Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
    15
  • Last visited

Everything posted by yuval11

1. הכי חשוב זה להפנים שיש הרבה יותר אוהדים בבלומפילד ורבים מהם פשוט לא מכירים את השירים האדירים מפעם שלא תפסו מסיבות כאלה ואחרות. הייתי בהלם שאנשים לא מכירים את "רק מכבי", אבל זו עובדה וצריכים לנסות להריץ עוד שירים מפעם כמו שאמרת, יש שירים עם פוטנציאל אדיר להתפוצץ.
  2. דווקא אני חושב שזה קשור יותר לליאז'. פתחו את העונה גרוע, הקבוצה בפאניקה וכנראה חושבת שחלוץ כמו פריצה יכול לעזור. דודו מהצד שלו יעשה הכל כדי לעזור למועדון פאר בלגי, במיוחד כזה שהחתים לא מעט שחקנים שלו בעבר.
  3. חייבים שמוחמד / שרי יעזבו וכמה שיותר מהר. הם עושים את ההבדל בשביל חיפה.
  4. מטורף מעניין מה אנחנו לא יודעים שם מאחורי הקלעים.
  5. הייתי מחזיר את פרץ להיות 6 במערך הנוכחי.
  6. אני רואה את זה אחרת. ברגע שהודחנו מאירופה ונשארה רק הליגה, אני שמח מאוד שמרימים ככה לחיפה, זה יעלה מוטיבציה אצלנו בקהל/בקבוצה ויהיה מתוק יותר לקחת אליפות על הראש של הקבוצה של המדינה ;))
  7. אתם ממש אבל ממש לא מבינים עדיין איך מיץ עובד אה? חוץ מליצור מרמור בקהל זה לא יעשה כלום. תתעסקו בלעודד את השחקנים ותנו לבן אדם שמשכיב פה מאות מיליונים בפילנטרופיה גמורה, עם 0 מניירות ואינטרסים נסתרים את הכבוד המגיע לו לבחור את מנהליו. ושוב, גם אני חושב שיצחקי הוא בושה ולא מתאים לענף, לא הייתי נותן לו לנהל פיצוציה.
  8. איזו מחאה ימנותקים? גם אני חושב שיצחקי הוא אסון ועדיין, במשחקים באים לתמוך בקבוצה, רוצים למחות? לכו ליצחקי הביתה. מיץ' משכיב פה מיליונים כדי שתביאו שלטי מחאה נגד יצחקי? בחיאת דינק.
  9. זה בדיוק העניין, תראה את קטן לעומתן, עם האהבה שאבי קיבל מאיתנו הייתי מצפה ליחס שונה ולו במעט. תשמע את איווניר במשחק של מכבי, אתה שומע שהבחור אוהד ואוהב את מכבי, זה בדם שלו - אצל אבי לא!
  10. שנים עודדתי אותו, באתי בשחור למשחקים ואהבתי אותו באמת, איך שאבי מדבר מראה שהוא שם עלינו זין, שילך להזדיין אלף פעם וכל עוד הוא סוכן שיפסיק לפרשן משחקים - מביך.
  11. דחיית משחק ליגה - צ'ק אזרוח שחקן שלא ישחק בנבחרת - צ'ק איזה עוד תקדימים יענקלה וסריסיו מכינים לנו השנה? רעיונות מישהו?
  12. האם מישהו מתקשורת הספורט העלובה ישאל שאלות בנוגע לאיזרוחו של עלי מוחמד, שלא עתיד לשחק בנבחרת ובניגוד לתקדימי עבר? או שיענקלך קנה את כולם?
  13. הסיכויים לאליפות עלו ל90. זה ורק זה חשוב השנה, שיתפוצצו ובעזרת השם יישיחזרו את ההישג שלהם. 0-0
  14. שיגיע כבר חמישי. לחץ אטומי.
  15. חבל שהם לא עושים מרג'ין גבוה יותר. כל דרך להגדיל הכנסות הוא מבורך, אני באמת לא מבין על מה התלונה פה?
  16. אחלה מחירים ובושה אם לא ממלאים את האצטדיון (כולל שער 4).
  17. לדעתי שורש הבעיה ביחסי ארגון-קהל רחב זה שהקהל הרחב חושב שהבעיות בשער 11 (גזענות/זריקת חפצים/לבוש שחור) מגיעות מהארגון. בפועל כל מי שנמצא ביציע יותר משנה יודע שאלו אנשים שארגוני האוהדים מאז ומעולם מתמודדים איתם והם לא ייעלמו לא משנה מה יעלה בגורל מכבי פנאטיקס.
  18. לא יהיה ארגון כמו הגייט/שחקן ה12 ביציע כי יש בו ברדאק שלא מתחיל ונגמר בפנאטיקס, אין לכם מה לפנטז.
  19. אני איתם וכל עוד יש מחאה גם לא אגיע לאצטדיון כי אני חושב שהסיבה מוצדקת. אבל! כדאי שגם בארגון יעשו חשבון נפש, שירי לה פמיליה בהפגנות מחוץ לביתו של אורן חסון, ההתעקשות על שיר האונס ויותר מידי פוליטיקה ביציע זה שורש כל רע. כדורגל צריך להיות מנותק מפוליטיקה, זה הבסיס לכל הברדאק לדעתי, שינוי שכזה יכול לפתור את רוב הבעיות.
  20. פרק מביש נוסף ליצחקי ותמם, מחליף אותם לפני שאני מחליף מאמן, הם שורש הבעיה.
  21. הקבוצה לא טובה, זה לא אומר שהשחקנים לא מתאמצים. אם כל העניין זה מידת החשק והרצון המצב היה טוב יותר, העניין הוא בנייה לא נכונה של הסגל, דבר שכל אוהד ביציע זיהה מהמשחק הראשון באירופה.
  22. אמן שיקבלו קנסות אישיים, חיים בסרט שהם לגיה ורשה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.