Jump to content

AviCohenForEver

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by AviCohenForEver

1. מכבי חיפה ל״וואלה״ בתגובה: ״יום הנכבה של הכדורגל הישראלי״ / ״יום הבסטיליה של הכדורגל הישראלי״
  2. זה. תגובה אנדרייטד שהתפספסה פה
  3. אגב, 79.5% אחוזי הצלחה בעונה הסדירה בליגה. למישהו יש דאטה על עונות אחרונות של מכבי ובכלל בליגה?
  4. עטר היה מבסוט בפנדל של הסרדינים…
  5. מה אתם דפוקים עם כל השנאה להפועל אני יותר רוצה שאנחנו ניקח אליפות מאשר שהם ירדו
  6. מביא את סרג׳י רוברטו בקיץ עם אשתו הישראלית והבן שנולד לגור בארץ, לגיבוי לג׳ינג׳י על העמדה. נראה את סטרשנוב לא נותן לו מעמד ישראלי אחרי השוודי.
  7. זה השידור מאתמול שש משש ממכבי תל אביב בפלייאוף הם אומרים חייבים לזיין אותם בבלומפילד שחצנים יהירים
  8. מעבר להכל הוא שחקן כל כך חכם, עם ובלי הכדור
  9. חולק עלייך ממש, לדעתי היה שבלוני, לא מרוכז ולא חד. שהוחלף ממש הרגישו בהבדל לעומת המחצית הראשונה
  10. מוכר כרטיס 1 להיום במושבה בפרטי מחיר עלות נמכר
  11. מה הסיפור עם גולסה באמת זה שהוא פצוע זה עוד הגיוני אבל אין אדם אחד מתוך המועדון שאומר מה הפציעה וכמה זמן בחוץ. הוא פשוט פצוע. זהו. נקודה. הזייה באמת
  12. מילסון יהיה חסר אבל גם סק בצד השני. משמעותי לא פחות וייתכן שאפילו יותר. תתנחמו בזה.
  13. עם כל הכבוד לקינדה, אין סיכוי שיקבל מחר יותר מכמה דקות. זה לא עובד ככה שאתה עורך אימון ראשון בערב לפני משחק ומקבל דקות משמעותיות יום אחרי זה. זה מעבר ליכולת זה קשור לתיאום לקבוצה.
  14. יש 22 אלף מנויים אם אינני טועה. נניח ולא כולם נרשמו לחיפה אלא רק 21 אלף (מילואים וסיבות שונות), ונניח ומוקצה לאוהדי מכבי 12.5 אלף כרטיסים בניכוי חיפה והמקורבים (כנראה טיפה יותר אבל אצמד לעיקרון השמרנות), אזי הסיכוי של כל מנוי לזכות לחיפה הוא 12.5 חלקי 21 שהם כ-59.5%. על מנת לחשב את הסיכוי של חמשת חבריך לזכות, בהסתברות צריך להכפיל הסתברויות במקרה הזה, לכן נעלה בחזקת 5 את הסיכוי של מנוי אחד לזכות ונקבל 7.5% לערך. עריכה: ראיתי ששאלת בכלל על מה הסיכוי שאף אחד לא יזכה חחח.. אז התשובה היא 1.8% בקירוב (ההסתברות שמנוי בודד לא זוכה, בחזקת 5).
  15. וואי בלאגן חשבתי שמשוריין לי עד 12 בצהריים.. אם במקרה מישהו מוכר ל7/8 בבקשה שיפנה בפרטי
  16. אתה צודק אבל רוב הפורטוגלים מדברים ספרדית ברמה מסוימת (הפוך זה פחות נכון)
  17. בדיוק מה שבאתי להגיד. במידה ולוקחים אליפות אנחנו סיכוי לא רע בכלל מדורגים בכל שלבי המוקדמות והפלייאוף.
  18. איך אני אוהב אותווו משחק ענק שלו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.