה, מגיעה עם טיקט. אני מוכר אותה כי היא גדולה ואני רוצה לקנות M. אפשר לאסוף מתל אביב כל השבוע או לקבוע בכל משחק
  3. יש לי כרטיס מבוגר לשער 7 ואני רוצה במקומו כרטיס או ניקוב לשער 13 אני מוכן להוסיף את ה20 ש"ח הפרש של העלות כרטיס לשער 13. מי שמעוניין שידבר איתי בפרטית כאן.
  4. אני רק זוכר ששנה שעברה היה באותו מחזור מכבי נגד חיפה ועוד איזה משחק גדול, נראלי ביתר-הפועל אז עשו סיבוב ראשון אנחנו בשבת סיבוב שני הם זה לדעתי יהיה בשבת אבל אני סתם רוצה לקוות ככה
  5. אור איך אתה יודע? לפי מה שכתוב שם אז זה ב9.11 איפה ראית שזה שבוע אחרי?
  6. http://www.pao.gr/results.php?category_id=...p;season_id=808 פה כתוב שיש, אולי אנחנו מדמיינים אבל זה מה שהם כותבים
  7. תודה אחי! ממש עזרת אתה יודע כמה זמ נסיעה זה בערך?
  8. אני חייב להגיע מחר בשביל ההסעה לטדי, תודה!
  9. מה דותי אתה עוזב?! עד שמצאתי מישהו שאני מכיר בבסיס הארור הזה... השבוע אתה עדיין שם?
  10. אני בתותחנים, הייתי מפקד מסלול, שאל מה שבא לך!
  11. מזל טוב ובהצלחה באימון מתקדם... בסיס קרן זה בכלל לא חור דרך אגב, איך ירין? (המדריכת תותחן...)
  12. אז מי שלוחם אבל בלי תעודה פשוט נדפק?! אין איזה אפשרות למצוא פיתרון?
  13. קודם שיהיה משהו, אחרי זה אפשר להתחיל לשאול לגבי מי זה תקף...
  14. לי יש בעיות קשב וריכוז, עשיתי איבחון וגם קיבלתי הקלות בצו ראשון ועדיין יש לי 97 והיו לי מיונים לטייס... זה לא מוריד
  15. אין כמו תקופת בי"ס, התקופה הכי יפה בחיים.
  16. על הנייר הוא לא צריך לשאול ואתה לא צריך לספר. הרבה פעמים המפקדים נוטים לשאול מתוך התעניינות במצב החייל, אבל אתה יכול להגיד שזה אישי ואתה לא רוצה לספר. יש גם מקרים, אצלי זה קרה, שהמפקד מבקש מהחובש לבדוק במחשב שזה ממש לא חוקי.
  17. עקרונית כן, תלך לרופא יחידה או לרופא שנתן לך את הגימלים ותבקש ממנו
  18. אפשר להכנס לבקו"ם? או שיש מישהו שיכול לעזור לי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.