Jump to content

yuval11

משתמשים רשומים
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,006 profile views
 1. חד משמעית לוותר, שהמועדון יעשה עם הכסף מה שהוא רואה לנכון.
 2. גלזר לא היה במשחק, פרץ נתן משחק טוב, קנדיל וסבוריט מעולים, שכטר היה חלש מאוד. כל עוד לא מביאים איזה חלוץ רציני לאמצע מעדיף שישחק עם אלמוג בשפיץ מאשר שכטר/בלקמן.
 3. גם העורכים יודעים שמכבי זה בתל אביב ומתבלבלים...
 4. תקשיב אחי, התנשאת פה על אנשים כאילו רק אתה מכיר את המציאות בשטח ומסתבר מדבריך שאין לך מושג. "פעילי השמאל האלימים" שמוצגים בתקשורת ותקפו אותי לא פעם בבילעין, בחברון ובמחסומים בשטחים, רובם אירופאים (רוב התוקפים, זורקי האבנים והיורקים), בגלל חזותם האשכנזית מקוטלגים כפעילי שמאל. לא אומר שאין אלימות בשמאל, חוויתי אותה, אבל האנשים האלה לא מגיעים להפגנות. יש הרבה אנשים שמאמינים בדעות שמאליות קיצוניות (דגל אש"ף כדוגמא) אבל לא הפעילים הקיצוניים והאלימים, ולא מארגנים אמבושים על מפגינים מהצד השני, זו פשוט עובדה.
 5. לא רק שמכיר את בילעין נעלין, גם פיקדתי על הגזרה חצי שנה. אתה מבלבל תמוח, 99 אחוז מהישראלים (רוב מפגיני השמאל הקיצוני האלים שם זרים) שבאים להפגנות האלה לא יגיעו להפגנות בהם יש דגל ישראל. אכן יש שמאל קיצוני ואלים, הוא לא בא לידי ביטוי בהפגנות, ולא תוקף פעילי ימין (היו ליכודניקים באמצע ההפגנות שהטרילו ויצאו בלי פגע).
 6. חחחח מי שמנסה למצוא סימטריה לאלימות בין הצדדים הזוי-עיוור-מוסת.
 7. שום אוהדי הפועל, מפגינים שארבו להם והרביצו להם על פארש. וגם אם יש שם אנשים מהפנאטיקס זה לא סיבה להכתים ארגון שלפ אם כמה בודדים ממנו החליטו לשחק אותה שומרי הארץ.
 8. עופרי ארד שחקם ההגנה הגרוע בליגה, מוכיח את זה פעם אחר פעם.
 9. אישור התובענה הייצוגית מצריכה את התובע (בין היתר) להוכיח כי הוא מייצג קבוצת ניזוקים גדולה שבשל עלות ההליך ופיזור הניזוקים אינם תובעים בעצמם. רשימה שמית של אלפי מנויים המוותרים על הפיצוי יכולה: א. במקרה המאוד מאוד טוב (והלא סביר בעיניי) להוציא את מכבי תל אביב מהתביעה ולקבוע כי התובע לא מייתג את קבוצת הניזוקים. ב. במקרה היותר סביר להוות קלף של מכבי בהגעה לפשרה ולפיצוי נמוך בהרבה. מהלך מאורגן של רישום שכזה יכול לעשות פלאים ואף להוקיר סוף סוף תודה לבעלים היקר שלנו שרבים מאיתנו לא מסוגלים להעביר לו את מידת הערכתנו.
 10. ברהנו טגניה הוא בושה, הוא היה באירוע עוד ביוחננוף, ידע בדיוק שלא נחסם כביש, לא נזרק בקבוק ולא כלום עד שעשרות שוטרים החליטו שהדלקת אבוקה מצדיקה 10 פרשים ועשרות יסמניקים (אם לא יותר) שירביצו לכל מי שנמצא באיזור. במקום להציג את הצד השני והתגלגלות האירועים בחרו ב"התנגשויות בין אוהדי מכבי למשטרה". הם ישבו בניידות ושעמם להם, אין לי הסבר אחר למה שקרה שם, יצרו בלאגן יש מאין, פשוט אפסים. אגב, אבוקה לא הרגה מעולם מישהו, שוטרים דווקא כן, והרבה.
 11. עד שהם החליטו להכנס בכל דבר שזז לא היה בלאגן ולא כלום, על אבוקה מעאפנה הם פיצצו את כל העסק. זבלים, רק חיכו לבלאגן, כשהוא לא הגיע החליטו ליצור אותו בעצמם.
 12. בא לי לראות משחק עם יוני כ9 ואילון וחוזז באגפים. יכול להיות מעניין
 13. הוא עיתונאי שפירסם סקופ, מה שמעצבן זו ההתחסדות שלו והניסיון לנקות את המצפון. אלמוג אתה עשית לנערות נזק גדול בהרבה מכל יתר המעורבים בפרשה. הן בדכאון ולא אוכלות כי כל המדינה מדברת עליהן, לא זכור לי שהיו בדיכאון אחרי האירוע. מקווה שקשה לך לישון בלילה על הפגיעה שלך בילדות האלה, כמובן גם בשחקנים שלנו אבל עם זה אני מניח שאין לך בעיה.
 14. ואללה לא מבין מי שחושב שהשחקנים צריכים להיענש בצורה כזו או אחרת אם התיק הפלילי ייסגר ויתברר שהם הוטעו (גם אם ידעו שאחת מהבנות קטינה בת 17.5). על מה ולמה? מי שם אתכם לקציני מוסר? אתם מחרימים גם את עומר אדם שנכנס לזוגיות עם קטינה?
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.