Jump to content

איתי-מכביסט

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

Everything posted by איתי-מכביסט

1. ארשום גם פה מה שרשמתי בנושא על רובי . בולט מאוד לעין שהסגל הזה חסר איכות בצורה מאוד משמעותית . אנחנו משחקים באופן קבע עם זר וחצי(סאבוריט) כששחקנים שאמורים להיות חילופים נחמדים במקסימום כמו דוידה/עידו מרותחים להרכב. לא יודע אם ההחלטות האלה הן רק של רובי ואם הן מקצועיות בלבד אבל משהו פה פשוט לא הגיוני . לדעתי העובדה ש4 זרים במכבי לא רואים דקה וברוב הפעמים , גם אתמול במשחק קריטי בפלייאוף, פאקינג 4 מהם אפילו לא בסגל היא חסרת תקדים. פשוט מעצבן
  2. רובי מנהל משחק לא טוב, לא חושב שיש מישהו שיחלוק על זה. אבל אם נסתכל על התמונה הגדולה,אפשר לראות שהסגל הזה חסר איכות בצורה מאוד משמעותית . אתה משחק באופן קבע עם זר וחצי(סאבוריט) כששחקנים שאמורים להיות חילופים נחמדים במקסימום כמו דוידה/עידו מרותחים להרכב. לא יודע אם ההחלטות האלה הן רק של רובי אבל משהו פה פשוט לא הגיוני .
  3. בניית סגל כושלת בלי קשר לאיך שהעונה הזאת תגמר. לא יכול להיות שאין לי מגן ימני נורמלי, לא יכול להיות שההגנה שלי מורכבת מכל כך הרבה בינוניות(מינוס),לא יכול להיות שיש לי 4 זרים שלא רואים סגל! בעולם שמותר שישה זרים . הנחמה היחידה שלי במצב הזה היא שיש כלכך הרבה מה לשפר בסגל הזה שפשוט אין מצב שזה לא יקרה בקיץ
  4. עונה שהיא פשוט מאניה דיפרסיה . לא היה כדבר הזה . התחושה הזאת שאני מוביל דו ספרתי תוך כדי הפלייאוף ועדיין לא סומך על הקבוצה זה חסר תקדים. אני כלכך יותר פוחד לאבד את האליפות הזאת מאשר רוצה לקחת אותה שאין לזה הסבר הגיוני. חיייבים לנצח בשני
  5. ראיתי את הסרטון, כאילו נראה שאין איזה תכונה בולטת מדי (מהירות/טכניקה/כוח) אבל כנראה שאיכשהו במכלול זה מתחבר למשהו מפלצתי מבחינת כיבוש שערים בגילאים האלה
  6. אגב מחלקת הנוער, נערים ב׳ ניצחו אתמול 5:1 את הפועל בדרבי. עילאי בן סימון כבש שלושער. מדובר על ילד שנתון 09 שמשחק עם שנתון מעל ותופר את הליגה שם בקלות (34 שערים בכל המסגרות, 27 בליגה ב 23 משחקים) מישהו מכיר/שמע עליו?
  7. גם בפורמט החדש יש נשירה בין המפעלים במוקדמות ?
  8. נורבגיה מובילה 2:0 במחצית. מישהו רואה ויכול להגיד איך החבר׳ה שלנו ?
  9. מישהו יודע מה קורה עם כרטיסים לגביע ?
  10. קו ימין של אבישי כהן ודן ביטון זה הרבה מתחת לרמה הראויה למכבי . לתת בקיץ לבית״ר עם עוד קצת כסף בתמורה לעדי יונה. מת להתחיל לראות שחקן קו אמיתי נוסף חוץ מדוידה משחק בימין (אדו/קיקו או אפילו יוני עדיפים שם). אגב, מישהו עקב אחרי בן הרוש של הפועל חיפה ויודע להגיד התרשמות ממנו?
  11. אדו קיקו מוסקרה ולוקאסן לא בסגל ,אשכרה קבוצה בלי זרים. מישהו חייב לתת על זה את הדעת כי זה פשוט חסר תקדים בעיניי . מסתבר שכשדן ביטון כשיר גם D9 לא תזיז אותו מההרכב
  12. מדמון נפצע ויצא דקה 40 נקווה שלא מדובר בפציעה רצינית
  13. הגולים שנכנסו אתמול הטריפו אותי . להוציא את המספרת שזה ביצוע מטורף שאר הגולים היו קלים ומטומטמים ברמה בלתי נתפסת שכל אחד מהם מזקק טעויות של כל שחקן ושחקן בהגנה . מקווה מאוד שמנספורד מבין שההגנה חייבת שדרוג רציני מאוד מאוד בשנה הבאה
  14. דן ביטון עדיין מתרוצץ כמו איזה תרנגול מבוהל שם על המגרש ? חבר שואל וברצינות, איזה חילוף עלוב של רובי. דן ביטון מוכיח שוב שהוא (כמו רבים אחרים בסגל הזה) פשוט לא עשויים מהחומר שצריך למכבי
  15. קח את הרגליים ולך , קח איתך גם כמה מהעלובים האלה שאתה מלחים להרכב גם כשמסריחים את הדשא
  16. מעצבן הקטע עם אדו, חוץ מזה אחלה הרכב ואחלה רוטציה יאללה מכבי!
  17. לפי וואן דווקא נחמיאס יפתח מגן ימני (?)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.