Jump to content

אנימני

משתמשים רשומים
    127
  • Last visited

About אנימני

• Birthday 03/01/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. האם יש מישהו שזה מתאים לו? אני זמין בנייד - יוסי - 054-7764424
  2. הכוונה למשחק הקרוב מול אשדוד. יש כאן מישהו עם דבר כזה? אני זמין או כאן או עדיף בנייד - 054-7764424 תודה רבה יוסי
  3. באמת מה העניין עם השזרוע חורף? לא שמעתי\ראיתי אף מצב דומה בעולם. האם נדידת מגרש ביתי בגלל שזרוע חורף קיימת בכל מקום ואנחנו פשוט לא שמים לב? ורק אציין שזה ממש ממש חרא ולא כיף.
  4. אובארוב מגיע גם כבוד ואהבה לכל החבר'ה הצעירים שכבר הזכרתם כאן, לא ידעתי שהם אוהדי ואוהבי מכבי באמת. נקווה לעתיד טוב יותר איתם....
  5. ל.ק - לא אחי, העבודה מתאימה רק לאנשים אחרי צבא. חן רביד - יש משרד רי\מקס ביהוד, אני אשלח לך את הכתובת והטלפון בפרטית. בנוגע למרכז החדש שבונים ליד קניון הבאר.. הוא בכלל לא קניון, הוא מין מרכז מסחרי גדול, פתוח. הוא רחוק מהסגנון של הבאר... כל מי שפנה אלי בפרטיות - השבתי לכל ההודעות ותודה רבה לכל מאחלי ההצלחה !
  6. שלום לכולם. בעוד כשבוע וחצי אני פותח (יחד עם שותף) משרד תיווך תחת רשת RE\MAX, הרשת הגדולה והמובילה בארץ (ובעולם) בתחום. המשרד ימוקם במערב ראשון לציון - קניון הבאר. אני יודע שביציעים יש נוכחות די בולטת מראשון לציון, והעבודה כסוכן\ בתחום יכולה להתאים לכל אדם בכל גיל, למעט אנשים שעדיין בצבא, כמובן. אין צורך בניסיון או ידע קודם בתחום - כל סוכן יוכשר וילווה בצורה צמודה הן על ידי המשרד והן עלי ידי הרשת. למשרד כבר הצטרפו 4 סוכנים, כולם אנשים איכותיים שיועילו מאוד להשתלבות הדדית, הן חברתית ומקצועית של כל מצטרף למשרד. מדובר במשרד שיוקם על טהרת המקצועיות והאמינות, באיזור מאוד פורה מבחינה נדלנ"ית, מערב ראשון. יש בעבודה הזו אפשרות לרווח כלכלי גבוה מאוד, ומי שישקיע בה ירוויח מכל עסקה סכומים גבוהים מאוד. אם יש פה מישהו בעל מוטיבציה גבוהה להצליח וגר בסביבה - זו הכתובת בשבילכם. ומכל אילו שהעניין לא רלוונטי אליהם - אשמח לקבל פרטים וטלפון על חבר\ה שגרים באיזור ונמצאים בין עבודות, או במצב שהם רוצים לתת את הזינוק קדימה. העבודה מתאימה כמובן לגברים ונשים כאחד. אפשר ליצור איתי קשר בדרך שנוחה לכם : טלפון - 0547764424 אימייל - yossi.dagan@remax.co.il או אפילו בהודעות פרטיות פה בפורום. אני אשמח להסביר בצורה יותר מפורטת ואף לקבוע פגישה עם כל מתעניין. תודה רבה, יוסי
  7. אני אשמח לייצג את פשוטי העם בשאלה : מה זה DNS? עריכה : והנה התשובה (שנמצאה בעזרת גוגל כמובן...)... http://www.faqil.com/guides/dns.html
  8. עטר צריך לזכות בקלילות. זו מספרת מהסרטים, כאילו המתכנתים של פרו אבולושן או פיפא ישבו וציירו את מספרת החלומות.. לא יאומן.
  9. אני לא חושב שראיתי בחיי יד שהיא יותר יד ממה שהנרי עשה. הוא אפילו לא "רק" עצר את הכדור עם היד - הוא פשט הזיז את הכדור לאן שנוח לו. והטעות האמיתית פה היא של הקוון שעמד ממש מול האירוע על הקו, שום שחקן לא הסתיר לו את איזור היד של הנרי. אם ההתיעצות של השופט עם הקוון הייתה כי הקוון ראה את היד והשופט החליט ללכת עם דעתו - אז כל האשמה על השופט. אם לא - בזיון של הקוון שמפספס דבר כל כך בולט. בכל מקרה, חבל שעליה למונדיאל מוכרעת בצורה כזאת....
  10. אם לא יוותרו על מסלול האתלטיקה המהולל (עם כל הצער על שיאי העולם הרבים שנקבעים בו כל שנה) - האצטדיון הזה לא יהיה שווה כלום. חייבים להצמיד את היציעים לדשא כדי שיהיה לאצטדיון אימפקט רציני.
  11. ואם לא... איזו גירסא להוריד בטורנט? יש לי מחשב 32 ביט כמובן...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.