Jump to content

yello

משתמשים רשומים
    43
  • Last visited

Everything posted by yello

1. עם אחוזי הפגיעה שלנו בזרים אין ספק שנביא טוב יותר, טמטום יהיה לשחרר אותו, אלא אם כן הוא רוצה ללכת מיוזמתו.
  2. נכון שקשה להוריד את זהבי לספסל אבל תורג'מן עם גול גדול ומשחק טוב, הוא צריך לפתוח, לא יקרה כמובן.
  3. טוב לנו מוצ"ש, מה עדיף פקקים של ראשון / שני ?
  4. אז מה הקטע ? מנספורד חבר נפש של שי אהרון ? לשלוח אותם קיבינימט, ובקיץ להודיע להם שחוזז, נידם, רויזמן, גלזר ותומר אלטמן סיימו שם. ( יש מצב שכחתי עוד כמה )
  5. שורה תחתונה - יכול היות חלק מהרוטציה בעונה הבאה ?
  6. מנספורד רוצה את כרם זועבי מהפועל ירושלים, ילד בן 18 עם 3 שערים בליגה העונה. מה הוא משחק ? אין לנו בנוער כאלה ? מיליון יורו סעיף רכישה.
  7. הביא לנו את מילסון, ואני חושב שרז שלמה בלם ליגה טוב.
  8. יש למנספורד מקום ל-4 זרים מינימום, אם לא יותר, הלוואי שיביא לפה משהו טוב.
  9. אם אני במקום ברדה אני נותן גם לגורדנה לנוח ואולי גם לטיבי, לא מעניין אותי מכבי או חיפה.
  10. יש בלם בליגה שלנו שיכול להתאים למכבי ? ( להוציא את הבלמים של חיפה שלא רלוונטים )
  11. אם המחזורים היו הפוכים הוא היה משחק נגד חיפה ונגדנו לא, די להיות רדופים. למה הם צריכים לסכן אותו ? הוא נפצע מהרוח.
  12. אין מצב שהוא עוזב פה בלי אליפות. אגדה
  13. אדו לא הולך לשום מקום, מנספורד מחזיק ממנו. אם רובי קין עוזב גם קיקו ישאר, פרייס אמר בראיון שהוא ומנספורד מחזיקים ממנו שחקן.
  14. ארז פפיר שופט נגד הפועל חיפה, שמואלביץ' ובוחבוט ב-var. חיפה קיבלו את גל לייבוביץ' המבוהל בסמי עופר נגד ב"ש, וכבונוס את אדלר ב-var. טפי על הפרצוף שלכם
  15. הם יגידו שלא הייתה להם זווית, אם אין מישהו במכבי שיהפוך שולחנות מחר בבוקר אז ישכחו מזה עוד יומיים.
  16. זה די ברור שזאת הוראה מלמעלה, הם הולכים ראש בראש נגד מכבי, היום נתקלנו בתופעה חדשה שאין הילוכים חוזרים וזוויות, זה מסוכן מאוד מה שקרה היום.
  17. אין סרט כזה שאין להם מצלמה מלמעלה, אין סיכוי.
  18. שיפור אתה לא תראה, למה ? כי מיץ' החליט שהוא מאמן. יש פה 7 משחקים לסיום העונה, רק הקהל בבלומפילד יביא את התואר הזה.
  19. אם גישה כזאת מקווה שאתה לא מגיע לבלומפילד.
  20. אתה מדבר בסיסמאות, 7 מחזורים לסיום העונה אתה לא תהפוך לסיטי, זאת הקבוצה וזה המאמן. לקחו לנו נקודה חשובה היום.
  21. איפה ראית שהוא אמר ? אין ציטוט שלו אפילו, זה מופיע רק באתר של השרמוטות האלה, לא מאמין לאף מילה שלהם, אין מצב שלא הייתה להם זווית מלמעלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.