Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by yuval11

1. תלמדו אסור להמר סתם זה יכול להרוס את החיים
  2. לכל אחד יש חולצה צהובה אז שיבוא איתה!!
  3. תיהיה אפשרות להחליף את הערוצים ביורוספורט כחלק מחבילת הספורט(כנראה) זה היה כתוב בעיתון
  4. מה אתם מאושרים עובדים עלינו!!! יש לי yes וואלה אני לא יתן לחארות האלה עוד כסף כמו שהיה עם ספורט 5 פלוס עוד מעט לוח השידורים של 5 פלוס יראה ככה: 8 בבוקר מרתון טבריה 10 וחצי אליפות העולם בקריקט 12 ליגת תפוזינה 2 אליפות העולם בקרלינג ...
  5. למי שיש לינק שיעשה טובה ישלח בפרטית
  6. דבר ראשון קבוצות בהם אחוז ניכר מהאוכלוסיה באיצטדיון זה דווקא הלונדוניות כי שם התיירות מוצלחת מאוד במנצ'סטר יש תיירים אבל הרוב זה עשירים כמו מקרה מכבי כדורסל אצלנו..... צריך לזכור שהמטבע באנגליה זה לירות סטרלינג ושכר ממוצע שם גבוה בהרבה לשכר בארץ אז אם יורידו עוד קצת תמחירים הם די יצדיקו את המתקנים והקבוצות שאתה רואה שם לעומת פה....
  7. הדבר הכי חשוב שצריך לעשות בארץ הוא לא עשה ולא יעשה לקבוע מחירי מקסימום לנוער ולמבוגר 40 אחוז לפחות כרטיסי נוער במשחק אם הוא יעשה את זה הוא ישכיח ממני את כל השחיטויות והשנאה שלי כלפיו הכדורגל הישראלי גוסס
  8. איך מנושא שנאה זה הפך לנושא שירים
  9. זה בערך כמו שאנחנו נבוא לטדי עכשיו וננצח 5-1 פשוט מדהים
  10. מישו שרושם באתר של הפליפרים יכול להעתיק את הנושא עלינו כי אני לא מצליח להירשם לשמה........
  11. כל הכבוד לקהל של חיפה חבל שהם לא שיתפו פעולה בתחילת העונה אחרי מקרי טדי ונתניה ונזכרו רק אחרי שנפגעו בעצמם. אבל זה מובן ושוב כל הכבוד על היוזמה ממה שהבנתי שלא יכנסו למגרש ביציע ג'
  12. אם שפונגין נותן משחק טוב נגד אנגליה אני מאמין ששנה הבאה הוא כבר לא יהיה בקבוצה אין סםק שהוא שחקן אירופאי הוא ממש מעל למגני הליגה בגיל 20
  13. אנטליה זה אזור ענק בטורקיה רוב בישראלים שנוסעים לטוקיה לבתי מלון הכל כלול נוסעים לאנטליה אני הייתי שם בפסח התבאסתי מהתחת כי היה די קר לדעתי צריך לטוס לשם רק בקיץ. בעניין חולצות הכדורגל בכל חור שפ יש שוק ובו באסטות עם חולצות כדורגל תשתדל להתמקח עם המוכרים בשוק רק הגרמנים קונים במחיק הקבוע.... תהנה
  14. ואיך בחו"ל 60 אלף איש לא 5000 נכנסים במהירות בכלל בלי לחץ הכול עניין של יסודיות וקצת חשיבה.
  15. לא הצדקתי אותם אבל יש קצת הבדל בינם לבין הנאצים יש.?
  16. אני פשוט לא מאמין שאנשים עדין משויים שוטרים(שחס וללילה אני לא מצדיק אותם ואני חושב שהם מושחטים מחשים אחד תתחת של השני וחייבים לעוף ממגרשי הכדורגל) לנאצים! תתבגרו כבר השוטורים עוד לא הרגו 6 מיליון יהודים באכזריות השוטירם לא החריבו קהילות והחריבו משפחות השוטרים הם לא נאצים! הם רק שרמוטות מהזן הנחות ביותר שניתן למצוא במדינת ישראל
  17. ראיתי ודיברתי איתו אתמול חחחח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.