Jump to content

איתי-מכביסט

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by איתי-מכביסט

1. בעקבות בלתם מוכר כרטיס לעליון נגד חדרה בגביע היום (מחיר עלות כמובן)
  2. הזוי אם זה המצב אם גם מדמון יחתום שם בסוף אפשר לקפל את הבסטה
  3. יכול להיות שהפרסומים של רז אמיר וטוכמן על מדמון שיצאו ביחד בדיוק אחרי הפרסומים שקאסה בחר בחיפה נועדו סתם כדי להרגיע את האוהדים ולא כי באמת יש התעניינות/שיחות נערך
  4. מדמון חייב להיות פה בלי קשר לקאסה הזה. מצבת החלוצים שלנו מורכבת מחלוץ (על) בן 37 וחלוץ צעיר שלוטש עיניים לעבור לחול ושמשחק גם מדי פעם באגף. אין לנו אף חלוץ נוסף על הספסל ומדמון עושה רושם של פוטנציאל מעולה שחייבים לשים עליו את הזטונים
  5. איבדנו את הבכורה בליגה הזאת. הגיע הזמן שכל המערכת הזאת תעשה חושבים .
  6. בעיות אופי? איפה שמעת את זה? אני שמעתי בדיוק הפוך . אגב, רז אמיר כותב בכתבה שלו בוואן שגורם במכבי אומר שאנחנו מנהלים מעקב אחריו כבר מגיל 14 ומנסים להחתים אותו מאז וחיפה הצטרפו לאחרונה למו״מ רק בגלל הפציעה של ג׳אבר
  7. מדהים לראות קבוצה אחרי 3 אליפויות בפורמה הכי טובה בליגה שהרכש זורם אליה בלי סוף ומנגד קבוצה ש״צמאה״ להחזיר את האליפות אחרי 3 שנים ,שפתחה סיבוב עם קצב צבירת נקודות של הפועל חדרה פותחת כל משחק עם זר אחד בלבד בהרכב מתמהמהת בחלון העברות וכל היום מספרים סיפורים על כמה קשה להביא שחקנים . וזה כל ההבדל
  8. על הנייר התוצאות הביאו אותך לקרוא לקיץ הזה ״קיץ טוב״ . אם נתעלם רגע מהעובדה שמילסון בנבחרת שלו ,בפועל אתה משחק עם זר 1!!!! בהרכב ואתה בכלל לא מנסה להביא זרים בינואר אז זה אומר המון על בניית הסגל שלך ועל מי שמנהל אותו
  9. השחקנים על הדשא נראים ומשדרים בדיוק מה שמשדרת ההנהלה עם ההתנהלות הזאת ברכש-שובע,עייפות חוסר חשק.
  10. לא מסכים איתך. הביא נקודות כמה משחקים אבל גם יש לו חלק לא קטן באיבוד של 5 הנק׳ בשני המשחקים האחרונים . לא מצדיק מקום של זר.נקודה.
  11. מסכים מאוד. אם לדוגמה החליטו שמוותרים על קינדה משיקולים כלכלים (ידוע שמיץ לא דוגל בלתת חוזים ארוכים במשכורות עתק לשחקנים בני 30) אז מילא. אבל שחקן כמו מדמון לדוגמא חייב להיות פה . עם כל הסגל ה״רחב״ שבנו פה הגענו למשחק עונה בלי שחקני קישור בספסל,בלי מגן ימני,בלי חלוץ מחליף ועם 2 שחקני נוער ללא דקת בוגרים על הספסל . זאת העונה הכי עמוסה אי פעם ויש לדברים האלה מחירים
  12. המשחק הכי חלש שלנו העונה עם פתיחה מבישה ומחצית שנייה מתחת לכל ביקורת. לא לבעוט למסגרת מחצית שלמה,במשחק עונה,בבית כשאתה בפיגור זה בלתי מתקבל על הדעת. הלאה
  13. תירוצים תירוצים. חיפה הביאו עוד לפני שנפתח החלון 3 שחקני רכש במיליוני יורו ואתה עדיין עם 5 זרים והבאת בסך הכל את בלטקסה בחינם . מצטער אבל התירוצים האלה לא קונים אותי. אם קשה להביא זרים תתאים את עצמך לסיטואציה ותביא את הישראלים הכי טובים שעל המדף. כרגע נראה שבכל מה שקשור לרכש אנחנו לגמרי לא במשחק למרות כל האהבה והערכה לבן
  14. אין לי ספק שזה לא מסיבה מקצועית כי אם כן זאת החלטה הזויה בהחלט
  15. הייתי חושב על לפתוח עם תורג׳מן . ערן נראה עייף מאוד משחק אחרון ונראה לי שלא תזיק לו מנוחה כדי לבוא טרי לחיפה
  16. לא לזה פיללנו אבל יכול להיות שבהתאם לסיטואציה לא התאפשר להביא משהו טוב יותר מקווה שיהיה בסדר ומתן ישתפר תחת הצוות הנוכחי כמו כמה שחקנים אחרים. שיהיה בהצלחה
  17. פנדל הזוי. ועוד יותר הזוי שהחליט להשאיר את ההחלטה שלו למרות שקראו לו לואר
  18. זה. משום מה לא ראיתי שזה דווח (וגם לא בטוח שזאת הסיבה שלא משחק) אבל דוידה נפצע ושבר כמה אצבעות ביד לפני כמה אימונים
  19. בלי חלילה לזלזל,הוא ילד בן 19 שמשחק בחדרה ועד לפני 3 חודשים אף אחד לא ידע מי הוא. מאמין ששם כמו מכבי עם שכר פי כמה (אחרי כל הקטע של משכורת חייל וכו) ולשחק לצד שחקנים טובים וצוות שיכול לשפר אותו מאוד זאת החלטה די טובה בשבילו. בתור 9 הוא בטח לא יקבל הרבה דקות בטווח זמן המיידי (ר״ע דור תורג׳מן) אבל להבנתי הוא במקור משחק ב 10 וזאת עמדה שהוא דווקא יכול לקבל דקות יפות במכבי בעומס המשחקים הנוכחי
  20. צחוק בצד, הייתי בהחלט בוחן את האופציה הזאת ברצינות. נראה שמדובר באחלה ילד עם פוטנציאל טוב וחרדה זה לא מכבי פ״ת ומאמין שיהיה אפשר להביא אותו בסכומים הגיוניים. הוא כבר עם 7 שערי ליגה בפחות מסיבוב
  21. מכבי ישנים בעמידה. לפי הפרסומים (כן צריך לקחת בערבון מוגבל אבל בכל זאת) נראה שאנחנו מפסידים לחיפה 2 שחקנים שאנחנו מעוניינים בהם (לסובוי הזה וקינדה) באותו יום וזה נותן תחושות רעות מאוד.
  22. נערים א׳ מנצחים 1:0 חיפה בתוספת הנוער מנצח 2:1 את חיפה אחרי מהפך
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.