Jump to content

Moryo

משתמשים רשומים
    357
  • Last visited

Everything posted by Moryo

1. להחתים אותו ואת התינוק שלו לכל החיים
  2. חבל שהוציאו את אבינועם גיבור, במיוחד כשראו את החוקר מגיש לו את המחברות ודי ברור מה הולך לקרות. סצינת הסיום פשוט ווואו, הכי עוצמתי שיש.
  3. אז היריבות בליגה לא מעניינות אותו, כי אין מצב שהוא לא היה מגיב לחילופים של אזולאי ויחזקאל אם היה מכיר את אשדוד.
  4. לא רוצה את דוניס פה גם אם ניקח בטעות אליפות וחצי גמר אירופית. מאמן זבל שלא מתכונן ליריבות, לא יודע לקרוא משחק והורס לנו שחקנים (אילון, קארצב, חוזז ואפילו ריקן נעלם אצלו קצת). מילא קארצב שתקוע על המשבצת הכי חזקה אצלנו ואפשר להבין אם לא ימצא מקום, אבל לא יכול להיות שגררו ובלאקמן מקבלים דקות לפני חוזז או אילון. מה שמבאס זה שהוא כנראה יפוטר כשכבר נאבד את אירופה והליגה תברח לנו.
  5. איך עדיין לא הפכו את חולון למגרש חניה של ראשון?
  6. להגדיר את הראוטר שלך זה שטויות. באיזו תשתית אתה? *אפשר גם לחבר את הראוטר שלך לראוטר שלהם (כשהוא מוגדר ראוטר), פשוט יכול להיות שהם יפריעו אחד לשני מבחינת הרשת האלחוטית.
  7. אני חושב שאין לך גישה להגדרות האלה. תתקשר לתמיכה שלהם ותבקש שיגדירו אותו ברידג'.
  8. אתה יכול בינתיים להוריד מהטלגרם, חפש נתי מדיה או אריאל מזרחי. אלה קבוצות עם סרטים וסדרות להורדה.
  9. המשלוח הסטנדרטי של אליאקספרס מצוין, מגיע מהר בזכות השת"פ שלהם עם הדואר.
  10. לא מתכוון בקטע של שתיית אלכוהול, פשוט הוא קוקסינל גם במונחים של ימינו, אז בוודאי שלא היו כאלה קוקסינלים בצה"ל או אפילו בחברה הישראלית באותה תקופה.
  11. לגמרי מאוסה. לקחו דמות מוגזמת גם יחסית למילניאלז שנעלבים מכל דבר ודחפו אותה בסבנטיז כשילדים בני 15 היו דופקים ערק לארוחת בוקר.
  12. בפודיום האחרון עם אוהד כהן הוא זורק שם משהו על זה שהשאלנו איזה אפריקאי אחד לראשון. לא הצלחתי למצוא על זה שום דבר חוץ מזה: https://www.rishon.news/2020/01/19/פרסום-ראשון-חיזוק-צעיר-בעל-פוטנציאל-גד/ השחקן עדיין משחק בראשון, מישהו יודע מה הסטטוס שלו במכבי?
  13. ביטון קצת הולך לאיבוד באגף, חייב לעבור לאמצע. חייבים גם לעבוד על תרגילי קרנות על קנדיל, הוא מגיע ראשון כמעט לכל קרן אבל נוגח החוצה.
  14. זו תגובה אחרונה שלי בנושא כי אני חושב שאתה מאבד עצמך לדעת בין סיסמאות וקלישאות. אני לא צריך שתסביר לי שום הבדל כי אין הבדל. כל המועדונים כרגע נמצאים באי ודאות כלכלית בגלל הקורונה, אני גם לא מדבר בכלל על רכש כי הרכש סביר, אני מדבר על התנהלות כללית של מועדון. אין לנו מנהל כבר שנה, וככה נראה מועדון שאף אחד לא מנהל אותו. כבר שנה שיש משנה למנכ"ל אבל אין מנכ"ל, וזה נראה ככה בכל אחת מההחלטות שמתקבלות פה.
  15. אוי נו, במקום לראות שזה מאמן זבל, אתה בוחר בלייקים. הוא צריך להכיר אותם אחרי חודש. מאמן בדיחה שכל מה שהוא משדר זה ייאוש וחוסר ביטחון. השחקנים לא סופרים אותו וגם בראשון זה מרגיש כאילו אנחנו בדרך לסבוטאז'. יצחקי, שרון תמם, אנגלידיס וגם מיץ' אשמים במחדל הזה.
  16. דוניס נמצא פה כמעט 4 חודשים ועדיין לא מכיר את הסגל שלו, מאמן בושה. מאוד מקווה שהמחליף שלו יהיה נורמלי.
  17. זה היה כזה שקוף שהולכים להרוג את כולם ורק אביב אלוש ואבינועם הביצה הזה ישארו בחיים ויחלו את המסע שלהם יחדיו.
  18. "איך יונתן כואב... יונתן כהן אוהב לעשות לנו את זה"
  19. ניסית לבדוק אופציה של פיצול המשלוח? לא יכול להוזיל?
  20. מה זה אומר בכלל מעבר לסיסמה שנשמעת יפה? הדמוקרטיה מתה פה? אתה באמת מאמין לזה?
  21. עמוס לוינברג, אחד הסיפורים הכי הזויים בהיסטוריה של צה"ל, הדמות של אבינועם מבוססת עליו. מאמין שהחתול יוכל להרחיב עליו יותר טוב ממני.
  22. ככה נראית קבוצה בלי ניהול, לא מספיק לה סרבי גריאטרי אחד, היא מביאה לו גם חבר.
  23. הניצחון של ב"ש מזכיר קצת את הניצחון של הפועל על בנפיקה, היריבה ישבה עליהם ואכלה 3 עקיצות. וואלה שאפו להם ולזין על הקווים שלהם שמראה שהוא המאמן הישראלי מס' 1 היום.
  24. אני עם סטינג (ממיר שלהם בסלון, שיאומי בחדר השינה) ועובד לי חלק בשני החדרים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.