Jump to content

Jack The Black

משתמשים רשומים
    756
  • Last visited

Everything posted by Jack The Black

1. לא זוכר מתי אבל בנושא של מכירות לדרבי
  2. מידה L חולצה של ויזה, מקורית, תמונה אעלה עוד מעט
  3. חולצת משבצות צהוב לבן, מספר 8 אבי נמני, הצעות עד שני בלילה כדי שנספיק להעביר כסף לדרבי בשלישי במשחק גביע
  4. טסתי עם טורקיש למזרח. בקונקשיין המזוודות עוברות לבד אין מה לדאוג, 45 דקות זה מספיק זמן, ככה גם היה לי
  5. כולם עלו לי 50₪ בזמנו, יש כאן חלק ממשחקי ליגת אלופות/ליגה אירופית וחלק ממשחקים של הליגה האיטלקית שהייתי 10 לפנאטיקס ו10 לאחים לסמל מכל צעיף
  6. מעדיף לשים את ה80₪ על בירה בצפייה משותפת, לפחות בזה הכסף לא יגיע לזבל של אנשים
  7. חברים תעלו תמונות של מה שאתם מוכרים, אף אחד לא צריך לנחש איך זה נראה
  8. כשיש לך את בדש שינגח..אין דאגות!שמע הנגיחה שלו אתמול הייתה הדבר הכי טוב שיצא לי לראות בשנים האחרונות
  9. וזאת רק דוגמא אחת לאנשים שלא אכפת להם ממזג אוויר, מי שאכפת לו, ומי שפתח נושא דבילי שכזה, תשארו מתחת לפוך בבית גם כשיורד גשם בתל אביב במשחק בית
  10. משחק בין דימונה לרהט פוצץ בגלל זריקת אבנים על השופט והקוון ו אחרי זה גם על אוטובוס השחקנים של דימונה.. האשם הברור- זהבי. http://reshet.tv/חדשות/news/Domestic/internal/Article,167847.aspx
  11. להגיע ולראות את השמחה של האנשים במקום ברגע שעוזרים להם..שווה של רגע
  12. תותחים.. ג'ורדי דרש מהשחקנים לרדת, בבירור. מי שהחליט להישאר זה לא לכאן
  13. הייתי עולה עם הנוער.. הם פשוט לא עוצרים, ואחרי ההתעללות שהעבירו את תינוקות הפועל בבלומפילד לדעתי הם ישמחו לחזור שוב לשחק בבלומפילד
  14. תעשה שם סימולציה בטופס.. זה לוקח כל 3 משחקים בנפרד ונותן להם יחס, ואת כל הארבעה יחד
  15. אם אין פלא הם מבקשים שם ובודקים דרך הפייס שלהם.. אז תגדירו בפרופיל שאי אפשר לראות תמונות ובכלל אי אפשר לראות שום דבר עליכם
  16. בוא נבהיר משהו..ההחלטה אם לשלוח הודעה או להתקשר ניא של לאן לא של מכבי. עובדה שבעונה שעברה סימסו. הקומבינות היחידות שיש הן דרך לאן, בנוגע לספסרים.. בנוגע לכמה הארגון מקבל, זה לא עניין של אף אחד מאיתנו כי מגיע להם. אם נלך לפי שיטת הניקוד הם הראשונים לקבל בכל מקרה. ניקח מצב שלא היו מקבלים, איך היה נראה העידוד בדרבי? אם היית זוכה בוודאות שהיית מדבר אחרת
  17. רועי הניסיון הזה של להביא את תום לריב איתך, לא מתאים. אל תהיה יותר ילד ממה שאתה. ואין אחד שלא יודע על ההגרלה, זה מפורסם גם באתר של מכבי וגם בפייסבוק, אם לא אין סיכוי שאחד מהחברים לא יודע על זה. צא מהסרט שאתה חי בו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.