Jump to content

איתי-מכביסט

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by איתי-מכביסט

1. עוד חלוץ ? אנחנו בלי מגן ימני מחליף,עם מגן ראשון בינוני מינוס ,2 בלמים פרווה ועוד אחד שמכר אותנו היום. החיזוק היה חייב להגיע לחוליה האחורית .
  2. הוא מצטט שם כמה כתבים סלובנים. נראה כאילו בחר את אלה שלכלכו הכי הרבה על אדו ואת הציטוטים שלהם הכניס לכתבה
  3. כתבה ממש טינוף, נראה שממש חיפש להוריד את ההתלהבות ממנו. נקווה שיהיה טוב ויפתיע כי הפוטנציאל לגמרי שם שיהיה בהצלחה
  4. מסכים איתך לגמרי, וגם ברמה האישית אני חושב שיש לו עוד המון מה לתרום אבל יש את כל הקונספירציה הזאת שהוא מצלם סרט בגלל שזאת העונה האחרונה לו וזה
  5. נראה לי שבונים על מכירה של תורגמן (די סביר) ואולי פרישה של ערן
  6. שמתי לב שבאופן מגמתי על כל רכש שמגיע למכבי הסכומים שמפורסמים בספורט 5 גבוהים (סכום העברה/שכר) גבוהים יותר ממה שמפורסם בשאר האתרים. מה הקטע הזה ? כאילו מנסים להחזיר את הנרטיב שהכסף של מיץ הורס את הליגה בזמן שהבוס שלהם (יענקל׳ה) מפזר פה כסף כמו סוכריות?!
  7. מבין למה הם לא שחררו אותו. אם יש להם סיכוי כלשהו לשרוד בליגה זה רק הוא. הוא הבקיע 9 מתוך 13 שערים שלהם בליגה העונה (לא כולל הגול נגדנו שלדעתי נרשם כעצמי של מוסקרה)
  8. ראיתי את הסרטון הזה. יש שם איזה שחקן שהרס לו לפחות עוד 3/4 בישולים אחרי שהחטיא מצבים של 200 אחוז.
  9. אם וכאשר זה יתברר כנכון , זאת החתמה מאוד מאוד מוזרה . להביא שחקן צעיר ולא מנוסה לעמדה עמוסה (חלוץ/כנף) כשיש על הפרק (לפי הדיווחים) את יחזקאל שהוא שחקן ישראלי בכיר שמועמד לעמדה הזאת זה לא ברור . הייתי מעדיף מגן/בלם זר במקום. הדבר היחיד שיעשה לי שכל בהחתמה שכזאת זה אם ירכש ויושאל כפוטנציאל לעתיד
  10. וגם זול יותר. לפי הדיווחים יואב כץ דורש בערך חצי מיליון יורו והמחיר של דזנט הוא לפחות כפול
  11. שועליקו, יש לך מידע נוסף על זה או שמבוסס על העובדה שדזנט לא שיחק היום?
  12. דקות בכורה של שניהם בקבוצת הנוער. אבו פרחי,בלאי וקורדובה היו מחוץ לסגל בגלל ענייני משמעת
  13. לא שאכפת לי יותר מדי אבל רק לי זה נראה שהמציאו צהוב שני לאומנגה הזה של סכנין?
  14. כמה זה מבוסס קמחי? אם כן זה יכול להיות הגיים צ׳יינג׳ר של העונה
  15. פוטנציאל רציני, יש לו המון תכונות טובות וחשובות לחלוץ (מהירות,דריבל לא רע,סיומת טובה) . הוא משחק בקבוצה מזעזעת שכמעט ולא מגיעה למצבים ולדעתי בקבוצה טובה יכול לתת תפוקה הרבה יותר טובה. במציאות של שוק זרים מוגבל ושוק ישראלי מוגבל לא פחות שחקן עם פוטנציאל כזה חייב להיות פה גם אם בסוף לא יתפתח להיות מה שמצפים ממנו.
  16. הסיפור עם מלדה מאכזב אותי מהסיבה הפשוטה שזה כנראה אומר שאנחנו מוותרים על לנסות להביא את מדמון .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.