Jump to content

nimrodem

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Everything posted by nimrodem

1. בשבילי בעיתי שקוראים לי אוהב מחבלים ומקללים אותי פה בגלל שאני מצביע כחול לבן. אבל כשאני על מדים ונשק ועושה משימות קצה אני פתאום הילד של כולם. צביעות.
  2. התודעה שלך עמוק באפלה אחי
  3. הטורקים השרמוטות לא נדבקו?
  4. הוא בטח מדבר על ההתנתקות.
  5. חיים בסרט אלף פעם שאתם חושבים שהמשותפת מקבלת את הקולות שלה בגלל המדיניות שלה בעניינים מדיניים האזרחים הערבים סך הכל רוצה שיהיה מי שיטפל להם בתשתיות שאין להם, בפשיעה שחוגגת אצלם ובחינוך. בין אם המשותפת עושה את זה ובין אם לא, הקולות הולכים אליה כי הם מאמינים רק להם, וקצת לש"ס. אני רואה פה הודעות נוטפות שנאה של אנשים. תבינו יום אחד שמה שגורם לאנשים פה להצביע למפלגה מסויימת זה בעיקר המקום שהם נולדו וגדלו בו? ואם הייתם אותו בן אדם שגדל במציאות אחרת כנראה גם הייתם שמים פתק אחר בקלפי? כולם אותם אנשים שמפולגים על ידי אנשים רשעים, שגוזרים על כולנו קופונים. לכולם בסוף מה שבאמת מעניין וחשוב זה שיהיו לנו ולאנשים שחשובים לנו חיים נוחים וטובים, ותאמינו לי שמעטים בכנסת האנשים מכל המפלגות שאכפת להם מאיתנו.
  6. בוא מי שהצביע יהדות התורה ורוב מי שבחר ש"ס לא חשב על גנץ או ביבי כשהוא שם פתק
  7. השם ישמור גיי דילה אלזי אחד הליריסיסטים הכי לא מוערכים
  8. "יותר ציונים ממך", יש לך איזה אומדן ציונות ממוחשב שאתה מחליט על זרים ברשת כמה הם ציונים?
  9. מתלבט להצביע לו, יאללה שנה את דעתי
  10. לא אומר שמה שהוא אמר לא נכון לגביו. מה שהוא אמר לא נכון לגבי הציונות הדתית. הציונות הדתית מפולגת ויש בה זרם ממלכתי שכנראה המכ שלך שייך לו ויש גם זרמים פחות ממלכתיים. אני עכשיו בצבא, כמעט 40 אחוז ממי ששירתתי או משרת איתו שייך לציונות הדתית, הרוב המוחלט יסרב, מעט לא. מכים הם לא מפים ולא מגדים הם סך הכל עשו קורס מעפן בביסלח ראיתי גם מכים שאומרים שהם יסרבו ומכים שמעודדים עבירות חמורות יותר רובם מהציונות הדתית לא יודע מתי שירתת המציאות כיום אחרת.
  11. בולשיט אחי הוא הטעה אותך
  12. מסתבר? אם אתה מדבר על קולד אס אייס אז זה השיר היחיד שלהם שאני מכיר. אבל ואן היט בנד משנות השמונים ממלאת את יד אליהו?
  13. טוב אז כנראה השילוב של שירות קרבי וחיבה גדולה מידי למוזיקה עשתה את הנזק שלה בגיל מוקדם מידי ועכשיו אני שומע צפצוף מחריד באוזן. עכשיו אני לא מתכוון להפסיק להאזין למוזיקה והשחרור מכלא צה"ל עוד לא נראה בקצה המנהרה למרות שמדפי הפז"ם שלי צברו לא מעט אבק. עכשיו יש כאן מישהו שחווה את הסיוט הזה ויש לו טיפים איך לטפל בזה? זה רק הולך ומחריף
  14. לא מבין איך ארדואן הבן אלף זונות הזה מחזיק את כל העולם בביצים ואף אחד לט מעז להתעסק איתו?!?! הבן שרמוטה מזיין את הכורדים, את היוונים, כל נאטו זונות על הזין שלו הוא יוצא על כולם ומסובב את כולם על האצבע. תורכיה החלאה בדרך להפוך לאימפריה פעם נוספת ומי יעצור את החלאות האלה??? מת שמישהו יבעט את התורכמנים השרמוטות חזרה לערבות שלהם בקיריגיסטן ויחזיר את קושטא ליוון
  15. כי זה אלבום משעמם נשבר הזין כל הסצנה הישראלית נשמעת אותו דבר. "כן אני הכי אמיתי אומר הכל בפנים על כל מה שמעצבן אותי בלהבלהבלהבלהבלה..." לא שמעתי מישהו פה בסצינה אומר משהו יותר חריף מ"כל הפוליטיקאים שקרנים". שימשיכו לרפרפ על כמה הם אמיתיים במקום להיות אמיתיים הסצנה פה בארץ תישאר מחורבנת. מוציא מהכלל את האלבום שיצא לאחת בשם אורית טשומה אלבום מעניין. לה באמת הייתה אמירה. הסצנה פה תקועה בללקק אחד לשני אין פה טיפת תחרות. הענף פה רק מדרדר.
  16. טוב הגעתי למסקנה שאני מעדיף גואה בפער ענק על פני פסיי. כמה זה עוד שכיח ברחבות בארץ? המחתרות יותר בכיוון הפסיי או הגואה?
  17. אמן הטראפ הכי טוב בין הים לנהר הוא בכלל פלשתיני
  18. למקרה שמישהו שכח מי אמן העשור בהיפ הופ
  19. קורא ספרים אלקטרוני מומלץ? צריך שיהיה עמיד בתנאי שטח...
  20. בערך ב2015 התחילו להכריז פה בארץ על טור הזהב של ההיפ הופ הישראלי. בעייני מדובר בלא יותר מזליגה קלה למיינסטרים ולהיטי טראפ זולים על חשבון היפ הופ מצויין שהיה פה. באיזה עולם זה: מתעלה על זה?: אבל אולי זה שווה את זה אחרת איך היה נוצר היהלום הזה:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.