Jump to content

Jack The Black

משתמשים רשומים
    756
  • Last visited

Everything posted by Jack The Black

1. http://hapoelb7.co.il/ckeditor/ckfinder/userfiles/images/%D7%95%D7%A1%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%9C%203.jpg
  2. 7 זה המזרחי יותר, 8 זה היציע שהארגון יושב קבוע שם, על הקרן
  3. זה נתקע בהכנסת אשראי ואז תעשו שוב
  4. צריך את הסרטון של בניון משתחווה בסוף!
  5. אז הם מעודדים את רייכרט או שורקים לו בוז, לא הבנתי?
  6. במה שאמרת אתה צודק, יש הרבה שב11 כי זה מגניב וכי זה זול יותר, יש הרבה שלא מעודדים וזה מבאס אבל אין מה לעשות איתם חוץ מלקוות שעונה הבאה הם לא יהיו ב11 באמת? מוכן לעבור איתך כיסא כיסא ולהגיד לך מי שנים ביציע ומי לא..מילה שלי שיותר מ60% חדשים יחסית
  7. הבנת לא נכון, לא ניסיתי להסתלבט, אבל רוב מי שיושב בצד ליד 13 זה אנשים שהגיעו ל11 ולא מעוניינים להיות חלק מהארגון, רוב יוצא השחקן תומכים בפעילות של הארגון, רובם גם עדיין תורמים כל אחד בדרכו שלו. אם היית ותיק ביציע, לא התפזמות, היית מבין שכל הצד הזה שאתה מדבר עליו זה אנשים שברובם לא היו ב11 לפני העונה או לפני שנתיים.
  8. אהלן אהלן לזה שמבין,רוב יוצאי השחקן לידיעתך יושבים ב13 בגוש שהוקם למעלה ועושה הרבה רעש, נכון יש חלק שיושבים בצד שם איפה שלא מרימים ידיים אבל שרים, אם תרצה מיפוי מלא כולל שמות אעשה לך יותר מאוחר
  9. אני עכשיו בשיעור במדעי המדינה כשמדעי המדינה זה החוג המשני שלי, תבין לבד עד כמה זה מעניין- יש כאלה שזה מאוד מעניין אותם, הם לא פה
  10. הוא לא יתקיים.. אם מישהו במדינה רוצה לדעת מתי יש סופה שיראה באיזה יום מכבי אמורה להגיע לק"ש
  11. כי זה סוייר וצבאו, חייבים להישמע בכל מקום
  12. היום החל מהשעה 17:14 אני מצפה למם בנושא תמונת החולצות של גילי
  13. לא זה משהו ארוך יחסית ורשום שכואב... בסוף
  14. בדוק על זה? כי הבנתי שזה לפי המחיר של זה בארץ ולא המחיר שקניתי
  15. איפה אפשר למצוא את אחוזי המכס שאשלם אם אקנה מאיביי? עולה שם 170$
  16. לגבי זה שהוא ממשיך לשפוט זה כמו אדם שהרג וממשיך לנהוג, תתפלא אבל זה קורה במדינה עם מערכת משפט דפוקה כמו שלנו
  17. מבין אותך, אבל זה לא סתם עוד חולצה שאני יכול להשיג עוד שנה..זה חולצה נדירה. ברגע שבאמת ארצה למכור אותה אפרסם
  18. החולצת משבצות ירדה ממכירה כרגע, מצטער
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.