Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by yuval11

1. לוקח את אזולאי לפני שויינפלד בכל יום נתון.
  2. נראה לי שיש פה אנשים שפשוט מסרבים להבין. לא משנה מי אתם, לאיזה מגזר אתם משתייכים, מה עשיתם/לא עשיתם. כשאתם באים למגרש כדורגל, במיוחד לשער 11, אתם אזרחים סוג ג' נקודה. הלוואי שהקהל יהיה מאוחד בדבר הזה, לצערי הרבה דבילים מאשמים את מי שפותח אבוקה כאילו היה מדובר ברימון רסס ולא את הרשלנים שבחרו בכסאות דליקים או את העבריינים במדים שמרביצים על פארש.
  3. קלאסי כסת"ח ישראלי פקידים עבריינים קיבלו החלטה שגובלת ברשלנות פושעת למתקן מגרש כדורגל מועד לפורענות בכיסאות דליקים, אף אחד לא נפגע ולכן אותם פקידים לא ייחקרו-יועמדו לדין-יפוטרו, הסנקציות שהעבריינים בפוטנציה האלה מטילים הם על חשבון האוהדים, כמובן שבצורה קולקטיבית ובהחלטה לא סבירה, בלי קשר בין העונש לפעולה שגרמה לענישה, או שתופים הם חפץ דליק? בגלל שקהל כדורגל מורכב מאזרחים סוג ג' אף אחד בתקשורת לא ייתרעם, להיפך, הענישה תקבל גיבוי, אנחנו סובלים.
  4. חד משמעית אתמול הייתה אחת ההצגות הטובות שלנו כקהל בשנים האחרונות אם לא הטובה שבהן. הארגון לומד את האצטדיון ומשנה דברים בהתאם, מאמין שיהיו שינויים נוספים. מקווה שהגוש עצמו ייגדל ויהיה עוצמתי גם במשחקים קטנים ומשעממים
  5. מדוייק, טעות גדולה לא להכניס עוד שחקן קישור בחצי השני. הגאונות ב5 בהגנה הייתה המראה לחיפה ולא 3 הבלמים כשלעצמם (על אף ששלושתם היו במשחק טוב), בחצי השני הייתה טיילת לא כי דן/דור לא היו טובים אלא כי הם היו בחסרון מספרי קבוע.
  6. באמת שהם קהל חלש מאוד מעניין אם הם עיכלו את זה או שעדיין בטוחים שהם פרטיזן. אגב, אם אתה כבר משחק משחקי אולטראס לדעתי הרימון הזה מביך ביותר מבחינתם. פעם הבאה שייפתחו בשער 7.
  7. ואללה שיש על מה, אני הראשון שיבקר את הקהל של מכבי. היום הקהל עשה 10-0 ל"קהל הטוב בעולם מחיפה", נראה היה שכמות המעודדים בשער 11 יותר מהכפילה את עצמה מהכמות בנתניה.
  8. אני עם איביץ. פרצופים למאמן לא במכבי, אף אחד לא חסין ואם שחקן (גדול ככל שיהיה) מדליף ומרעיל חדר הלבשה אשמח שיעוף הביתה.
  9. למקסם רווח על דור פרץ אחרי שנעפיל/נודח מאירופה ולהכניס ללופ את קארצ'ב. אין מה לעשות, מכבי לא יכולה להתחרות עם כסף ברוסיה במקרה הזה, לפחות שנרוויח על דור כמו שצריך ונתקדם הלאה.
  10. הלוואי שמי שנרשם דרך הפנאטיקס, או לפחות רובם, יבואו לעודד ויכניסו דם חדש ליציע.
  11. אז אחרי שנרגענו מאתמול... בא לי למות. כל כך ציפיתי וחיכיתי לראות את מכבי שדרסה את הליגה באירופה. בסוף חוסר מזל במשחק, עם הפצועים, עם ההתנהלות בקיץ וזה מה שקיבלנו. אמן שנעלה לאירופית ונשכח מכל זה.
  12. באיזה עולם גלזר היה טוב? מצטער אבל שחקן כדורגל שלא מסוגל לתת פס קדימה זה בושה. לליגה מספיק, באירופה זה פשוט לא נראה טוב. באיזה עולם גלזר היה טוב? מצטער אבל שחקן כדורגל שלא מסוגל לתת פס קדימה זה בושה. לליגה מספיק, באירופה זה פשוט לא נראה טוב.
  13. משום מה בכדורגל הישראלי לא לומדים לקחים. אכן ביתר מאוד מאוד מוכשרת, אבל כמו ב"ש שנה שעברה היא קבוצה לא מאוזנת. יש להם כ7 שחקנים שבעיני עצמם לפחות הם כוכבים על 3 מקומות בהתקפה. הרבה תלוי שם באווירה מסביב ובתוך הקבוצה, רחשים מהקהל + חדר הלבשה לא יציב שווה התמוטטות. נקווה שיפסידו מספר משחקים בהתחלה והכל שם יקרוס. אם דברים מתחברים להם באמת יכולה להיות יריבה מאיימת מאוד.
  14. ערן חותם ויש רשימת המתנה למנויים.
  15. אגב אם חיפשתם שיאים אז היום בוודאות נשבר שיא מנויים ביום. וזה עוד בלי אופציה לרכישה של מנויים חדשים. מאמין שנגרד את ה18 בסופו של דבר, אולי אפילו יותר
  16. תנסה כמה פעמים, אצלי רק כשעברתי לאתר של מכבי הצלחתי לסמן ולקנות.
  17. מה זה אומר הסדרה לא זמינה למכירה? הייתה לי אפשרות לחדש ל13 ורציתי ל11
  18. אם אני לא טועה גולדברג שילם מליון שקל!! על הכרטיס לפני שעבר להפועל חיפה
  19. בגדול עד ראשון ישמר לך. אבל מרגע שתפתח המכירה לשאר המקומות באצטדיון בקלות יוכלו לקנות למושב שלך. תצטרך להיות זריז ולקוות.
  20. כרטיס אשראי של מועדון לקוחות שווה הרבה הרבה כסף. הם בונים על זה שלפחות חלק לא יבטלו וימשיכו עם הכרטיס הזה כמרכזי שלהם. ברור שלמכבי אין כרגע כוח קניה שיאפשר לה מועדון לקוחות חזק אבל במידה וכוח כזה יווצר(לא מאמין) זה שווה הרבה מליונים לקבוצה.
  21. 2+13+11 בנוסף לחלק התחתון של 7 ו8 מלא וההרגשה תהיה סופר ביתית. זה משהו כמו 18 אלף, הגיוני מנויים +מכירת כרטיסים שגם במשחקים לא אטרקטיביים זו תהיה הכמות
  22. תאמת שאני רואה כמה דברים טובים במשחק רשמי ראשון לפני אירופה, השוער ירגיש קצת קהל ואווירה אחרי חצי שנה בחוץ. שחקנים יצאו קצת מתרדמת הפגרה שהתחילה הפעם מוקדם מהצפוי כשהבטחנו אליפות ובכלל ניסוי כלים ראשון לפני משחק סופר קריטי באירופה.
  23. על אף שיש לו יכולות, קבלת ההחלטות של ספורי מקרבות אותו יותר להיות ראובן עובד מאשר אלירן עטר נניח.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.