Jump to content

מר בחור

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About מר בחור

• Birthday 12/09/1980

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. 1-1 בטדי אבל הבלאגן ביציעים ממשיך המזרחי שרים "שומי שומי בן זונה", " אין לכם כבוד", "תורידו ת'חולצות" וכאלה והמערבי שרים להם "שבו בשקט ימנאייק" אם זה יימשך, בסוף ישאירו את המזרחי ביציע עד שהמערבי ייתפזרו הביתה
  2. http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3712332,00.html טוב הוא גם קיבוצניק אז עכשיו אני באמת אוהב אותו
  3. קינן קופץ' שהגיע מהפנימיה למחוננים בוינגיט ג'ינג'י קיבל המון מחמאות ופירגון בשידור בערוץ הספורט מהפרשן שחקן צעיר שמאלי ששיחק ליד הרשת בצד ימין ((מחליף את דימה) זה לא דבר אידאלי בעיקר כי הוא רק 1.90 אבל לארץ זה מספיק
  4. דיברו עליכם יפה בשידור באמצע המערכה הראשונה בערך "השחקן השניים עשר" חחחח זה נשמע מוזר ככה חפשו שידור חוזר-שווה לראות ולשמוע גם את הראיונות לפני ואחרי המשחק! אה ויש לכם חולצות חדשות ממש יפות,תחדשו
  5. אמרו לפני המשחק בשידור שהוא מתאושש מפציעה ולא התאמן וצפוי לשחק מעט כדי לא לסכן אותו לקראת המשחק עוד 10 ימים במסגרת האירופית אבל שכן ייתנו לו להוריד חלודה ולכן שיחק כמו ששיחק
  6. חובה! עליכם לראות את השידור החוזר של המשחק בערוץ הספורט כל המערכה הזו השדרים התייחסו להובלה של רמת השרון כאל משהו בלתי נתפס=זמני ואחרי נקודת המערכה הם צרחו עם כאילו ישראל הבקיעה לברזיל עם "סנסציה!! בהדר יוסף!!" אני מודה שזה צימרר אותי כי לא הבנתי מה נהיה,כולה לקחו מערכה חחח ובקטע המקצועי כמו שכתבתי-
  7. קודם לפני שמישהו מתייחס לעניין המקצועי אתם חייבים לראות את השידור החוזר של המשחק (אם יהיה בכלל בערוץ הספורט) כדי לשמוע את הראיון המעניין שערכו עם שרגא לפני המשחק שבו התייחס לזה שסתם זורקים לאוויר סיסמאות כי מכבי אפילו נחלשה ושהתקציב ירד ב-25%! ומבחינת המשחק מאוד מומלץ גם לשמוע את סיכום המשחק של זהר בר נצר שבו הוא יצא על השחקנים, טוב לא זוכר את הציטוט המדוייק אבל חלק ראיתי שמופיע באתר פה בעמוד הראשי שניהם אמרו דברים מאוד מעניינים בקשר לקטע המקצועי של מכבי בעונה הזו בעיקר כי הם התייחסו לקושי של להיות פייבוריטים מדי כל הזמן ובכל מקום
  8. יש מצב שמישהו מעלה את זה על שרת אחר? (ולא דרך יוטיוב או בחלקים נפרדים כמו שכבר שמו פה) זה פשוט רושם בכל פעם ש- There are no free download slots available בבקשה.
  9. רובנו רצינו (וגם קיבלנו) תוצאת תיקו ואם לסכם את המשחק הזה בשורה אחת - מכבי חיפה יצאה הפראיירית הגדולה של המחצית הראשונה, בית"ר ירושלים יצאה הפראיירית הגדולה של המחצית השנייה. ומילה אחת טובה לאיציק קורנפיין שמוכיח בפעם המיליון בקריירה שלו שהוא בנאדם ישר והגון שלא מחפשים תירוצים אהבתי את הדברים שהוא אמר אחרי שבתקשורת ניסו להכניס לו מילים לפה בקשר לרימון עשן (לא מכיר שוערים בארץ שהיו מתבטיאם כמוהו כתגובה)
  10. אין עידוד, יש עידוד העיקר שאין פה באמת ליגה וזה מה שבאמת עצוב איזה משחק חד צדדי 90:73 וגם זה רק אחרי מחצית שלמה של גארבג' טיים
  11. אתה לבד מול כחול שמיים נושק סלעים עזי מבט ליבכם תשאו אל כחול המים אל כחול המים במפרץ ומסביב כמו אם אוהבת לך עוטרים הרי ענק הרוח כאן בחן לוטפת לוחשת שיר בלחן דק הו מפרץ שלמה מפרץ נושק חופים לך ישירו פה שירים גם השחפים האופק רק בך ישגיח אין פה מאום מלבד שלווה כל אבן כאן לי הן תשיח כי זה מקום לאהבה כל גל קטן סוחף ברגש ומדגדג בשובבות וגם החוף ישיח חרש סיפור של יופי ובדידות ובמעמקים הרחק במים נושק הדג אל מול אלמוג וכמו ירוץ ישלח ידיים קורא לקצף שנמוג הן רק אתמול תותח הרתיע שריקת פגז סיימה הקרב הלוואי שפה שלום נשמע שלווה לכל עובר ושב הו מפרץ שלמה מפרץ נושק חופים לך ישירו פה שירים גם השחפים
  12. תמשיכו לחפש הצדקות כנראה ששלושת הניצחונות והאפשרות להכניס תופים קצת סינוורו את האווירה פה סבבה שיש שיזרוע אבל למה באשקלון ולא באחד האצטדיונים בסביבה? ועוד ב-14:30!? זה משחק שמופיע לנו במנוי ואמורה להיות התחשבות מינמלית כי כמו שהסבירו לנו יפה מאוד כל הסניגורים שיש לדריקס בפורום הזה - שילמנו במנוי גם על משחקי גביע הטוטו ומכיוון שאני מניח שאף אחד לא רוצה סתם להקשות עלינו כאוהדים - לי אין ספק המסקנה היא שהמטרה היא לחסוך בעלויות שיטור ע"י קביעת מגרש ושעה שיביאו מקסימום 100 אוהדים
  13. לא הגענו לחלק של התוצאות אבל כבר עכשיו אפשר להגיד שזה הגמר הכי מעאפן שהיה להם וואלה כמה שזה נראה השנה משעמם דרך הטלויזיה! מערכת ההגברה על הפנים (בזיון) המתמודדדים לא ממש מרגשים (לא כולל מבחינת המעריצות של ג'קו שאצלן זה מרגיש אחרת מן הסתם) ואלה שהגיעו מהעונות הקודמות איכזבו כל כך עם הביצועים שלהם (לא מתקרב בשיט לשירי מיימון של לפני שנה לדוגמא) היה מגעיל איך שעשו מזה יחצנות של כל דמות שהגיעה (תקליט, הופעה וכו) ושום אייטם לא ריגש, הצחיק או עניין בין שלב ההצבעה לתוצאות מדהים איך שהם הצליחו לעשות את זה כ"כ בנאלי דווקא השנה אחרי כל הקיץ הזה שעבר עלינו במדינה צריך ממש כישרון כדי להפיק כזה דבר מאכזב אחרי מה שהרגילו אותנו בעבר... ,
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.