Jump to content

nimrodem

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by nimrodem

1. יא וואראדי איזו קציצה !!!!!!! יהההההההההההההה יהההההההההההההה יא וואראדי איזו קציצה !!!!!!!
  2. אז שוב, למה 'קראבקוביה לא רוצחים חזרה? אין להם ברירה... הם חייבים לגרום לזה להיפסק.
  3. אבל למה קראקוביה לא מחזירים? כממה שזה נורא, אם הם לא הולכיים למשטרה, אז שלפחות יעשו סוף לרציחות האלה... הפאקמן של מילאם אדיר והיה משהו ממארסי? ועוד פעם, מה הקטע של העברית של הואק???
  4. אדיר מלמעלה ואני שוב שואל, מה זה מטאסמז???
  5. +11111111111111111 תכלס אחד השירים שיש, חייבים לשיר אותו.
  6. הייתה תפאורת 3D, דגלים, זיקוקים ובעברית שלט שכתוב בו מטאסמז(מה זה?) ומה הקטע שלפאו יש גם כרזות של ביג פאול? יש קשרים?
  7. אני, רק בן 13, ואני חייב להודות שאני אוהד מכבי כנגד כל הסיכויים. משפחה מצד אבא- הפועל באר שבע משפחה מצד אמא- הפועל ומכבי פתח תקווה. גדלתי בירושלים בשכונה שמרביצים לך אם אתה לא אוהד ביתר, אבל אין מה לעשות, כולם אמרו תראה תמשחק של ביתר מול מכבי, שכולם כמובן היו בעד ביתר, אני בהתחלה הייתי בהרגשה של יאללה ביתר, אבל אז התחיל המשחק, ופשוט התהאבתי בקבוצה, בקהל, בהכל!!!! צהוב כחול אצלי בדם פשוט, נועדתי לזה. ועדיין לא חויתי אליפות לצערי.
  8. מיד לצינור חחחחחחחחחחחח :yahoo: :yahoo: :yahoo:
  9. פשוט גדולים, חבורה של מרגשים... תודה לך מכבי :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:
  10. :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: קבוצה שגאה להיות אוהד שלה :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:
  11. נראה כאילו אריס הם הכאפות של פאוק.
  12. מצאתי סרטון קטן של הקהל שלהם... http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=tomis%20constanta%20ultras&source=web&cd=3&ved=0CCwQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DeEJeb-8hvKY&ei=ttY0T_qHIcfdsgbb2bDbDA&usg=AFQjCNFb6tCsgdOBmpcj0ZDDoANiMa0mxg איזה כיףףף!!!! מזמן לא התרגשתי ככה, סוף סוף אני רואה מזה מכבי :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:
  13. מתצל על הבורות אבל איך רוכשים כרטיס? פשוט מגיעים לשם ונכנסים או צריך מראש??? בבקשה תענו אני מת לבואא
  14. סדרה חייתית. שם את עספור בכיס הקטן. אנלא מבין איך בכיתה שלי צוחקים עליי בגלל שאני מעדיף את זה מעספור
  15. בלה בלה בלה בלה בלה בלה בלה... רק תביאו את הדרבי !!!!!!!!!
  16. אם זה מול ז'לז'ניצאר צריך לעשות תצוגת עידוד מרשימה !!!!!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.