Jump to content

איתי-מכביסט

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by איתי-מכביסט

1. עדיין יש איסור על הכנסת ציוד כולל תופים??
  2. בני זונות. עצרו את כל הלהט והאטרף שהיה לקראת המשחק הזה. מה הקשר לתופים?!!!!
  3. אני מאוד מאוד מקווה שההנהלה מבינה שהפריצה לדשא ( של האוהדים שלנו ) הייתה לטובת מכבי ולא נגדה !! כוחנו באחדותנו ?
  4. אחלה סרט. ראיתי אותו אתמול בקולנוע ולא הפסקתי לצחוק, מומלץ !
  5. מתחנן לקישור טוב !!! אני נמצא בברלין עם מלא חבר׳ה צהובים שמחפשים כבר חצי יום שידור טוב שיהיה
  6. הפסיד כמה משחקים (בעיקר עם תחילת דרכו של פאקו) בגלל שהיה בנבחרת וגם היה פצוע מחזור אחד אם אני לא טועה
  7. מרציאנו עם הצלת ענק, בן חיים (שלנו) עם מחצית ראשונה אדירה , טבח וטיבי נהדרים ( איפה היו בגול) נאתכו לא רע . כל השאר היו חושך. אלברמן חייב לשחק במקום ייני ואני גם חושב שמקומו של שכטר לא על המגרש ( במיוחד לא על חשבון טוט)
  8. אהלן חברה, אני זוכר שלפנאטיקס ( ועוד לפני כן,לשחקן) היה מן ברית אוהדים עם אוהדי אייאקס. אני זוכר שקראתי על הברית הזאת באתר אוהדים של אייאקס ותוך כדי ויכוח עם חבר( קומוניסט) רציתי להראות לו את הערך הזה באתר שלהם אבל הוא פשוט נעלם... עכשיו השאלה שלי היא כזאת: הברית הזאת עדיין קיימת? אם כן, זכור לכם משחק לאחרונה שהיה איזה אירוח של אחד מהקהלים ?
  9. מה זה התגובות האלה? זאת הנבחרת שלנו!! של המדינה שלנו!! ולעניין, אני חושב שהיה מקום בסגל בשביל בן בסט במקום בן שהר וגם לאלברמן
  10. לא יודע על מה אנשים פה מדברים... מלבד ההחמצות ( שעוד יהפכו לשערים בקרוב) עדן היה טוב מאוד לדעתי. עושה המון תנועה וכאב ראש להגנה ובכך נותן יותר מרחב לשחקנים שצריכים מרחב (זהבי,טב"ח). מלבד זאת אני חושב שכל הדיבורים על אופי ומנטליות של ילדה קטנה הם שטויות כי עדן קיבל כמו גדול את הסיפסול שלו והוא עוד יבוא על שכרו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.