Jump to content

Moryo

משתמשים רשומים
    357
  • Last visited

Everything posted by Moryo

1. אם יש לך סמארט של lg/סמסונג אתה יכול לראות דרך פרטנר או סלקום.
  2. לא קרה כלום, אה? תספר את זה לאנשים שאיבדו את יקיריהם בלבנון וצריכים לראות את הדגל הזה מונף פה בגאווה, הכל בחסות "סולידריות" מלוקקת שלא מזיזה לאף אחד. ראינו כבר את התגובות ברשתות החברתיות, ממש עזר לנו.
  3. כמובן שכל מהדורת חדשות ברחבי העולם נפתחה עם ידיעה על בניין העירייה בת"א שנצבע בצבעי הדגל הלבנוני
  4. עכשיו בתגובה לחולדאי, כל הלבנונים מגיבים שהם היו מעדיפים למות ולא לקבל מאיתנו עזרה, כולל אמירות בסגנון: "נדליק את תל אביב עם טילים". אבל העיקר שהשרמיט יצא יפה נפש ומאונן על עצמו למוות.
  5. רוב הסיכויים שמי שישלם לך הרבה כסף על אתר יבחר לעשות את זה אצל מישהו מקצועי שזה התחום העיקרי שלו, מי שלא ישלם הרבה יעדיף לשלם לאיזה ילד שיעשה לו משהו בוויקס.
  6. אחרי האליפות הראשונה שלהם, עלה להם קצת השתן לראש והם בדקו אם ניתן לבצע הרחבה של טרנר (רצו ל-30 אלף), הם ראו שהאצטדיון לא בנוי כך שיש אופציה להרחיב אותו בקלות וצריך להרוס ולבנות מחדש במקרה כזה.
  7. לא משנה מה, תקנה מקרן קול עם סאב, זה מה שעושה את ההבדל בצפייה בסרטים.
  8. אני מניח שאתם מקבלים את החסימה של האייפון, פשוט תפתחו את הקבוצה דרך טלגרם ווב
  9. בנוסף ל-the woo, גם זה שיר טוב מהאלבום שלו: אחד מת, השני מקליט מהכלא
  10. זו חרטא, דברים שהיו רלוונטיים אולי לפני 20 שנה, היום תואר זו ממש לא רשת ביטחון.
  11. בעיקרון הכל אפשר ללמוד לבד, השאלה היא אם אתה מסוגל לזה. לא הייתי ממליץ על קורסים של האקריו כי הבנתי שהרמה ממש נמוכה, אני יודע שג'ון ברייס דווקא סבבה. ואמנם אני למדתי מדמח, אבל אני אצא פה עם דעה לא פופולרית כשאגיד שיש מצב שהתואר לא כזה קריטי, לא מעט מפתחים שאני מכיר למדו לתכנת לבד/עשו קורסים/בוטקאמפ והם ממש סבבה. יש לי חבר שעבר בוטקאמפ של לה וואגון, עבד שנתיים באיזה סטארטאפ ועבר לא מזמן למייקרוסופט, לא חסרים סיפורים כאלה.
  12. יש לו לוק של אחד שדופק לנו גול בקרן, אבל גול מצחיק כזה שהכדור פוגע בו בטעות ונכנס.
  13. אני אוהב את זה שגם הם קלטו שטכנית והצורר זה אותו בן אדם, שרשור הזיה
  14. אם אתה רוצה סוס עבודה אז תקנה רנצ'יליו סילביה (ואת מטחנת הרוקי שבד"כ נמכרת איתה בסט). כבר שנים שהיא נחשבת הטופ של המכונות הביתיות.
  15. אתה רוצה מכונה ומטחנה בנפרד או מכונה אוטומטית שגם טוחנת?
  16. היתרון של נאנוסל הוא בעיקר ב"בליעת" אור, הוא אחלה אופציה לחדרים מוארים יחסית (כמו סלון).
  17. מסכים עם קאוביין, זה פחות הקללות ויותר הבושה וההשפלה. קשה לי לראות אותם חוזרים מזה, אולי אם יעברו לחו"ל או משהו כזה.
  18. אני הולך להצביע ביבי רק בשביל הסיכוי הקטן שמתישהו הוא יעלים את גיא פלג בחולות ראשון.
  19. מה שהכי כיף היום זה להגיב לאוהדי חיפה כמו שהיו מגיבים לנו בתקופה שהם היו טובים: "אל תדברו על ההווה, לא מתעסקים בעבר"
  20. אני מאמין שתוצאת המשחק אתמול שלחה קולקציה שלמה לפח
  21. תבדוק כמה עולים הדגמים החדשים שלהם (gx, cx וכו'). בכל מקרה זה לא משנה, גם לשים 5 אלף ואחרי 3 שנים לסבול מצריבות זה מבאס.
  22. אני אוסיף גם שהיבואנים נותנים אחריות ל-3 שנים, מבאס לשים 15 אלף על מסך שעוד 3 שנים יסבול מצריבות בלי אפשרות לתיקון או החלפה.
  23. רק lg, אבל לא לגעת ב-oled כי לטווח הרחוק זה על הפנים.
  24. מכבי חייבים לתת לו צ'ק ולהגיד לו שירשום כמה שבא לו, אסור לוותר עליו, יותר חשוב מכל שחקן שלנו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.