Jump to content

איתי-מכביסט

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Posts פורסם על ידי איתי-מכביסט

1. השינויים בסגל בקיץ יהיו חייבים להיות דרסטיים,בטח עם רובי ישאר. 

לא הגיוני לרוץ עוד עונה עם זר וחצי בהרכב ואני מקווה שהפעם יביאו זרים איכותיים שבאמת ישחקו למרות שאני סקפטי כמה שזה יהיה אפשרי עם המצב בארץ . 

מוסקרה,ולוקאסן מסיימים חוזה ואין שום שישארו. 

גם סאבוריט מסיים חוזה והייתי משאיר אותו רק במידה ויש מצב לאיזרוח/תושבות. 

קיקו  שחקן טוב אבל לדעתי לא ישאר כי פשוט לא מתחבר לו כאן ואם יש עליו הצעות בפורטוגל צריך למכור 
    את אדו (שזה אגב עוד רכש הזייתי בינואר) צריך להשאיל לקבוצה בתוך הליגה 

2. ארשום גם פה מה שרשמתי בנושא על רובי . 

בולט מאוד לעין שהסגל הזה חסר איכות בצורה מאוד משמעותית . 

אנחנו משחקים באופן קבע עם זר וחצי(סאבוריט) כששחקנים שאמורים להיות חילופים נחמדים במקסימום כמו דוידה/עידו מרותחים להרכב. 

לא יודע אם ההחלטות האלה הן רק של רובי ואם הן מקצועיות בלבד אבל משהו פה פשוט לא הגיוני . 

לדעתי העובדה ש4 זרים במכבי לא רואים דקה וברוב הפעמים , גם אתמול במשחק קריטי בפלייאוף, פאקינג 4 מהם אפילו לא בסגל היא חסרת תקדים. 

פשוט מעצבן 

3. רובי מנהל משחק לא טוב, לא חושב שיש מישהו שיחלוק על זה. 

אבל אם נסתכל על התמונה הגדולה,אפשר לראות שהסגל הזה חסר איכות בצורה מאוד משמעותית . 

אתה משחק באופן קבע עם זר וחצי(סאבוריט) כששחקנים שאמורים להיות חילופים נחמדים במקסימום כמו דוידה/עידו מרותחים להרכב. 

לא יודע אם ההחלטות האלה הן רק של רובי אבל משהו פה פשוט לא הגיוני . 

4. בניית סגל כושלת בלי קשר לאיך שהעונה הזאת תגמר. 

לא יכול להיות שאין לי מגן ימני נורמלי, לא יכול להיות שההגנה שלי מורכבת מכל כך הרבה בינוניות(מינוס),לא יכול להיות שיש לי 4 זרים שלא רואים סגל! בעולם שמותר שישה זרים .

הנחמה היחידה שלי במצב הזה היא שיש כלכך הרבה מה לשפר בסגל הזה שפשוט אין מצב שזה לא יקרה בקיץ 

5. עונה שהיא פשוט מאניה דיפרסיה . לא היה כדבר הזה . 

התחושה הזאת שאני מוביל דו ספרתי תוך כדי הפלייאוף ועדיין לא סומך על הקבוצה זה חסר תקדים. 

אני כלכך יותר פוחד לאבד את האליפות הזאת מאשר רוצה לקחת אותה שאין לזה הסבר הגיוני. 

חיייבים לנצח בשני 

6. 1 hour ago, judymaccabi said:

אין לדעת. גם יקיר זילברמן הבקיע בצרורות בנערים א וכשעלה לנוער ראו שזה לא זה. יש עליו דיבור טוב, בעונה הבאה בנוער כבר יהיה אפשר לדעת פחות או יותר מה הפוטנציאל שלו.

הוא בן 15 , לא חושב שישחק בנוער שנה הבאה 

7. אגב מחלקת הנוער, נערים ב׳ ניצחו אתמול 5:1 את הפועל בדרבי. עילאי בן סימון כבש שלושער. 

מדובר על ילד שנתון 09 שמשחק עם שנתון מעל ותופר את הליגה שם בקלות (34 שערים בכל המסגרות, 27 בליגה ב 23 משחקים) 

מישהו מכיר/שמע עליו?

8. קו ימין של אבישי כהן ודן ביטון זה הרבה מתחת לרמה הראויה למכבי . 

לתת בקיץ לבית״ר עם עוד קצת כסף בתמורה לעדי יונה.

מת להתחיל לראות שחקן קו אמיתי נוסף חוץ מדוידה משחק בימין (אדו/קיקו או אפילו יוני עדיפים שם). 

אגב, מישהו עקב אחרי בן הרוש של הפועל חיפה ויודע להגיד התרשמות ממנו?

9. 46 דקות לפני, PLASTOMAN said:

הגול השלישי מייד לפני סיום המחצית שבר אותנו. גול שמזקק את מכבי העונה.

הרמה קלה, שיטוט של סבוריט ושוער שנכנס לקומה.

מאמן נורמלי, אפילו לא טוב, מגיב ועושה משהו כדי לעצור את המפולת המנטאלית.

לא עשה כלום.

הגולים שנכנסו אתמול הטריפו אותי . 

להוציא את המספרת שזה ביצוע מטורף 

שאר הגולים היו קלים ומטומטמים ברמה בלתי נתפסת שכל אחד מהם מזקק טעויות של כל שחקן ושחקן בהגנה . 

מקווה מאוד שמנספורד מבין שההגנה חייבת שדרוג רציני מאוד מאוד בשנה הבאה 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.