Jump to content

AviCohenForEver

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by AviCohenForEver

1. תסתכלו על הצד החיובי- אם היינו הופכים את התוצאה היו עלולים לחשוב שאנחנו קבוצה לאליפות
  2. זה הזמן למחאה לך הביתה יא זבל
  3. יששש!!! יאללה לזיין את האדומים אסור לבוא שאננים. רק 3 נקודות
  4. פארפה גיאגון באחד מההופעות הטובות שראיתי משחקן מכבי, לא פחות. 10/10 הגנתית, התקפית, היה בכל מקום במגרש
  5. אחת ההופעות הטובות של שחקן מכבי שראיתי אי פעם, ברמה כזאת. 10/10, לא עשירית פחות מזה. היה מושלם בכל אספקט של המשחק- הגנה או התקפה. היה בכל מקום במגרש
  6. התאריך היום- 21 בינואר. למה לעזעזל עוד לא נחת פה שחקן זר?
  7. ישתמשו בכסף לא בשביל כנף ולא בשביל מס׳ 10. ישתמשו בכסף בשביל מנהל מקצועי.
  8. פשכצקי שובר כל פעם את השיאים של עצמו. באמת שגם אם שמים רגע בצד את שנאתו או את אי שנאתו למכבי, מדובר פה בחוסר מקצועיות עיתונאי בלתי רגיל שהוא לוקה בו, ולא בפעם הראשונה. אם אני בעבודתי הייתי מפשל כל כך הרבה, הייתי מפוטר מזמן.
  9. בול. המשחק בית הבא יהיה עם שער 11 פתוח (לא מחשיב את המשחק בטוטו), גם אם עדיין יהיה קצת עומס, המצב אמור להירגע מאוד
  10. אני חושב שכן (נגד נס ציונה ראיתי אותו שם)
  11. אני מסמפט+ את רענן ברנובסקי, אבל זה שהוא אמר לאיביץ' שהמשחק נגד נס ציונה זה המשחק הכי גרוע של מכבי ב-3 שנים האחרונות (לפי מה שאמרו, לא ראיתי את השידור), זה הזייה. לא פלא שאיביץ' ענה לו ככה.
  12. פיקנטריה: כרוז סטלן מת חחחחח לא ראיתי דבר כזה. קרא בתחילת המשחק לילדים להניף את הדגל העגול באמצע, התבלבל בכל חילוף שלנו, רק אני שמתי לב לזה?
  13. לגמרי, רוצה להוסיף- אנשים פה מבולבלים. מתי בכלל מישהו פה ראה ינואר עם 4 העברות? תמיד זה היה 1-2. לא רק במכבי, ולא רק בארץ.
  14. ואני לא משפטן גדול אבל אין מצב שההכנסה של התעודת אוהד הזה או איך שלא קוראים לזה, תעבור עתירה לבימ״ש
  15. אולי אני אופטימי, אבל יכול להיות שההודעה הזאת היא סולם למשטרה לרדת מהעץ. ייתכן שכבר במשחק הקרוב יהיה לפחות תופים? זה ממש קריטי להצלחת הקבוצה, אני לא מגזים. שוב אולי אני אופטימי מידי, אבל לדעתי עצם ההידברות הזאת עם כל המועדונים היא צעד מסויים
  16. תרפרש מידי פעם, נפתחים פה ושם כרטיסים בגלל ריסייל
  17. כן אני הצלחתי, תנסה אולי ממחשב
  18. הגיע הזמן שנפסיק לעבור על זה בשקט. לא על זה ולא על הציוד עידוד שזה לא פחות חמור
  19. בול. אני לא רואה בעיה, גם מהכיוון של זהבי אני מאמין ומקווה, שהוא יעלה במחצית השנייה כחילוף. אני זוכר שהראו פה נתונים עם הדקות שכל שחקן שיחק העונה והוא השחקן שדה עם הכי הרבה דקות משחק הקבוצה בפער די גדול אם אני לא טועה
  20. מי שהיה ביציע… ממש כמה דקות לפני שהוחלף, שי זהבי שישבה לא רחוק ממני עזבה את היציע כאילו היא יודעת משהו שאנחנו לא יודעים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.