Jump to content

yello

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Posts פורסם על ידי yello

1. 3 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אגב מה עם האזרחות ? ירדנו מזה ? כזר אנחנו צריכים טוב יותר, כישראלי שיהיה פה עד הפרישה מבחינתי. 

עם אחוזי הפגיעה שלנו בזרים אין ספק שנביא טוב יותר, טמטום יהיה לשחרר אותו, אלא אם כן הוא רוצה ללכת מיוזמתו. 

2. 3 דקות לפני, קמחי said:

אין סעיף שחרור בתוך הליגה.

מכבי ניהלו מומ לגבי קאסה טרם העניין מחיפה. הדרישה הראשונית הייתה 2 מיליון אירו. בצורה מפתיעה המחיר ירד אחרי הכניסה שלהם למומ.

אז מה הקטע ? מנספורד חבר נפש של שי אהרון ?

לשלוח אותם קיבינימט, ובקיץ להודיע להם שחוזז, נידם, רויזמן, גלזר ותומר אלטמן סיימו שם. ( יש מצב שכחתי עוד כמה )

3. 23 דקות לפני, בראון said:

ראיתי אותו כמה פעמים בנבחרות הנוער והשנה ראיתי כמה קטעים שלו ממשחקים כמו למשל קטע שהוא הקפיץ מעל שחקן ברגל שמאל ובנגיעה כשהכדור עוד באוויר נותן ברגל ימין כדור עומק שחתך את כל ההגנה.

שחקן עם רגל שמאל שיכול לשחק בכל העמדות בהתקפה אין לנו כזה בנוער (מזכיר את אצילי רק בלי הקטינות). 

לגבי מספרים - כמה ילדים בני 17 נותנים פה גולים בליגת העל ועוד בהפועל ירושלים? 

אני לא בונה על להביא זרים אז לפחות שהישראלים הטובים והפוטנציאליים מביניהם, שיהיו אצלינו.

שורה תחתונה - יכול היות חלק מהרוטציה בעונה הבאה ?

4. 4 דקות לפני, קמחי said:

אם נניח שויטור לא ריאלי, חילו מאיימבו וסאמביניה הם כנראה הבולטים.

חשוב יותר להדגיש שבסכומים שמכבי משלמים לבלמים, אפשר להנחית פה גם בזמן מלחמה שחקנים נהדרים.

יש למנספורד מקום ל-4 זרים מינימום, אם לא יותר, הלוואי שיביא לפה משהו טוב.

5. 1 דקה לפני, erantheking21 said:

ויטור הצטווה לנוח יומיים, בספק למכבי ת"א (one.co.il)

לא יודע לגבי המחזורים, אני אומר מה שאני רואה בפועל

הוא היה בספק גם אלינו ובסוף שיחק

אני מתערב שנגד חיפה הוא לא ישחק.

אם אני במקום ברדה אני נותן גם לגורדנה לנוח ואולי גם לטיבי, לא מעניין אותי מכבי או חיפה.

6. 5 דקות לפני, קמחי said:

אני תמיד מגזים. ולרוב גם צודק.

אנריק לא בלם טוב לליגה. זו עובדה מוגמרת. הוא היה תחת מאמן שמבליט לחיוב כל בלם שמשחק תחתיו(איביץ') ובקבוצה שההגנה היא המשימה המרכזית. גם שם, לא היה טוב.

העונה תחת מורה לספורט באווירת מתנ"ס הוא נראה אפילו פחות טוב.

כאשר אני בוחן את רוב הבלמים הזרים בליגה קשה לי למצוא כאלו שאנריק מתעלה עליהם בתכונות ההגנתיות. מגן כנראה הוא לא יהיה וקשר אחורי זו פנטזיה למאמנים שיודעים ללמד כדורגל מאפס בעמדות חדשות. בטח לא תחת קין.

הוא לא טוב כבר שנתיים ויותר. אפשר להפסיק לנסות להחיות את הגופה.

יש בלם בליגה שלנו שיכול להתאים למכבי ? ( להוציא את הבלמים של חיפה שלא רלוונטים )

7. לפני3 שעות , erantheking21 said:

ויטור פתאום בספק גדול

נגדנו הוא שיחק אחרי שעבר תאונה

אם המחזורים היו הפוכים הוא היה משחק נגד חיפה ונגדנו לא, די להיות רדופים.

למה הם צריכים לסכן אותו ? הוא נפצע מהרוח.

8. 22 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני מקווה שהוא עובד מעכשיו על הקיץ, יש לו מקום ל-5 זרים. 

נראה כמה מתפקדים הוא יצליח להביא 

אדו לא הולך לשום מקום, מנספורד מחזיק ממנו.

אם רובי קין עוזב גם קיקו ישאר, פרייס אמר בראיון שהוא ומנספורד מחזיקים ממנו שחקן.

9. Just now, עידן מוסקונה said:

העניין שזה כבר עבר את גבול הסכנה, הם פשוט בדרך מסוימת השפיעו על מהלך המשחק.

הם יגידו שלא הייתה להם זווית, אם אין מישהו במכבי שיהפוך שולחנות מחר בבוקר אז ישכחו מזה עוד יומיים.

10. Just now, Elirandani said:

הייתה עבירה על גבי על ה-16, ספק בפנים, ולא קיבלנו הילוך חוזר אחד אפילו, גם לא הילוכים חוזרים על עבירות לטובתנו שלא נשרקו.

המגמה של הערוץ הזה די ברורה. להקיא

זה די ברור שזאת הוראה מלמעלה, הם הולכים ראש בראש נגד מכבי, היום נתקלנו בתופעה חדשה שאין הילוכים חוזרים וזוויות, זה מסוכן מאוד מה שקרה היום.

11. 3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

המשחק בשבת הכי חשוב העונה. אם ננצח את הפועל חיפה אז חיפה תעלה בשני מול ב"ש בפער של 10 נקודות, לא יודע כמה יתאמצו שם

ועוד בלי חלאילי. צריך לקחת בשיניים את הנקודות. ב"ש פתחה פער 5 מהפועל חיפה שגם לה מוריד המוטיבציה.

חיפה - ב"ש במוצ"ש.

12. 1 דקה לפני, Kenji.09 said:

לא מצפה שתהיה סיטי.
    אבל מצפה מקבוצה שאני אוהד ואמורה להיות ברמה גבוהה לא לשלשל באופן קבוע.
    לראות עקומת למידה, שיפור.
    לא משחק אחרי משחק לראות אותו דבר.
    זה לא אמיתי כבר.
    למה אני צריך לקבל את זה שזה המאמן? למה לעזאזל הוא לא משפר כלום? על מה הוא מקבל כסף? בשביל לשלשל כל סיכוי לאליפות?

שיפור אתה לא תראה, למה ? כי מיץ' החליט שהוא מאמן.

יש פה 7 משחקים לסיום העונה, רק הקהל בבלומפילד יביא את התואר הזה.

13. 1 דקה לפני, Kenji.09 said:

מה זה למה לשחק?
    אתה מכבי, אתה לא איזו קבוצה סוג ז'.
    אתה צריך לנצח כל משחק, לא לשחק על תיקו.
    בטח לא אחרי שאיבדת כבר פור של 14.

אתה מדבר בסיסמאות, 7 מחזורים לסיום העונה אתה לא תהפוך לסיטי, זאת הקבוצה וזה המאמן.

לקחו לנו נקודה חשובה היום.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.