Jump to content

nimrodem

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by nimrodem

1. מהאלבום החדש של קאיטרנדה. ציפיתי לאלבום הזה כמו מניאק. לא מאכזב. מי יודע להביא וייבים טובים כמו המפיק הגאון הזה? מה שאני צריך השנה זה אלבום חדש של ישעיה ראשאד ושל RTJ ואם מישהו פה עדיין מתעניין בהיפ הופ ניו יורקי אמיתי, אז אגדת ההיפ הופ מאסטה אייס הוציא אלבום עם מפיק העל מרקו פולו
  2. רביד פלוטניק עשה פחות או יותר את כל מה שהוא הלך נגדו בקריירה המוקדמת שלו, אתם יכולים לקרוא לזה שינוי מוזיקלי או תהליך, מה שאני רואה זה ראפר שעידן והמתיק את הסגנון שלו כדי להשתלב במיינסטרים, מבור ועם הארץ שזה האלבום הלא מלוקק האחרון שלו. בשבילי הוא גיבור ילדות שמכר את עצמו, היום הוא בפלייליסט של כל האנשי באבילון שמחה נגדם בקריירה המוקדמת שלו. אבל יכול להיות שאני סתם מדמיין. בכל מקרה, עזבו אתכם ממנו ומטןנה, ועזבו אתכם מאקשן ברונסון והאלכימאי. פאקינג קאיטרנאדה הוציא אלבום חדש אחרי 3 שנים והוא חשמל!!!!
  3. כי אם לא תצביעו שוב מישהו מהפוליטיקיאים או מהמדינה יספור אתכם יותר? הדבר היחיד שיקרה זה שתתנו עוד כוח לחרדים וחבריהם.
  4. על הזין רון נשר יש אלבום משותף חדש לאקשן ברונסון והאלכימאי
  5. הפסטיבל אביגו שיש עוד חודש באילת, חוץ מאחלה ליין אפ, מעניין? אילת מוקד ערסים רציני וזה נראה כאילו הולך להיות שם מסיבת טראנס עם אופי של מסיבת טכנו בדזרט מישהו יכול פה להרחיב?
  6. איך אתם אוהבים לשלשל מהפה בלי טיפת מושג אבל בשיא הביטחון שאתם יודעים מה נכון ומה לא.
  7. מישהו פה עושה סטריט וורקאוט ויכול לענות לי על כמה שאלות?
  8. פתוח להכול, אבל אני מתחבר למה שיש לו מלודיה. עפתי על amon amarth
  9. אחלה גריים ראיתם את עונה 3 של הים הופ אבולושן? אחלה פרקים.
  10. אז מה בעצם ההבדל המהותי בין פסיי לגואה? תנו לי טראק קלאסי של פסיי ואחד של גואה להשוואה
  11. טוב, תמשיך לעצום עיניים, מקווה שיפקחו מתישהו. יאיר גולן עשה למען המדינה יותר מכולנו פה לפי מה שאני יודע, וגם היום הוא בכנסת כי הוא רוצה לתרום למדינה בדרך שהוא מאמין בה, למרות שהיא שונה משלי. להציג אותו בוגד אנטי ציוני זה מגוחך, איזה חינוך הבנים שלו קיבלו אם כולם שירתו ביחידות מובחרות? אה נכון יאיר נתניהו לוחם הטוויטר המעוטר. או הבנים של האלה שקוראים לו בוגד מעניין איך הם מביאים לידי ביטוי את אהבת הארץ והמדינה שלהם.
  12. "תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו באירופה בכלל(רק הגרמנים היו נאצים, הקצנה הייתה בכל אירופה), ובגרמניה בפרט(יום השואה, ובגרמניה היא הסמל להקצנה חברתית). וצריך להיות או מאוד אהבל, או מאוד "מתחסד", בדיוק כמו שיאיר אמר, או מאוד מוסת ופשוט לא להכיר את הציטוט המדויק אלא להכיר " יאיר גולן קרא לנו נאצים", כדי לא להבין שהוא השווה את התהליכי הקצנה בחברה הישראלית לחברה הגרמנית, ולא את חיילי צהל לוורמאכט, ולא את המפלגה הנאצית לליכוד. לא כל הגרמנים היו נאצים, הרוב לא היו. רוב הגרמנים לא היו גזענים מטורפים ומה שהוביל לשואה היה שלא עצרו בזמן את ההקצנה, ונתנו לניצנים האלה לפרוח. אותו דבר עם ההקצנה אצלנו, הרוב לא קיצונים, אך הקיצוניות מתרחבת פה ובגדול והשנאה גדלה פה והרבה אנשים פה לא היו אומרים לא לעשות שואה לערבים, או לחרדים, או לאשכנזים וכו'. צריך לעצור את הניצנים האלה לפני שנהיה מאוחר מדי, כדי שהחברה הישראלית תהיה בריאה. ואת זה לא אומר אנטי ציוני, את זה אומר אדם שהחברה הישראלית חשובה לו, ועתיד המדינה חשוב לו. מה זה לשנוא את הזר? לשנוא את הזר זה לשנוא את מי שזר. יכול להיות הערבים, או החרדים או המתנחלים או האתיופים או התל אביבים או האשכנזים או המזרחים. וזה מה שקורה פה, וזה מדבר. ואם יש טיפה ביקורת עצמית, אולי תראה את זה בעצמך (למרות שנראה שאתה מצדיק את זה), אני רואה את זה בעצמי לפעמים. אז כמו שהוא אמר, אין יותר קל מהתחסדות, או שנבחר בקשה ונסתכל על עצמנו במראה ונגיד בונאה לאן הדרדרנו ונעשה תיקון, או שנתחסד ונגיד מה פתאום יאיר גולן קרא לנו נאצים והוא שונא את המדינה והוא בוגד ולחזור להמשיך במלאכת השנאה.
  13. "אם יש משהו שמפחיד אותי בזיכרון השואה, הוא זיהוי תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו באירופה בכלל, ובגרמניה בפרט, אז - לפני 70, 80 ו-90 שנה - ומציאת עדות להם כאן בקרבנו, היום, ב-2016... השואה צריכה להביא אותנו להרהורים מעמיקים בדבר אחריותה של מנהיגות ובדבר איכותה של חברה והיא חייבת להוביל אותנו לחשיבה יסודית על איך אנו, כאן ועכשיו, נוהגים בגר, ביתום ובאלמנה, ובאלו שדומים להם... הרי אין יותר קל ופשוט מלשנוא את הזר, אין יותר קל ופשוט מלעורר חרדות ומלהלך אימים. אין יותר קל ופשוט מהתבהמות, התקרנפות והתחסדות... ביום השואה ראוי לדון ביכולתנו שלנו לעקור מקרבנו ניצנים של חוסר סובלנות, ניצנים של אלימות, ניצנים של הרס עצמי בדרך ההידרדרות המוסרית." זה הציטוט המדוייק, ועכשיו כשאני קורא אותו, אני הרבה יותר מסמכים איתו. בוא, הראה לי איפה הוא השווה אותנו לנאצים.
  14. אז יש הבדל בין לקרוא למפלגה שלמה לא ציונית, לבין לקרוא לשני חברי מפלגה שהיא רק מפלגה אחת מתוך שלוש בתוך "המחנה הדמוקרטי". ולא, לא הגיע הזמן להפריד, כי אדם שהקדיש את כל חייו לצבא ההגנה לישראל, והוכפש והושמץ וזכה לתואר "בוגד" בקרב המתלהמים שבימין(לא כולם), רק בגלל אמירה שלא היה נעים לשמוע, שנאמרה מתוך דאגה למדינה ולא מתוך איבה למדינה.
  15. החרדים הם בדיוק כמו הערבים. אף אחד מהם לא בחר ביהדות התורה או ש"ס כיאכפת לו מי יהיה ראש הממשלה. מדובר במפלגות מגזריות שבוחרים שלהם מצביעים להן כי הן משרתות את האינטרסים של המגזר שלהם. אז תוריד בבקשה 17 מנדטים מה55 שלך, יוצא 38. 5 מנדטים פחות מגוש המרכז שמאל. אז כן, הרוב לא רוצה אותו בתור ראש ממשלה.
  16. אז מה הסיכויים שביבי יעוף מהליכוד לפני שקמה ממשלת אחדות?
  17. יאיר גולן לא ציוני? חחחחחחחחחחחחחחחחחח
  18. עד ששמואל יושב על ביט הוא ממחזר וורס ישן... חבל...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.