Jump to content

Moryo

משתמשים רשומים
    357
  • Last visited

Everything posted by Moryo

1. די כוסאומו, שיילך לשם וישחרר מאיתנו, נמאס כבר מהחרא הזה כל חלון העברות מחדש
  2. יש לך גם ביצים מטיטניום, צריך אומץ בשביל לערוך כזה ניסוי
  3. אחד הסמלים של מכבי החדשה, כואב הלב שככה זה נגמר.
  4. לא. גם אפשר להבין מרז אמיר שזה כנראה מישהו מהחבר'ה של דוניס, מישהו שם מדליף.
  5. לא חסרות הדלפות. רז אמיר מעלה לך לפני כל משחק את ההרכב במלואו, מישהו מדליף לו (כנראה מסביבתו של דוניס), אני מאמין שגם עיתונאים אחרים מקבלים הודעות משחקנים.
  6. הקטע הוא שאפל היה יחסית יציב בהשוןאה לטסלה. טסלה זו מניה שהתחילה את השנה על 400 דולר, עכשיו הם על 500 אחרי ספליט של 5, פשוט פסיכי. אני לא מתלונן, כי סה"כ זה היה מצוין מבחינתי, אבל מרגיש כאילו זו בועה שהולכת להתפוצץ והרבה אנשים יאכלו אותה על זה.
  7. בינתיים היה יום טוב בזכות טסלה והספליט, מעניין מתי הבועה תתפוצץ.
  8. כדאי שנתחיל להתרגל להפסיד מדי פעם, איביץ' זה בינגו של פעם בחיים. או שפשוט יש מנחוס שאי אפשר להסביר על העם היווני.
  9. אם כבר בטורקיה עסקינן, אנקרגוצ'ו עם סט שאני מוכן לאמץ בשלמותו למכבי:
  10. היו מחירים כאלה בעבר, באמזון היית יכול לקנות סוני עם שני שלטים ומשחק ב-1100 שקל. בגלל הקורונה, אנשים התחרפנו בבית ומחירי הקונסולות קפצו בצורה פסיכית.
  11. ממליץ לחכות לפחות חצי שנה-שנה עד שמזמינים, תמיד יש בעיות בדגמים הראשונים שיוצאים.
  12. תקציב? חוץ מזה שעדיף פשוט לראות בעיניים ולהחליט.
  13. מה שמעצבן זה שגם מיכה צפוי לכזאת פרידה, זה ממש יכאב.
  14. זה גם נכון, יש מצב שיתחילו עם רגולציה נגדם כדי לשקם את ענף המלונאות, השקעה מעניינת, אבל יש בה גם את הסיכון הזה.
  15. אצל כדורגלנים זה פחות קריטי בגילאים האלה, הוא לקראת תקופה שממנה הוא רק יתחיל לרדת ביכולת. מגיל 18 אומרים שהוא צריך להתנפח, הוא לא יתחיל עכשיו.
  16. אין מדויק מזה, חבורה של אנשים שמבלבלים את המוח. ואם אני כבר מגיב פה אז אזרוק טיפ: שימו לב להנפקה של airbnb בחודש הבא, מנפיקים כשהענף והמניה יחסית ברצפה, לפי השווי האמיתי של החברה, מפה אפשר רק לעלות.
  17. אתה לא מתחיל להתנפח בגיל 28-9, זה משהו שעושים בשנות העשרים המוקדמות של הקריירה.
  18. דן ביטון עם בכורה מבטיחה מאוד. אילון התחיל קצת למסור ויצאו מזה מצבים טובים (מסירכ אדירה לביטון בתחילת המחצית השנייה), עדיין לוקה קצת בקבלת ההחלטות, אבל ניכר שיפור וזה יכול להפוך אותו למפלצת. בלאקמן היה סבבה, עושה טוב את תפקיד הפיבוט+צמד. גררו שחקן מאוד מעניין, הרמות מצויינות, פרשנים מסוימים אפילו יקראו להן קרוסים כדי לציין שזו הרמה איכותית.
  19. מניאק מי לא עם ניבו בנוגע למשחקי מחשב
  20. א. רואים את זה עוד ממשחקים קודמים ב. כמו שאמרו פה, גם הבישול הזה היה ניסיון בעיטה לשער
  21. אילון מתחיל לפתח תכונות של ילד זין אגואיסט, מאוד מקווה שינערו אותו קצת וילמדו אותו שלא חייבים תמיד ראש בקיר.
  22. למה להסתבך עם vpn ושירותים שעובדים רק בחו"ל? אני כבר 4 שנים עם iptv, משלם 27 שקל בחודש ויש לי הכל בלי בעיות. מחיפוש זריז בטלגרם מצאתי את השירות הזה: https://opentv.wixsite.com/kingtvland/payment-1 אם תחפשו אני מאמין שתמצאו עוד.
  23. במצב כזה, רק שירותי iptv יתאימו לך, אתה יכול לחפש בטלגרם, לא חסרים כאלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.