Jump to content

yosi_1985

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. מכל המשחק הזה אני לוקח את הרצון לפרק. אהבתי שרצו לתת את הרביעי ולא העבירו את הזמן
  2. בדיוק באתי לרשום שדוידה היחידי שהגיע איכשהו היום
  3. לא שאני משווה, אבל גם לנימני לא היה ימין
  4. הולכים לפרק אותנו מרכז שדה לדעתי. אנחנו רכים מדי שם. תעלה את יוריב עם קארצב כבר
  5. הולכים לפרק אותנו מרכז שדה לדעתי. אנחנו רכים מדי שם. תעלה את יוריב עם קארצב כבר
  6. אין סיבה באמת מוצדקת לבכר להגיע לכאן. אם אתנ מאמן שלוקח 7 אליפויות פה ב3 קבוצות מיצית איפשהו ואתה מחפש אתגר אחר- אולי נבחרת. הוא לא יבוא בקיצור. ובטח אם יחליט כבר להגיע לא ייקח כלום כי אנחנו מנחוסים רצח
  7. לדעתי עיקר הבעיה שלנו היא הגנה. אם כבר הלכת אחורה ואתה רוצה להעביר ולשרוף תשעון,לא הגיוני דירושלים כל התקפה זה חצי מצב לגול. קבוצה אחרת שמה פה תשוויון ואנחנו שורפים את ק.שלום. ההגנה שלנו פשוט גרועה. עם גל האהבה לואן אובריין הוא לא יכול לבד מאחורה להחזיק. גם הבלמים שלך זה לא בלמים. מבאס
  8. רביבו הצהוב מכוון(לכאורה)
  9. למרות שחלק פה אמרו עליו שהוא לא מתאים ובלי קשר להצגה שלו היום בפנדלים...אני חי איתו בשלום, הוא מספיק לליגה שלנו. אחלה משפתי
  10. טוב שלא חתם. אפילו מעולה. עכשיו אפשר להביא שחקנים אמיתיים ולא שחקן שאף אחד לא שמע או ראה אותו משחק.
  11. עם כל הכבוד לשועה הוא לא צריך לנחות פה ולא להיות פה. אתה צריך שחקן שישים את הקבוצה לפניו ושלא כל שני וחמישי שיישב על הספסל או יוחף יעשה לך פרצופים כאילו הוא מסי או רונאלדו. שועה בעייתי, תמיד יהיה. אם הראש שלו היה נטו בכדורגל הוא מזמן לא בליגת פח שלנו
  12. זה כבר נהיה נראלי קרב של אגו. בחיפה אגב ישתלב יותר טוב מאצלנו. אם כבר אתה משכיב 1.1 צפונה. לא תשים אותו על מישהו אחר מוכח שייתן לנו משהו? ילד בן 18 זה מה שצריך?
  13. מסכים עם כל מה שאומרים על המאמן לפחות בחלק מהדברים אבל בואו היה צריך להיגמר פה 5 קל.
  14. איזה צהוב הזייה. ונימני זה בדם עוד אומר שזה נכון. איזה פח אשפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.