Jump to content

Moryo

משתמשים רשומים
    357
  • Last visited

Everything posted by Moryo

1. Privatevpn מאוד מומלץ, יוצא 2 דולר לחודש במנוי לשנתיים ועובד פצצה עם סטרימינג: https://privatevpn.com/prices/tl
  2. חשבתי שפופ סמוק מת: https://youtu.be/2bFh8KhDuAs
  3. לא יודע למה, אבל מכביזם זה בדם ומכביסט לעד הם מבחינתי שלומי אזולאי, לא יודע מי זה מי.
  4. חייבים קודם כל מנכ"ל, לא הדיוני ששרון תמם כבר שנתיים על תקן של "מנכ"לית בפועל". אח"כ מנהל מקצועי שיתווה דרך ואולי גם מאמן נורמלי.
  5. אם מכבי גברים, הם פשוט משנים את תמונת הפרופיל בטוויטר לתמונה של ג'ראלדש וזה הוולקאם.
  6. מה זה אומר שכטר מעורב? שרון תמם עושה חבר מביא חבר ומי שיביא חלוץ מקבל אייפון? ככה יודעים שיש חירטוטים, כשממציאים פרטים לא הגיוניים.
  7. את קפיצת המדרגה הרצינית הוא עשה בהולנד, במכבי הוא היה פחות יציב.
  8. אמר שצריכים לשחרר בסוף העונה אחרי שייקח אליפות, אבל רבע שעה לפני זה אמר שמכבי רשעים שכולאים שחקנים במקום לשחרר לחו"ל.
  9. בפרק האחרון של הפודיום, היחף בראש אמר שמכבי רשעים שלא משחררים את הצעירים לחו"ל אבל חיפה מרגשים שלא משחררים את לביא לחו"ל כי הם צריכים לקחת אליפות. ואני אזכיר גם את בוני הגאון שפירגן לחיפה על עסקת אצילי בשידור של חיפה-ב"ש: "מכבי ת"א רוצים ערכים ומוסר, מכבי חיפה רוצים אליפות" כה בונים נראטיב.
  10. ממליץ על ד"ר גב, מאוד מאוד נוחים לישיבה ממושכת.
  11. מה זה רחוק מהכרעה? המשחק עוד שנייה נגמר והם לא התקרבו במחצית לשער של חיפה, מה הוא כבר יכל לעשות?
  12. אם שחקן מפתח שלנו נמצא באותו המצב לפני משחק חשוב (נניח חיפה), הייתי מצפה ממנו לקבל צהוב שני. אל תאשימו את השחקן, תאשימו את החוק המטומטם הזה.
  13. די כבר כוסאומו עם הטרולים האלה שבאים לפה לזיין לנו את המוח. אין שום טיסה שנוחתת משווייץ עד סוף החודש. תמחקו את הנושא והיוזר
  14. יאללה תעלים את עצמך מכדור הארץ ושאחד המנהלים ימחק את היוזר שלך ואת הנושא הזה
  15. אם זה נכון - כל הפורום מתגייס לטובת המסאז' מכל הלב אם זה לא נכון - אני בא אליך הביתה ומסרס אותך יש לנו דיל?
  16. שיזדיינו, גם הם יודעים שהם ייקחו אליפות רק כי אנחנו עם מאמן שיכור, לא כי הם טובים
  17. דחפו את הנושא הזה לתחת כוסראבקום ערס
  18. לא מחזיק מג'וש כהן בופון, אבל גם דניאל לא הראה יכולת מיוחדת העונה, כל בעיטה שנייה למסגרת הופכת לגול (אמנם ברובם לא היה לו חלק, אבל זה לא שהוא עשה את האקסטרה והציל חלק מהם).
  19. דניאל ופשיץ' לא עדיפים על המקבילים שלהם, גלזר די חלש העונה (נזקי הקורונה?) ורק בגלל הישגי העבר אפשר להגיד עליו שהוא יותר טוב מהמקבילים. העונה השילוב של גולסה ופרץ עדיף על השילוב שלו ושל גולסה.
  20. מה הסיכויים שהקורונה לקחה את אישתו של אמאדור? הוא גם ככה לא רואה דשא שם, שתחזיר לנו אותו.
  21. אם לפיבן אני די סולח עקב הנסיבות, התצוגה של אלמוג לא מקובלת ומבאס לראות שהוא לא לוקח את ההזדמנויות שהוא מקבל ומנסה להראות מה הוא שווה. אם הוא לא יעשה משהו העונה, זה כבר לא יקרה.
  22. אם הוא חכם, הוא טס מפה בקיץ. בואו נקווה שהוא סתום ויחתום פה לעוד כמה עונות.
  23. שכחו שהמאמן שלהם הפך את סחיטת הפנדלים לשיטת משחק?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.