Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by yuval11

1. אחד לאחד. תמשיכו לזיין את השכל על העבר שלכם ב11. מה שהיה היום היה לא לדחוף ולא נעליים, נטו לעשות דווקא, בדיוק כמו פעם. אני מנוי 21 שנה, מגיל 8, מקווה שמספיק בשבילכם כדי להעביר ביקורת על חוסר הסולדיריות המחליאה שלכם. זדיינו
  2. חרא על הקהל של מכבי. כל הכבוד לארגון. אין לי מושב מה קורה מאחורי הקלעים, רק ברור שההנהלה של מכבי לא שם בשביל הקהל שלה, שיילכו להזדיין.
  3. גם אני חושב. הלוואי שיהיה משהו בסגנון, לדעתי דעת הקהל לפחות בשער 11 היא עם הארגון כפי שלא הייתה בשנים האחרונות, יש מצב לשיתוף פעולה טוב של הקהל
  4. הכדורגל פה מושחת, ההנהלה שלנו חלבית, נדפקנו בגדול. בש תקבל מקס קנס 10000 הייתי מצפה מהמועדון לכנס מסיבת עיתונאים ולדגום את חוסר הצדק והענישה הבררנית כלפי מכבי, אבל הם בשלהם, אירופאים.
  5. מעניין כמה אנשים באמת היו זורמים על 15 דק ראשונות בחוץ כמחאה נניח. אני אישית מוכן להקריב מה שצריך כדי למחות על היחס העלוב הזה לקהל שלנו. תחילת שנה כל משחק בבלומפילד היה לי חוויה, בזמן האחרון מעדיף רדיוסים.
  6. מה שנקרא להשתין מהמקפצה. ביום שכולם רואים איך אתם מפקירים את הקהל שלכם אתם מוציאים הודעה מנותקת כזו. בני זונות.
  7. 4 רעות לכדורגל הישראלי, ואת כולם ראינו היום: 1. התאחדות/מנהלת- רבות דובר על הרדיוס, לא ייאמן שבגלל כמה דבילים נסעתי היום כמעט שעתיים למשחק בית. 2. מאמנים- רוני לוי עם תקציב של עשרות מיליונים, שאיפות לצמרת גבוהה, עם תכנית משחק של הפועל כפ"ס. 3. שופטים- אומנם לא הייתה החלטה גורלית, אבל בעיניי הביזיון היום עומד בשורה אחת עם בזיון הגול נגד ב"ש ודרבי ריינשרייבר. 4. תקשורת- משבחת את לוי, לא מבקרת שופטים שהורסים כדורגל ולא מספיק יצאה נגד ההחלטה ההזויה והלא שוויונית של ההתאחדות. יצאתי היום מתוסכל ולא ממכבי. אני אוהב קודם כל כדורגל ישראלי, לפני כל ליגה אחרת בעולם. לא רואה פה תקווה. 10 שורות של פריקת תסכול מצטברת.
  8. מרגיש שכמה משחקים בלי תוף הפכו את הקהל שלנו ליותר נורמלי מבחינת הקצב של השירה.
  9. על אף הפציעות, משחק אגרסיבי כמו גלזר ואתמול אפילו יותר. כניסות מטורפות, עם אפס חשש לגוף שלו. מרשים. רק שיהיה בריא
  10. עופרי ארד בלם נבחרת? חחחחחחחחחחח אחד החלשים שראיתי, הוא וסיינסבורי רמת הגנה של אום אל פאחם.
  11. אם הם קהל כל כך טוב, איך יש להם תוצאות כאלה גרועות בבית? קהל נמדד בהשפעה שלו על הקבוצה, הקוקסינלים האלה טובים בלשיר למיקרופון פה זה נגמר
  12. סמרטוט אפס. "דיין מוערך", מי בדיוק מעריך אותו? הוא אחראי לאחד העונשים הכי מגוחכים שהוטלו אי פעם על קבוצת כדורגל בעולם לדעתי, מעניין מאוד מה יהיו "העונשים" של בית"ר וב"ש, יש תאריך לדיון?
  13. חידשת לי לגבי רווחי ההתאחדות, לגמרי צד לעסקה. לגבי הסעד זו באמת הסוגיה הבעייתית ביותר אל מול ההתאחדות. בתאכלס רק צו עשה יועיל לנו כאוהדים בהנחה ובצורה כזו או אחרת כל קנס יגולגל על הקבוצה/ות. בכל מקרה הקושי המרכזי הוא יציאה מהמעטה המשפטי של ביה"ד של ההתאחדות על ערכאותיו השונות. האם לדעתך עתירה לבימ"ש לעניינים מנהליים שתוקפת את ההחלטה(שיקול הדעת) אפשרית(אפליה אולי)?
  14. בשביל מה? כי הם יכולים, זו גם הסיבה שאין תופים, כאילו יש קורלציה בין הכנסת תופים להכנסת אבוקות. ארגון/ים (משטרה והתאחדות) עלובים. הכי עצוב לי, שאוהדי הכדורגל עצמם(בחלקם) כולל של מכבי מסכימים עם ההחלטות השרירותיות האלה כאילו מדובר בחוליות טרור שגם מעצרים מנהליים כשרים לעצירתן. מבחינתי גם השקעה עצמאית של מכבי במצלמות ואמצעים לתפיסת המדליקים זו פעולה עלובה, אתם ארגון כדורגל לא סוכנות ביון. תשחררו גם ככה לא שמים עליכם עם המאמצים האלה.
  15. אם כל הקייס יתבסס על היותנו לקוחות הרי שהמערכת החוזית היחידה היא באמת אל מול המועדון. לדעתי, במישור המשפטי, מכבי צריכה להפעיל תותחים כבדים כדי להוביל לשינוי חקיקה בממשלה(כשתקום) של חוק הספורט. לא הגיוני שיש עשרות אלפי אזרחים בישראל שזכויותיהן נפגעות דה-פקטו ואין ערכאה דלמעלה. במיוחד בהחלטות חסרות כל רציונל בין העונש לתופעה אותה מנסים למגר. בכל אופן ככל שאני מעמיק יותר בחוק הספורט ותקנון ההתאחדות לדעתי (משפטית) אין קייס כאוהדים לתבוע את ההתאחדות, כל רעיון שאני חושב עליו נגמר בצרכן אל מול ספק השירות שזו מכבי. הלוואי שמישהו חושב אחרת.
  16. סעיף 11 לחוק הספורט הוא מקור הסמכות לפעילות בית הדין לפחות אחרי שיטוט קצר. 11. (א) הסמכות הבלעדית לדון ולהחליט בענינים הקשורים לפעילות במסגרת התאחדות או איגוד, תהיה בידי מוסדות השיפוט הפנימיים שנקבעו בתקנון לפי סעיף 10, ובהתאם להוראות שנקבעו בתקנון לפי אותו סעיף; החלטות ערכאת השיפוט הפנימית העליונה בענייני משמעת יהיו סופיות ואין לערער עליהן לפני בית משפט. היריבות המשפטית היא בעצם בין ביה"ד לחברות ההתאחדות (הקבוצות). קשה לי להאמין שתביעה אזרחית של אוהדים שהם הנפגעים הישירים מההחלטות אך לא מהווים צד משפטי לסכסוך תתקבל. עם זאת עולה שאלה לגבי "בענינים הקשורים לפעילות במסגרת התאחדות או איגוד". על פניו קביעת מיקום של משחק הוא "עניין קשור", אבל לא בטוח של"חסימה" כזו של תביעות צרכניות התכוון המחוקק כשקבע כי ההחלטות יהיו סופיות, במיוחד לאור היקף הפגיעה בהחלטה זו על כ30 אלף מנויי 2 הקבוצות. לדעתי, קביעה של בימ"ש כי כשמדובר בהחלטות שמשפיעות על קהלי האוהדים לא יהיו הם חסומים מערעור לבתי משפט אזרחיים בכל הנוגע לעניינם היא תוצאה אפשרית אך לא יודע לגבי הסיכויים. בטוח יש פה מבינים ממני. לגבי עניין ה"חוזה האחיד"(מנוי) הרי שזה מגן לדעתי על הקבוצה שאף אחד מאיתנו לא חושב שצריך לתבוע. נראה ש"הצבר" יכול להרחיב.
  17. לכל המקנאים. הרבה חברים אוהדי הפועל אמרו לי שמבחינתם מושבה עד סוף השנה. היחידים שנדפקו זה אנחנו, כמו תמיד.
  18. בושה וחרפה, עם זאת רק המועדון יכול להילחם. אנחנו כקהל לא באמת יכולים להזיז משהו למעלה. הלוואי שמכבי תכנס לרוח קרב ותחריף צעדים, לא הגיוני שמצפים מקבוצות כדורגל להחזיק גורמי אכיפת חוק משלה לא הגיוני שישנה אכיפה שונה על אותן עבירות לא הגיוני לגרום לנסיעה של 25 אלף איש לחיפה בגלל השטות הזו והכי אבל הכי לא הגיוני זה, שמי שאישר את הכסאות לא בחקירה פלילית באזהרה! אזרחים סוג ג' זה מה אנחנו
  19. לדעתי ריקן הוא האנדרייטד הכי גדול בקבוצה. על אף הסטיגמה שלו אצל חלק מהאוהדים כשחקן אפור, יש לו טכניקה אדירה, אם גולסה נותן כדור כמו שהוא נתן היום לאצילי, אנשים גומרים פה.
  20. מלחמה התרגשות כמו לפני משחק גדול
  21. הרבה תלוי באנרגיה של הקהל. משבר ראשון בליגה מזה שנה וחצי, חייבים לבוא חזקים ולצאת יחד קדימה.
  22. שטיות, כולנו עצבניים ומתוסכלים. אני חושב שלהמשיך לתמוך בשחקנים שעוברים תקופה רעה זה הפתרון ולא לזרוע רעל. זה לא שלפיבן פתאום יהיו יסודות אם נקלל אותו או שקנדיל יצליח להרים טוב סוף סוף. הדרך זה רק תמיכה בקבוצה, תמיד. זו דעתי
  23. ממש לא גול של השוער, נגיחה חזקה מ5 מטר מה יש לכם. פיבן עם שטות וזהו.
  24. אחרי ההחמצות שמאפיינות מאוד את אזולאי כל השנה, הוא פשוט טוב משויינפלד שהוא הכל חוץ משחקן כדורגל. בחור טוב והכל אבל לא שחקן, אין מה לעשות. בכלל השוק הישראלי מבחינת חלוצים חלש מאוד, הוא יותר טוב מהיתר (בהנחה ושועה מוקצה בגלל ההתנהלות).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.