Jump to content

Jack The Black

משתמשים רשומים
    756
  • Last visited

Everything posted by Jack The Black

1. כל פעם שהקבוצה תגיע לבית הדין היא תצטרך לרכוש שחקן להפועל ב"ש
  2. לפי מכבי הם יופיעו ויקחו 1000₪ למבוגר ו500₪ לילד רק כדי להראות להתאחדות איזה הזוי העונש שלהם. ולנושא עצמו, מגיע לכל מקום, כל עוד זה קורה עד יום שלישי הקרוב בשעה 15:00 (אחרי זה אני יכול לתמוך בכם מהמזרח)
  3. העונש הוא יותר על הזריקות למרפסת, אבל זה דבר שלא אמור לעניין את ההתאחדות אלא את המשטרה.
  4. עכשיו הבנתי איפה נפלת,היציאה הצינית שלי של תזכרו איפה שמעתם את זה בפעם הראשונה והעקיצה לפרימו אופירע ופשכה לא הייתה בגשר תמצצו לי אני אליל כמו שחלק מהאנשים כאן עושים. היא הייתה נטו לגלוג על התקשורת העלובה שלנו בארץ. חבל שלקחת את זה ברצינות..
  5. אם אתה מר יודע הכל אז למה לא פירסמת?אם סגרו את זה רק היום בבוקר עם ההעברה של ריף אז אין סיכוי שידעת על זה לפני.. לא נורא סוייר יש גם אחרים שיש להם מקורות..
  6. אלעד,קשר-ילד בן 20 גדל ברמה״ש ומי שהרביץ לו בילדות זה זהבי כשהיה שם-הבנתי שגנב לו כסף מהדוכן בורקסים
  7. זה על לחן:הלכו לליגת אלופות, עשו לנו שם רק בושות. 0נקודות 0שערים, שישרפו הירוקים!
  8. כשזה היה כתוב זה לא היה סגור, אתמול סגרו את הנושא הזה.מאתמול לא ראיתי עדכון אז עדכנתי והעונה בכל נושא שעדכנתי לא טעיתי-בעיקר בכל מה שקשור לכרטיסים.
  9. בן רייכרט הילד הכשרוני מרמה״ש, אותו ילד שמשחק טיפה מלוכלך אבל זה מתגמד ליד הכישרון, עונה הבאה במכבי. תזכרו איפה שמעתם את זה לראשונה-לא אופריע לא פרימו ובעיקר לא פשכצקי הרעל. מהתחלה אמרתי שיש בו משהו והעדפתם לברוח למשחק המלוכלך. שחקן של הפועל הוא כבר לא יהיה. ולמי שתוהה-זה בדוק וזה ממקור מהימן במועדון שלהם. בהצלחה החל מעונה הבאה בן!
  10. חרטה, אם לא היית לוחם בחיים לא תדע כמה זה קשה. אני לא הייתי לוחם ואני יודע שזה ממש קשה בגלל חברים שלי..
  11. רק לי זה נראה שכל קבוצה נותנת מולנו הכל ומול ב"ש הן מקרטעות?
  12. שמועות ש http://www.goalim.info/ זה שידוריםטיוי החדש..
  13. תיכנס למכירה דרך כל יציע שאפשר באיצטדיון ואז תבחר את היציעים 601-609 בגלגלת שם, יש מספיק כרטיסים ב604 ויש נוער
  14. לא בטוח.. לרוב זה נפתח בחצי שעה איחור אז לא הייתי סמוך על לאן שיגיעו לפני..
  15. וזאת התשובה שלי בשבילך... כי זה כמו שאני אגיד לך, אוהד שלנו קיבל הרחקה לשנתיים מהמגרשים כי קילל את השופט, אז בוא נתחלק כולם בשנתיים ונספוג כל אחד קצת. אבל ברור לך שזה לא יקרה. למה שאני אשלם קנס על משהו שלא עשיתי. ונכון שאני בארגון שדיברת עליו אבל זה לא קשור למה שהעלת כאן. ברור שאנחנו מנסים להביא למגרשים משהו שלא נראה בארץ- להראות את הצד הנכון והטוב של אוהדי הכדורגל בכלל ושל מכבי בפרט. בוא נגיד תכלס, לקחת מאנשים תרומה לכסות קנסות של מכבי-זה לא חלק מזה.
  16. זה רעיון טוב אבל לא בר ביצוע. אחד מאוהדי מכבי לא "יתרום"/"ישקיע" בדבר הזה שקל כי לא אכפת להם, אם הם לא עשו את זה אז למה שישלמו? אז בגלל זה גם התשובות שאתה מקבל. הרעיון שלך בבסיסו יושב על הקומוניזם-שיתוף, אנחנו לא קומוניסטים לשמחתי וגם לא פראיירים. ואל תדאג למכבי, בגלל הכוסות קולה לא נקבל, אלא בגלל הלייזר-ועל זה מכבי יכולה לערער ולתבוע את חברת האבטחה שמטרתה למצוא את הדברים האלה.
  17. אבל שון כולנו היינו חיילים (מקווה לפחות שאין משתמטים בינינו כי אם כן אז לכו לשער 5) וכולנו יודעים כמה זה קשה ב3 שנים האלה לצאת למשחק של מכבי.. השיטה הזאת בסוף הוגנת כלפי כולם..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.