Jump to content

onlyMTA

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. יבקשו ממך לשלם מחיר מלא. ולהביא טפסים. ואפילו לחכות "שני ימי עסקים". קצת בלאגן וכמה צעקות ויעשו לך את זה במחיר של חידוש וללא טפסים וכמובן בלי לחכות... עשיתי את זה בשישע ההוא שפתחו את המכירה.
  2. ברשותי 2 מנויים (צמודים גם בנתניה) לשער 8... מעוניין להחליף על מנוים לשער 7 או 11 ( יציע עליון). דברו איתי בווטסאפ 0549252998
  3. אם יש פה מישהו שברשותו מנוי/2 מנויים לשער 7 ורוצה להחליף ל8 אשמח אם תשלחו לי הודעה פרטית / ווטסאפ 0549252998. תודה!
  4. מוכר ניקוב לשער 8 מבוגר 40 ש"ח 0549252998
  5. בבאר שבע מפרסמים רשימה עם כל מספרי המנויים הזוכים. הרבה יותר יעיל משיטת הסמסים הכל כך מפגרת הזאת.. גם כל מי שנרשם יודע באות רגע אם הוא ברשימה, גם רואים את כמות המנויים שזכאים. קצת שקיפות ויעילות לא תזיק.
  6. גם בשביל נצחון בטוח אני לא שר שודד זקנות.
  7. נגיע למצב שיבינו שמכבי ממלאה אצטדיון גם במשחקים פח דיי לצביעות
  8. בשתי דרבי חוץ אחרונים שהייתי שילמתי מעל 120 שקל לכרטיס, אם היית בהם כמו שאתה אומר גם אתה שילמת מחיר כזה. בדרבים האלה לא מימנת להם שחקנים? תפסיקו להיות צבועים ולחפש תירוצים לא להגיע לגביע הטוטו.ולזה מעליך, אני לא אוהב שמזיינים אותי בתחת, אני אוהב את מכבי . ואם אני חייל שמקהל משכורת מצחיקה יכול להרשות לעצמי לראות מכבי ב50 שקל, גם בן אדם עובד עם משכורת מינימום יכול לבוא ב90 שקל. לסיכום- כל מי שלא מגיע כי הוא שם זין על גביע הטוטו מחפש להצדיק את סה בתירוץ המפגר הזה של מימון הפועל
  9. מה קרה להולך איתך כמו נרקומן , הכל בשביל מכבי ולכל משחק הגעתי? קל לצעוק את זה אבל קשה ליישם? אתם מגזימים בטירוף! אני חייל שמגיע מהדרום הרחוק באפטר מפגר בשביל לראות מכבי אחרי יותר מחודשיים וחצי , ונחשו מה אני משלם על עצמי מה600 שקל בחודש ועדיין שורד קשה לכם לשלם 50/90 ? אל תבואו - לגיטימי . אבל אל תתריסו לאחרים ותגרמו נזק לקבוצה. המחירים סבירים מאוד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.