Jump to content

nimrodem

משתמשים רשומים
  • Content Count

17
  • Last visited

2 Followers

About nimrodem

• Birthday 22/05/1999

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. כי אם לא תצביעו שוב מישהו מהפוליטיקיאים או מהמדינה יספור אתכם יותר? הדבר היחיד שיקרה זה שתתנו עוד כוח לחרדים וחבריהם.
  2. על הזין רון נשר יש אלבום משותף חדש לאקשן ברונסון והאלכימאי
  3. הפסטיבל אביגו שיש עוד חודש באילת, חוץ מאחלה ליין אפ, מעניין? אילת מוקד ערסים רציני וזה נראה כאילו הולך להיות שם מסיבת טראנס עם אופי של מסיבת טכנו בדזרט מישהו יכול פה להרחיב?
  4. איך אתם אוהבים לשלשל מהפה בלי טיפת מושג אבל בשיא הביטחון שאתם יודעים מה נכון ומה לא.
  5. מישהו פה עושה סטריט וורקאוט ויכול לענות לי על כמה שאלות?
  6. אנשים פה באים להופעה של פרדי?
  7. פתוח להכול, אבל אני מתחבר למה שיש לו מלודיה. עפתי על amon amarth
  8. מה אומרים על אדסניה?
  9. אחלה גריים ראיתם את עונה 3 של הים הופ אבולושן? אחלה פרקים.
  10. אז מה בעצם ההבדל המהותי בין פסיי לגואה? תנו לי טראק קלאסי של פסיי ואחד של גואה להשוואה
  11. טוב, תמשיך לעצום עיניים, מקווה שיפקחו מתישהו. יאיר גולן עשה למען המדינה יותר מכולנו פה לפי מה שאני יודע, וגם היום הוא בכנסת כי הוא רוצה לתרום למדינה בדרך שהוא מאמין בה, למרות שהיא שונה משלי. להציג אותו בוגד אנטי ציוני זה מגוחך, איזה חינוך הבנים שלו קיבלו אם כולם שירתו ביחידות מובחרות? אה נכון יאיר נתניהו לוחם הטוויטר המעוטר. או הבנים של האלה שקוראים לו בוגד מעניין איך הם מביאים לידי ביטוי את אהבת הארץ והמדינה שלהם.
  12. "תהליכים מעוררי חלחלה שהתרחשו באירופה בכלל(רק הגרמנים היו נאצים, הקצנה הייתה בכל אירופה), ובגרמניה בפרט(יום השואה, ובגרמניה היא הסמל להקצנה חברתית). וצריך להיות או מאוד אהבל, או מאוד "מתחסד", בדיוק כמו שיאיר אמר, או מאוד מוסת ופשוט לא להכיר את הציטוט המדויק אלא להכיר " יאיר גולן קרא לנו נאצים", כדי לא להבין שהוא השווה את התהליכי הקצנה בחברה הישראלית לחברה הגרמנית, ולא את חיילי צהל לוורמאכט, ולא את המפלגה הנאצית לליכוד. לא כל הגרמנים היו נאצים, הרוב לא היו. רוב הגרמנים לא היו גזענים מטורפים ומה שהוביל לשואה היה שלא עצרו בזמן את ההקצנה, ונתנו לניצנים האלה לפרוח. אותו דבר עם ההקצנה אצלנו, הרוב לא קיצונים, אך הקיצוניות מתרחבת פה ובגדול והשנאה גדלה פה והרבה אנשים פה לא היו אומרים לא לעשות שואה לערבים, או לחרדים, או לאשכנזים וכו'. צריך לעצור את הניצנים האלה לפני שנהיה מאוחר מדי, כדי שהחברה הישראלית תהיה בריאה. ואת זה לא אומר אנטי ציוני, את זה אומר אדם שהחברה הישראלית חשובה לו, ועתיד המדינה חשוב לו. מה זה לשנוא את הזר? לשנוא את הזר זה לשנוא את מי שזר. יכול להיות הערבים, או החרדים או המתנחלים או האתיופים או התל אביבים או האשכנזים או המזרחים. וזה מה שקורה פה, וזה מדבר. ואם יש טיפה ביקורת עצמית, אולי תראה את זה בעצמך (למרות שנראה שאתה מצדיק את זה), אני רואה את זה בעצמי לפעמים. אז כמו שהוא אמר, אין יותר קל מהתחסדות, או שנבחר בקשה ונסתכל על עצמנו במראה ונגיד בונאה לאן הדרדרנו ונעשה תיקון, או שנתחסד ונגיד מה פתאום יאיר גולן קרא לנו נאצים והוא שונא את המדינה והוא בוגד ולחזור להמשיך במלאכת השנאה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.