Jump to content

yello

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by yello

1. והסכום הענק שבניטז זרק על רובי קין הפלופ זה לא כסף? ועובדה שהם כן שווים את הסכום הזה כי הם מספקים את הסחורה בניגוד להרבה פלופים שבניטז הביא.
  2. תירגעו,ארויו היה חושך היום והיתה תחושה של אדישות מכל השחקנים. והכי חשוב,שיחקנו בלי אולי השחקן הכי חשוב שלנו שזה מרקוס בראון. נכון,לא יהיה קל אבל לא צריך להיכנס להיסטריה.
  3. משחק שהיה צריך ללכת ל-30 הפרש נגרר בסוף למשחק צמוד. לא מובנת האדישות הזאת של השחקנים, נראה כאילו הם חשבו שהמשחק כבר גמור.
  4. חחח אבנר קופל בטח מתהפך ברגעים אלה במקום מושבו באולם, אוהדי ירושלים עזבו כולם והשאירו חצי אולם ריק.
  5. אלא אם כן יש לנו איזה קשר אחורי אדיר בנוער, יש לי הרגשה שעוד נתגעגע לאדון דולי ג'ונסון עם מה שהולך להיות בעונה הבאה.
  6. אלישע לוי המאמן הכי פחדן בליגה,אין מצב שהוא עולה עם יותר מחלוץ אחד.
  7. בסוף נגמר 19 הפרש, 89-70. כמו שאמרתי לא כוחות. גאסול וביינום לקחו בערך 100 כדורים חוזרים בהתקפה מול הגמדים של יוסטון.
  8. תאכלס הבחור צודק ( לפחות עכשיו שאני בי'ב). מה רע לכם? כל השנה שכונה צחוקים ועושים מה שמתחשק לכם,הולכים ובאים מתי שרוצים ובסוף עוברים הכל איכשהו . בצפר
  9. פשוט לא כוחות,זה הכול,ועם הלייקרס היו משחקים ככה בהגנה כל הסדרה זה היה נגמר הרבה קודם. אגב,ב-3 יש שידור בספורט 5 של בוסטון-אורלנדו.
  10. איזה משחק זה היה,ההתפרצות בסוף בגול של יאניק
  11. הכל טוב ויפה עם יבוריאן,אין לו עם מי לשחק והוא עושה את המקסימום... אבל,מה יהיה עם ההחמצות שלו? זה גם בגלל שאין לו עם מי לשחק? ואי אפשר להגיד שזה בגלל לחץ כי העונה גמורה מזמן.הבנאדם מגיע מול השוער ואין לו מושג וזה עלה לנו בהרבה נקודות ורגעים של אושר העונה ( היה העונה דרבי שהוא הרג אותנו עם כמה החמצות לבד מול אניימה).
  12. טריקה אכן פספוס ענקי שלנו,בעונה שעברה נבחר למצטיין בקלוז' בליגה הרומנית.
  13. בדיוק כמו שחשבתי. חבורה של מטומטמים. בכל מקרה,אריק ומירית יהיו בסוף בגמר וכמובן שחבר המושבעים לא יצביעו על פי מי שיחק את המשחק הכי טוב אלא כרצון לנקום באריק,מה שמציב את מירית כפייבורטית לדעתי.
  14. יוסי שבחון באמאשך' לך כבר שחרר אותנו ממך......
  15. הלייקרס פשוט מביכים,כל הכבוד ליוסטון אבל לא נראה לי שיש סיכוי להפתעה במשחק 7. לגבי קליבלנד- אולי לא יהיה סוויפ,אבל בינתיים הם נראים בכמה דרגות מעל השאר ואל תשכח שיש להם את היתרון ביתיות לכל אורך הפלייאוף ( יש להם מאזן ביתי עם הפסד 1 כל העונה).
  16. לדעתי יואב לא יקח את הג'יפ וגם אם כן מירית כן תהיה בגמר כי 3 עולים. לגבי נטע לי,היא תודח כי היא הדמות הכי פחות אהובה מה שמשאיר אותנו עם 2, אריק ויואב/מירית. הם הורסים את כל העונה עם ההתערבות של הקהל בהצבעה.
  17. מגרלשווילי במחצית השנייה בטדי שתופקד פעם ראשונה כמגן שמאלי היה הכי טוב במכבי,אבל נימני ממשיך עם החלטות הזויות.
  18. לא רק על זה,יש כל מיני שריקות קטנות שגם בסדרה נגד שיקאגו הולכות תמיד איתם. ( ושלא נדבר על זה שרונדו אחד השחקנים הכי מלוכלכים שיש היה צריך להיות מורחק על עבירה גסה שביצע על היינריך משיקגו,בעוד שחקנים מקבוצות אחרות הורחקו על דברים פחות חמורים.
  19. אורלנדו קבוצה של טיפשים. ולבוסטון בנוסף לאופי יש את השופטים שנותנים להם יותר מידי כבוד עם כמה שריקות הזויות לטובתם.
  20. יאללה מה עכשיו כל גול שהוא יקבל תתחילו לזיין במוח? למה לא באת אחרי כל מחזור העונה שהוא הציל אותם? איזה מזל שאתם לא מנהלים את מכבי.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.